Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas griežia dantukais

sveikos, kodel kai kurie vaikai griezia dantimis? ar jūsų vaikutis taip darydavo?
Atsakyti
Man odontologas sakė,kad dažniausiai niaurologiniu pagrindu pagrįstas tas girežimas būna.O kartais kai vaikas tieisiog nuobodžiauja pradeda griežt dantukais.Pas mus mažius (2 metai tuoj) kai neturi ką veikt tai iš tolo girdisi girgždėjimas iš burnikės.. doh.gif
Atsakyti
Griežimas dantimis
Atsakyti
mano mergytei jau ir du ir karts nuo karo pagrezia galvoju gal kirminu turi taip sakydavo bobutes senais laikasi nezinau biggrin.gif
Atsakyti
mano mažiulė pradėjo griežti dantimis kai jų turėjo keturis. su kirminais nesusiję. pediatrė pasiūlė profilaktiškai suvartot nuo kirmėliukų vaistų, bet čia labiau, kad aš atsikabinčiau. spalinukų kol su sauskelnėm praktiškai neįmanoma turėt.
o aš pastebėjau, kad dantukais griežia tam, kad mane paerzintų. kai išdygo pirmieji buvo tiesiog įdomu taip daryti, o dabar matydama, jog pykstu specialiai taip elgiasi. ir nei velnio čia nei psichologiniai nei sisteminiai veiksniai, nes tai valingas ir tyčinis veiksmas.
Atsakyti
Mano sunus irgi grezia dantukais,naktimis. Kirmeliu neturi,tikrinomes, kas pusmeti geriam nuo kirminu vaistus VERMOX. Sako daktaras siuos vaistus reikia vaikams profilaktiskai sugert, 2kartus per metus.
Atsakyti
Mano mergyte dantukais griezdavo irgi tik is idomumo, patikdavo jai tas garsas, dabr jau nustojo rolleyes.gif
Atsakyti
Maniskiui greitai bus 2 metai ,tai dabar neseniai pradejo griezti dantimis.Diena kartais griezia kad jam ydomu,bet kodel nakti tai daro,ir dar miegantis,aaaaa? g.gif
Atsakyti
maniskei jau 8 metai bet istisai naktim griezia ,neisivaizduoju kas tai ,bet suzinojau kad yra tokios plastmasines ploksteles dantims ,isideda nakti ,tipo stomotologas turi ja uzsakyt pagal burnos dydi ,ji reikalinga kad emalei nepakenktu ax.gif
Atsakyti
Neseniai pastebėjau kad ir mano pupa naktį, tik naktį kai miega griežia dantukais, mano močiutė sako, kad tai reiškia kad kirminų turi.... unsure.gif g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif ar normalu kad kai kudikiui pradeda augti dantukai jis pradeda su jais ''griezti''?nezinojau kaip kitaip issireiksti,bet manau supratot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukas66666 @ 2009 07 31, 12:43)
sveikos mamytes 4u.gif ar normalu kad kai kudikiui pradeda augti dantukai jis pradeda su jais ''griezti''?nezinojau kaip kitaip issireiksti,bet manau supratot smile.gif



maniškis daro tą patį 4u.gif . kažkaip užkabina viršutinius už apatinių ir treškina doh.gif . man tai baisu, kad neišsiluptų. matyt jam tie dantukai trukdo smile.gif .
Atsakyti