Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas- 3

QUOTE(sunnyday @ 2010 02 20, 17:49)
Mano naujasis nerinukas.


labai dailus darbelis thumbup.gif kokiais siulais nerei? gal maxi ar storesniais ? turiu nemazai maxi siuliuku ir noriu kazka nusinarpiot. butu visai nebloga ideja. tik as ilgesni bandyciau
Atsakyti
Sveiki,

Sumasčiau nusinerti tokį diržą su pinigine... Čia nuotrauka įsivaizdavimui maždaug kaip atrodo... ax.gif

user posted image

Bet noriu su piešiniu nusinerti kokį paprastu raštu... gal kas kokių patarimų ar shemų matėt su nertais diržais su piešiniu? ax.gif nelabai ką randu doh.gif ir nesugalvoju kaip diržai neriasi ar į ilgį ar nusinerti norimo ilgio ir paskui į plotį eiti...

jei kvaili klausimai nepykit aš nėriau tik mokykloj... nieko nepamenu jau doh.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif mergytes turiu klausima, va nusineriau sijona user posted image ir nezinau kaa daryti ar ardyti ar butu dovanu galima kam pasilaikyti nes ant manes nekaip atrodo uspakalis per didelis o ar sukusiu nezinau doh.gif user posted image o gal tik as isikaliau savo kvailon galvon kad per mazas jis man g.gif patarkit unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emaliuke: 22 vasario 2010 - 18:27
QUOTE(emaliuke @ 2010 02 22, 18:21)
sveikutes  smile.gif mergytes turiu klausima, va nusineriau sijona  ir nezinau kaa daryti ar ardyti ar  butu dovanu galima kam pasilaikyti  nes ant manes nekaip atrodo uspakalis per didelis o ar sukusiu nezinau doh.gif  o gal tik as isikaliau savo kvailon galvon kad per mazas jis man  g.gif  patarkit  unsure.gif

Mano figūros problema ta pati. Tai mano nuomone, reikėtų jį tiesiog aukščiau pakleti, nes platėjimas turėtų prasidėti ten, kur pradeda šlaunys siaurėti. Jei nėrėt nuo apačios, tiesiog pabandykit viršų nuardyt 4u.gif
O gal nešiojant truputį prasitampys ir bus gerai g.gif ?
Šiaip vaizdas tikrai nėra baisus, tik tiek, kad paryškina tuos bruožus, kuriuos mes norėtume paslėpti 4u.gif
O ardyti, tai lyg gaila būtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2010 02 22, 11:33)
labai dailus darbelis  thumbup.gif  kokiais siulais nerei? gal maxi ar storesniais ? turiu nemazai maxi siuliuku ir noriu kazka nusinarpiot. butu visai nebloga ideja. tik as ilgesni bandyciau


Taip, butent maxi siulais ir neriau.
Atsakyti
pupainga mirksiukas.gif aciukas uz patarima ardyti tikrai gaila,neriau nuo virsaus, nelabai nusiardys g.gif galvoju gal sirafana bandyt danerti, padaryt sleikutes smile.gif . Ir va mano vasarinuke is MAXI SIULIUKU smile.gif http://public.fotki....te-saulyte.html ir is nugaros puses http://public.fotki....gara.html#media
Atsakyti
Emaluke jusu paskutinis darbelis super thumbup.gif Tikrai bandykit danert is sijonuko i sarafaniuka. Nes sijonukas gal siek tiek ir stambina, bet paziurejus i jusu bliuskute, ji nuostabi thumbup.gif As ir tokios noriu. kaip ja nerete? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2010 02 24, 03:36)
Emaluke jusu paskutinis darbelis super thumbup.gif Tikrai bandykit danert is sijonuko i sarafaniuka. Nes sijonukas gal siek tiek ir stambina, bet paziurejus i jusu bliuskute, ji nuostabi thumbup.gif As ir tokios noriu. kaip ja nerete? blush2.gif

aciukas smile.gif smile.gif smile.gif o bliuskute nerta paprastai nuo krutines apacion su vienu uzmetimu o apacioj rasta pritaikiau tik va kad jis pas mane is zurnaliuko nertas ax.gif na ir pabaigai virsus ir sleikutes na ir drugelis pagyvinimiui biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos

gal galit pagelbėti. Noriu nusinerti bepirštes pirštines, bet tokias kaip kumštines nukirptas, na kad nebūtų pirštukų atskirų. Nėrus, mezgus esu seniai, tad reiktų lengvo, nesunkaus rašto. Būtų šaunu jei būtų dar aiškiai aprašytas visas procesas, nes nelabai dar suprantu terminuose, ypač kai pagalvoju apie nykščio išnėrimą tai baisu, kad pasimesiu.

Ačiū iš anksto smile.gif
Atsakyti
Gal kuri suprantanti rusu kalba galetu paaiskinti kurioj vietoj prisineria ta dalis kuria apvedziau raudonai? ax.gif
user posted image

Nunerti batukai atrodo tai wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2010 02 27, 15:04)
Gal kuri suprantanti rusu kalba galetu paaiskinti kurioj vietoj prisineria ta dalis kuria apvedziau raudonai? ax.gif
user posted image

Virsutinė schemutė apnerti apatinei daliai, kaip suprantu ten kur karoliukai aplinka pedutę, o apatine schemute - viršutinės dalies apnėrimui, ten kur auliuko karoliukai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupainga: 27 vasario 2010 - 15:46
Pasirodysiu ir čia biggrin.gif : user posted image
Atsakyti