Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas griežia dantukais

QUOTE(vasare106 @ 2009 07 31, 12:51)
maniškis daro tą patį 4u.gif . kažkaip užkabina viršutinius už apatinių ir treškina doh.gif . man tai baisu, kad neišsiluptų. matyt jam tie dantukai trukdo smile.gif .

na taip,ir siandien visa diena trina danti su kitu dantimi,net kraujo pasirode blink.gif
Atsakyti
Maniškė irgi griežia... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilija2 @ 2009 07 31, 18:37)
Maniškė irgi griežia...  biggrin.gif

o daznai griezia? smile.gif
Atsakyti
Mano mazajam dygo 6 pirmirji dantukai, visi 6 is karto. Ir kai tik sudygo, jis eme jais griezti, negaliu sakyti kad pastoviai jais griezia, bet labai daznai, kasdien. As kazkaip ne nepagalvojau, kad cia gali buti kas nors negerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetutia @ 2009 08 03, 23:14)
Mano mazajam dygo 6 pirmirji dantukai, visi 6 is karto. Ir kai tik sudygo, jis eme jais griezti, negaliu sakyti kad pastoviai jais griezia, bet labai daznai, kasdien. As kazkaip ne nepagalvojau, kad cia gali buti kas nors negerai g.gif

girdejau kad gali but kad vaikas kirminu gali tureti,jei griezia dantim blink.gif reiks gydytojos klaust
Atsakyti
QUOTE(renaciukas66666 @ 2009 08 04, 08:53)
girdejau kad gali but kad vaikas kirminu gali tureti,jei griezia dantim blink.gif reiks gydytojos klaust

na sita tai ir as girdejusi, bet kazin ar 10 men ar dar mazesnis vaikas gali kirminu tureti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetutia @ 2009 08 04, 13:42)
na sita tai ir as girdejusi, bet kazin ar 10 men ar dar mazesnis vaikas gali kirminu tureti g.gif

na reiks vis del to pas gydytoja paklaust smile.gif bet jau nuo vakar negriezia mano maziukas,gal apsiprato su dantukais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukas66666 @ 2009 08 04, 08:53)
girdejau kad gali but kad vaikas kirminu gali tureti,jei griezia dantim blink.gif reiks gydytojos klaust

Tada griežia krūminiais dantimis vyresni vaikai miego metu nevalingai. Bet apie kirminus yra prietaras; dar sako, kad griežia, nes neramiai miega dėl dieną patirtų įspūdžių. Atsimenu, kaip brolis grieždavo dantimis, kalbėdavo per miegus dieną prisilakstęs lauke, niekas jokių kirminų pas jį neieškojo. Iki mokyklos praėjo.

Mano sūnus irgi "grieždavo" priekiniais dantukais. Bet nustojo. Manau, kad taip jis pažindinosi su jais, be to, jam buvo įdomus išgaunamas garsas mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kam pasitaike taip kad tai buvo rimtesne problema,negu tik zaidimas su dantukais? g.gif
Atsakyti
na,gal dar kas ka gali parasyti sia tema? g.gif
Atsakyti
Maniskiui neseniai isdygo astuntas dantukas, tai karts nuo karto kaip zaisdamas kaip pasikasydamas pagriezia smile.gif
Bet zinau, kad jei nakti griezia, tai jau kirminai !!
Atsakyti
Nu žinot mamytės, tikrai kirminai, užvakar pamačiau užpakaliuke mažiuką baltą, fuiiii - spalinukais jie gi vadinasi, nulėkiau į vaistinę nupirkau Vermox, duosiu dabar tris dienas po 0,5 tablėtytės, bet vaistininkė liepė duoti abiem dukrelėm.
Po dviejų savaičių pakartoti kursą, tai vat gydomės ir atsikratysim tų ....kirminų.... unsure.gif
Atsakyti