Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas griežia dantukais

Na maniskiui jau trys metai, bet kartais griezia dantukais, ypac vakarais pries miega. Sakot gali buti kirminukai?
Tai gal su gydytoja reiktu pasitart, ar taip sau profilaktiskai galima duot vaistu nuo kirminu savo nuoziura?
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 02 04, 12:55)
Na maniskiui jau trys metai, bet kartais griezia dantukais, ypac vakarais pries miega. Sakot gali buti kirminukai?
Tai gal su gydytoja reiktu pasitart, ar taip sau profilaktiskai galima duot vaistu nuo kirminu savo nuoziura?

Jei turi galimybe ,tai zinoma gali pasitarti,mes kadangi ne Lietuvoj gyvenam,cia dakatrai nieko neismano,tai net neinu doh.gif Mano mama Lietuvoj vaistinej dirba,tai ji man patare ax.gif
Atsakyti
Mūsiške nuo metuku dar iki dabar griežia, čia dėl to, kad dantukai dygsta, (gydytoja sakė), nes tie bobučių pasitalai, kad dantų griežimas susijęs su kirminais netiesa schmoll.gif (ir gydytoja sake ir skaičiau apie tai straipsnį, tik deja nepamenu kur) 4u.gif
Atsakyti
griežia dantimis ir maniškis bigsmile.gif dygsta dantukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mama333 @ 2008 02 10, 17:48)
griežia dantimis ir maniškis bigsmile.gif dygsta dantukai thumbup.gif

O ka ,jei manajai visi dantukai isdyge ir griezia visteiek? g.gif
Atsakyti
Gali būti ir nerviškai. Pabandykit vakare kokių lašiukų ar arbatyčių.
Atsakyti
labas,
mano sunui kai tik isdygo virsutinis dantukas iskart pradejo griezti, taip ir sedi puse dienos perkreipes zandikauli ir "groja".
manau, kad cia nieko baisaus, ipras prie dantuku ir praeis, tiesiog tai naujas zaidimas... smile.gif
Atsakyti
Sveikos,mano mazius 1metuku ir 2men nesenai pradejo grezt dantukais jam kruminiai lenda, tai nezinau ar pramoga ar kas rimtesnio,reiks daktaro paklaust .
Atsakyti
mano ir grieze berniukas bet neistisai ,o dabar jau uzmirso tai daryti,manau taip norejo parodyti kad kaska jau moka biggrin.gif manau kad tai praeis 4u.gif
Atsakyti
Mano mazius nustojo grezt dantukais ,reiskias buvo pramoga.
Atsakyti
Mūsiškė irgi griežia jau kelintas mėnuo... Gydytoja sakė, kad taip būna, jei skauda (spazmuoja) pilvuką - miegant atsipalaiduoja kūnelis, tai pilvo skausmai "lenda" į paviršių, spazmų metu įvyksta dantų trintis... O kadangi ir prie kirminų būna pilvo skausmai, tai dažnai šie du dalykai tarpusavyje ir siejasi...
Dabar (po antibiotikų) duodu daug gerųjų bakterijų -- griežimas dantimis ženkliai sumažėjo...
Atsakyti
Mano mažoji ir griežia. Tiesiog jai patinka. Liepiu baigti, tai ji tuomet pasižiūri ir juokiasi.
Atsakyti