Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas- 3

Tęskim ... 4u.gif

Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 11 vasario 2009 - 19:55
Valentino dienai, ne širdutės, bet ... wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 02 13, 10:25)
Valentino dienai, ne širdutės, bet ... wub.gif

user posted image

įspūdinga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

stai tokia nuneriau smile.gif

user posted image
Atsakyti
Labutis,

reikia patarimoooo! smile.gif

Kai neriu cilindro formos darbeli, man pastoviai sujungimo vieta "vaziuoja" i kaire doh.gif Tikiuosi suprantat apie ka as cia? blush2.gif Pradzioj nuneriu ta... pynele ar kaip cia ja pavadinus, sujungiu ir imu nerti aplinkui, t.y. ratu, tai va toj vietoj kur pereinu i kita "auksta" (kita eilute), ir susidaro tas "pavaziavimas", tai visas rastas po truputi tarsi svyra i viena puse, tai jei toki cilindra ilga megzti tai galima visai nusivaziuoti doh.gif Ka daryt? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2009 02 18, 15:47)
Labutis,

reikia patarimoooo!  smile.gif

Kai neriu cilindro formos darbeli, man pastoviai sujungimo vieta "vaziuoja" i kaire  doh.gif Tikiuosi suprantat apie ka as cia?  blush2.gif Pradzioj nuneriu ta... pynele ar kaip cia ja pavadinus, sujungiu ir imu nerti aplinkui, t.y. ratu, tai va toj vietoj kur pereinu i kita "auksta" (kita eilute), ir susidaro tas "pavaziavimas", tai visas rastas po truputi tarsi svyra i viena puse, tai jei toki cilindra ilga megzti tai galima visai nusivaziuoti  doh.gif Ka daryt?  verysad.gif



Aš taip ir "nusivažiavau" nerdama palaidinę doh.gif
Teko išardyti, tada paneriu iki sujungimo, sujungiu, apsisuku ir varau atgal.
bet gal "profės" geresnių patarimų turi g.gif
Atsakyti
O aš tai taip darau. Paneriu iki sujungimo, sujungiu. Tada pakylu į viršų, bet ne atgal neriu, bet ta pačia kryptimi, kai apneriu iki sujungimo, vėl sujungiu ir tarsi pakylu stupeliu su užmetimu arba be jo vėl į viršų. Tik jokiu būdu ne "malūnėliu" be sujungimų. Nu nemoku paaiškinti nors tu ką..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 02 13, 10:25)
Valentino dienai, ne širdutės, bet ... wub.gif

user posted image

Labai grazu, gal shemute? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 02 18, 21:51)
Labai grazu, gal shemute? 4u.gif


Prašom 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(silsta @ 2009 02 18, 17:09)
O aš tai taip darau. Paneriu iki sujungimo, sujungiu. Tada pakylu į viršų, bet ne atgal neriu, bet ta pačia kryptimi, kai apneriu iki sujungimo, vėl sujungiu ir tarsi pakylu stupeliu su užmetimu arba be jo vėl į viršų. Tik jokiu būdu ne "malūnėliu" be sujungimų. Nu nemoku paaiškinti nors tu ką..... ax.gif



Aš irgi taip darau, bet man kažkaip vistiek skersuoja. Jei nėra rašo, tik stulpeliai, tai dar pusė bėdos, bet su rašu priekyje, vistiek susuko g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

O aš maždaug per savaitę nunėriau štai kokį grožį

user posted image
Atsakyti
Neriu dabar panašią į šitą suknelę ir pristigau informacijos. Gal turit kokį raštelį, kad tiktų pačiai apačiai, kad ji tokia susibangavusi būtų?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2009 02 18, 17:09)
O aš tai taip darau. Paneriu iki sujungimo, sujungiu. Tada pakylu į viršų, bet ne atgal neriu, bet ta pačia kryptimi, kai apneriu iki sujungimo, vėl sujungiu ir tarsi pakylu stupeliu su užmetimu arba be jo vėl į viršų. Tik jokiu būdu ne "malūnėliu" be sujungimų. Nu nemoku paaiškinti nors tu ką..... ax.gif



Man atrodo as irgi taip darau, bet man nusivaziuoja g.gif T.y. kai sujungiu, po sujungimo darau tris ... nu tas akutes, kad pakilciau i virsu (cia vietoj stulpelio su uzmetimu) ir toliau darbuojuos ta pacia kryptim....
Papildyta:
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 02 18, 15:56)
Aš taip ir "nusivažiavau" nerdama palaidinę  doh.gif
Teko išardyti, tada paneriu iki sujungimo, sujungiu, apsisuku ir varau atgal.
bet gal "profės" geresnių patarimų turi  g.gif



O, reikes pabandyt 4u.gif

Tai daugiau nebeskersuoja tokiu metodu neriant?
Atsakyti