Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas griežia dantukais

Pasakyk neurologui,,,
Atsakyti
QUOTE(Dindilin @ 2007 04 29, 00:01)
Pasakyk neurologui,,,

ir ką tas neurologas pasakys? g.gif
Atsakyti
Jokia problema tas dantu griezimas. As ir pati vaikysteje daznokai griezdavau, bet gydytoja sakydavo, kad mano yra tokia nervu sistema ir su laiku tai praeis. Taip ir buvo, viskas baigesi apie 18 metus. Aisku pasikonsultuokit su neurologu, blogiau nebus, bet manau jis nieko ypatingo nepasiulys. Tad linkiu kantrybes ir tikekit, kad isaugsit sia problema. smile.gif
Atsakyti
Na zinot tai darosi problema kai ilga laika griezi dantimis.man jau 25m ir gireziu nuo 13metu.tai baisu ,kad tuoj dantys iskris verysad.gif kiti sako, kad neimanoma su manim miegot vienam kambary- ziaurus garsas. patarkit ka daryt g.gif kirmeliu neturiu ir niekad neturejau. tongue.gif o nervus tai gal ir reiktu gydyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laikine @ 2007 05 26, 13:22)
Na zinot tai darosi problema kai ilga laika griezi dantimis.man jau 25m ir gireziu nuo 13metu.tai baisu ,kad tuoj dantys iskris verysad.gif  kiti sako, kad neimanoma su manim miegot vienam kambary- ziaurus garsas. patarkit ka daryt  g.gif kirmeliu neturiu ir niekad neturejau. tongue.gif  o nervus tai gal ir reiktu gydyt smile.gif

Manau, kad tai itakoja nervu sistemos ypatumai, nuolatine nervine itampa, stresai, nesugebejimas atsipalaiduoti. Blogiausia visame tame tai, kad nors ir suvoki, kad be reikalo jaudiniesi ar stresuoji, o nieko padaryti su savim negali. Tiesiog yra tokios naturos zmoniu ir tas nesugebejimas atsipalaiduoti puikiai jauciamas nakti, kai vidine itampa vercia laikyti zandikaulius itemptus. Nezinau, man viskas praejo savaime, naturaliai, bet gal imanomas kazkoks gydymas vaistais, jei tai tampa problema aplinkiniams, pav. miegantiems tame paciame kambaryje.
Atsakyti
QUOTE(laikine @ 2007 05 26, 13:22)
patarkit ka daryt  g.gif kirmeliu neturiu ir niekad neturejau. tongue.gif  o nervus tai gal ir reiktu gydyt smile.gif


Atsakyma parasei pati, uzsirasyk pas neurologa ir isdestyk savo problema.
Atsakyti
kartais ir del tu tyrimu galima butu suabejot g.gif girdejau toki pasakojima kai viena mamyte nese tyrimui ismatas vaikelio ir akivaizdziai matesi kirmelytes mazos,o atsakymas buvo kad nera blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dsv: 05 birželio 2007 - 11:14
Turėjome ir mes tokią "muzikantę". Kažkas patarė parodyti ortodontui. Pasirodo mūsų problema buvo blogas sąkandis.
Sutvarkius sąkandį, baigėsi visi naktiniai koncertai.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2007 05 24, 16:48)
Jokia problema tas dantu griezimas. As ir pati vaikysteje daznokai griezdavau, bet gydytoja sakydavo, kad mano yra tokia nervu sistema ir su laiku tai praeis. Taip ir buvo, viskas baigesi apie 18 metus. Aisku pasikonsultuokit su neurologu, blogiau nebus, bet manau jis nieko ypatingo nepasiulys. Tad linkiu kantrybes ir tikekit, kad isaugsit sia problema.  smile.gif

na na patikek kaad yra problema.....

as kiek save prisimenu tiek grieziu...
jei labai intensyvus grezimas reikia nakti detis tokias ploksteles...nes kitaip dantys nuo to grezimu nuslifuoja....
nueikit pas odontologa, nezinau ar vaikiui 7 metu jas irgi daro, gal dar nereikia ....
bet kai nuolatiniai visi bus tai faktas, nes uzaugusiam dantu rekonstrukcija reikes daryti...

man lt tas ploksteles tokias labai plonas darydavo, tai as jas per 2 savaites suvalgydavau... cia it jos kur kas rimtesness...... bet irgi greit susikramto g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kotty: 18 birželio 2007 - 17:25
Pabandykit kokiu raminanciu-valerijono,Sedatif ar kt.Daznai padeda! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kotty @ 2007 06 18, 18:24)
na na patikek kaad yra problema.....

as kiek save prisimenu tiek grieziu...
jei labai intensyvus grezimas reikia nakti detis tokias ploksteles...nes kitaip dantys nuo to grezimu nuslifuoja....
nueikit pas odontologa, nezinau ar vaikiui 7 metu jas irgi daro, gal dar nereikia ....
bet kai nuolatiniai visi bus tai faktas, nes uzaugusiam dantu rekonstrukcija reikes daryti...

man lt tas ploksteles tokias labai plonas darydavo, tai as jas per 2 savaites suvalgydavau... cia it jos kur kas rimtesness...... bet irgi greit susikramto  g.gif

manau, kad dantu griezimas ne visiems vienodai intensyvus buna. jei jau net dantys nusislifuoja ir yra reikalingos specialios ploksteles nakciai, tai sutinku, kad tai rimta problema, kuri su amziumi matyt neisnyks. belieka pareiksti uzuojauta del patiriamu nepatogumu cool.gif
Atsakyti
Mano sunus irgi griezdavo dantimis, bet praejo savaime
Atsakyti