Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas griežia dantukais

O manasis griezdavo dantukais ir labai daznai. Ir nieko tokio, praejo tongue.gif
Atsakyti
Maniškis trijų metų taip pat naktim pagriežia, bet padarius tyrimą, kirmėlių nerasta.
Ieškodama griežimo priežąsčių, radau forumo pediatrės atsakymą, kad tai normalu, kad tai gali būt kažkokie žandikaulio spazmai, kuriuos turėtų išaugt. Ar kažkaip panašiai buvo paaiškinta.
Tai dabar laukiu kol išaugs, nes negaliu pakęst to griežimo. Kai ką blogą susapnavęs ateina pas mus į lovą, tai nuo jo griežimo man kupra šiurpsta br....
Atsakyti
laba 4u.gif mano vyresne dukryte irgi naktimis griezia dantukais,tai gydytoja sako,kad del adenoidu gali buti,nes jai reikia operuoti
Atsakyti
Gali griezti dantim jei nervingas vaikas,arba turi kirmelyciu.
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2007 03 06, 17:49)
Maniškis trijų metų taip pat naktim pagriežia, bet padarius tyrimą, kirmėlių nerasta.
Ieškodama griežimo priežąsčių, radau forumo pediatrės atsakymą, kad tai normalu, kad tai gali būt kažkokie žandikaulio spazmai, kuriuos turėtų išaugt.

Griežia ir mano Ugnė dantukais. Ne kievieną naktį ir nedažnai, bet būna pasitaiko. Mūsų gydytoja aiškino lygiai taip pat: žandikaulio spazmai, išaugs, ir jokios čia kirmėlės (bobučių paistalai tos kirmėlės ir dantų griežimas).
Atsakyti
Mano dukryte nei nervinga , nei turi kirmeliu, bet dantukais grieze mazdaug
1 men. Manau, kad ji buvo susidomejusi burnyteje esanciais dantukais ir todel jais griezdavo. Dabar tas iprotis jau praejo. biggrin.gif
Atsakyti
manoji taip pat kartais pagriezia dantukais,profilaktiskai isgerem vaistuku nuo kirmeliu,bet matau kad nepasikeite,tai gal tai tik jos iprotis toks g.gif
Atsakyti
http://www.supermama...?...c=7324&st=0 smile.gif
Atsakyti
dantu griezimas buna ir nuo netaisyklingo sakandzio...
Atsakyti
nors nuo kirmeliu tyrimai atlikti,visviena kiekviena nakti griezia dantimis,gal kas ka patarsite? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisy: 05 balandžio 2007 - 15:38
Griezia dantimis ne tik tada kai turi kirminu, tai dar gali buti ir nervinio pobudzio. Pabandyk kuri laika duoti vaikui po grudeli valeriono ar melisan sirupo.
Atsakyti
ir maniskis grieze vienu momentu,net negaledavau naktim miegot,nors jis ir diena griezdavo.ir as paprasiau ,kad nebegrieztu tai kuri laika tycia griezdavo doh.gif .na tada nebekreipiau demesio ir nustojo kol kas thumbup.gif
Atsakyti