Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas- 3

QUOTE(apokrita @ 2010 02 20, 13:49)
Gal kas nors galetu pagelbeti su sios geles nerimu
user posted image
radau tokia schema, bet manau kad ji netinka. man reikia pilnavidures, dideles geles
user posted image


Aha, schemute tinka. Pati tokias neriau gelytes ant saliko ir gavosi super thumbup.gif Tik patariu nunerti ilgesne pynute kokia maziausiai 20cm. Nes as norejau vienos mazytes gelytes ir neriau trumpa pynute, tai gelyte susukus gavosi ne itin grazi. Graziau gaunasi kai ta juosta yra ilgesne. mirksiukas.gif O ziurint i sia gelyte, toks vaizdas kad cia koks pusmetris nunertas lotuliukas.gif nes lb jau daug lapuku.

Va mano salikas su gelytem, tik gal ne itin gerai matosi g.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefer: 20 vasario 2010 - 13:02
Labutis 4u.gif
Kreipiuosi į jus, nes susidūriau su didele problema unsure.gif Niekaip nesuprantu, kaip nerti, kad gautųsi taip kaip nuotraukoj.
Čia ištrauka iš aprašymo:

Nunerkite 65 cm pynutę ir sujunkite. Nerkite aplink pagal dvisluoksnį raštą. Pirmiausia nerkite pirmą eilutę kaip pagrindą (stulpelis su užmetimu, dvi pynutės kilpos, stulpelis su užmetimu ir t.t.), o grįždamos atgal ant stulpelių išnerkite "drugelius".

Niekaip nesuprantu, kokia tvarka nert stulpelius su užmetimu ir purų stulpelį blush2.gif Nuotraukoj tai labiau į širdeles panašūs tie "drugeliai"...

Labai laukiu patarimų 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Mano naujasis nerinukas.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Spurgiucs @ 2010 02 20, 13:12)
Labutis  4u.gif
Kreipiuosi į jus, nes susidūriau su didele problema  unsure.gif Niekaip nesuprantu, kaip nerti, kad gautųsi taip kaip nuotraukoj.
Čia ištrauka iš aprašymo:

Nunerkite 65 cm pynutę ir sujunkite. Nerkite aplink pagal dvisluoksnį raštą. Pirmiausia nerkite pirmą eilutę kaip pagrindą (stulpelis su užmetimu, dvi pynutės kilpos, stulpelis su užmetimu ir t.t.), o grįždamos atgal ant stulpelių išnerkite "drugelius".

Niekaip nesuprantu, kokia tvarka nert stulpelius su užmetimu ir purų stulpelį  blush2.gif Nuotraukoj tai labiau į širdeles panašūs tie "drugeliai"...

Labai laukiu patarimų  4u.gif




Ta raštelį reikia skaityti iš dešinės į kairę , antra eilė stulpelis su užmetimu, 2 pyn. kilpos,
trečioje eilėje 4 pynutės kilpos, 2 stulpeliai su užmetimu, o po to nerti 8stulpelius su užm. į vieną ką tik išmegztą stulpelį, o po to į kitą, 2 pynutės kipos, stulp. su užm.,2 pyn.kilpos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diwol: 20 vasario 2010 - 17:57
Sveikutes,gal kuri turite gelyciu naslaiciu nerimo schemute,labai dekoju
Atsakyti
[quote=sunnyday,2010 02 20, 18:49]
Mano naujasis nerinukas.

labai dailus thumbup.gif gal rastuka turi jos
Atsakyti
Turiu.
Prasom:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2010 02 20, 20:31)
Sveikutes,gal kuri turite gelyciu naslaiciu nerimo schemute,labai dekoju


Naslaites schemute
schema

O taip atrodo nunertos thumbup.gif
user posted image
O cia yra daug gelyciu ax.gif GELYTES

Cia kazkas panasaus mirksiukas.gif
user posted image

user posted image

Gal kas tiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diwol @ 2010 02 20, 18:55)
Ta raštelį reikia skaityti iš dešinės į kairę , antra eilė stulpelis su užmetimu, 2 pyn. kilpos,
trečioje eilėje 4 pynutės kilpos, 2 stulpeliai su užmetimu, o po to nerti 8stulpelius su užm. į vieną ką tik išmegztą stulpelį, o po to į kitą, 2 pynutės kipos, stulp. su užm.,2 pyn.kilpos...


Aš, matyt, tundra esu, nes vis tiek nesigauna doh.gif Tuos 2 stulpelius su užmetimu (kur po 4 pynutės kilpų) neriu abu į vieną akį iš karto? O tada kaip į vieną ir į kitą po 8 stulpelius padaryt? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgiucs @ 2010 02 20, 19:48)
Aš, matyt, tundra esu, nes vis tiek nesigauna  doh.gif Tuos 2 stulpelius su užmetimu (kur po 4 pynutės kilpų) neriu abu į vieną akį iš karto? O tada kaip į vieną ir į kitą po 8 stulpelius padaryt?  unsure.gif


Atrodo, jau išsistudijavau ax.gif Nežinau, ar gerai darau, bet panašu į laukiamą rezultatą thumbup.gif Ačiū diwol už patarimą ir užvedimą ant kelio 4u.gif
Atsakyti
Labukas, gal galėtumėt, patyrusios mezgėjėlės padėti ax.gif
Man labai reikia išmokti nunerti šitą gėlytę
user posted image

Yra aprašymas angliškai, deja visai nesuprantu angliškų terminų verysad.gif
Gal padėtumėt išsiversti, gal ir kitom bus naudinga blush2.gif

SC - Single Crochet
HDC - Half Double Crochet
DC - Double Crochet
TC - Triple Crochet
QC - Quadruple Crochet
SK - Skip
SP - Space
CH - Chain
SL ST - Slip Stitch

Ką reiškia šitie trumpiniai ? doh.gif
Chain galvoju gali būti pynelės kilpa, o daugiau nieko nesuprantu.... verysad.gif

Čia aprašymas rolleyes.gif

Row 1: work a single crochet in the second chain from the hook, chain 2, skip 1 chain, work a single crochet in the next chain. Continue across. This is not a project that has to be precise. If you end up with an extra chain at the end, go head and make the last chain 2 and single crochet right next to the last single crochet. With this chain amount you will have about 15 chain 2 loops.

There is a variety of ways to make the petals. You can make your petals all the same or make them all different.

Petal 1: CH 1, 4 HDC, CH 1 SL ST. All in the same chain loop.

Petal 2: CH 1, 6 HDC, CH 1 SL ST. All in the same chain loop.

Petal 3: CH 1, 5 DC, CH 1 SL ST. All in the same chain loop.

Petal 4: CH 2, 5 DC, CH 2 SL ST. All in the same chain loop.

Petal 5: CH 1, 3 DC, SC, 3 DC CH 1 SL ST. All in the same chain loop.

Petal 6: CH 2, 5 TC, CH 2 SL ST. All in the same chain loop.

Petal 7: CH 2, 3 TC, HDC, 3 TC, CH 2 SL ST. All in the same chain loop.

Upon completion, you will cut off a long tail. Wind the flower around and shape it how you want it to look. Weave the needle through the stitches and push it to the opposite side going through all layers of the flower. Repeat this several times for a secure flower. Knot the tail and hide it when all layers are secure.
Atsakyti
O tokia gelyte netiktu? ax.gif
My Webpage
Atsakyti