Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas griežia dantukais

Laba dienelė , mano kleckiukui beveik 10 mėn , nuo 8 mėn labai stipriai grežia dantukais , gal kuri buvo susidurusi su šia problema. Bučiau labai dėkinga už patarimus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MICKEYO: 26 balandžio 2006 - 10:13
QUOTE(MICKEYO @ 2006 04 26, 12:04)
Laba dienelė , mano kleckiukui beveik 10 mėn , nuo 8 mėn labai stipriai grežia dantukais , gal kuri buvo susidurusi su šia problema. Bučiau labai dėkinga už patarimus. 4u.gif

sveikute,mano sunelis taip pat griezia,tikiuosi kad praeis,gal tiesiog dantukai jiems nauja,bet va skaiciau zurnale TAVO VAIKAS,tai raso kad "gali buti del sutrikusios nervu raumens jungties raidos.Tokiam vaikui reikia plastikinio burnos idekliuko,kad nesusitrintu dantu emalis.Idekliukas reikalingas naktimis,kol pieninius dantukus pakeicia nuolatiniai.beda isaugama."bet cia rase apie griezima naktimis.
bet manau geriau konsultuotis su daktarais.
Atsakyti
Na dukryte irgi grezia, bet manau, kad jai labai patinka. Ji tiesiog atrado savo dantukus ir dabar taip zaidzia. Apatini dantukais kabina virsutinius ir yra laaaabai patenkinta
Atsakyti
Mano sūnelis taip pat grieže dantukais ir nežynau ka daryti kaip tik mums reik į polikliniką ir paklausiu sako kad gali kirminuku tūrėti ar nervu sistema.Maniškis tai pasidarė neramus labai doh.gif
Atsakyti
Yra panaši tema http://www.supermama...topic=7324&st=0
Atsakyti
Kiek ankščiau sakydavo, kad gal kirminukai kalti ? g.gif
bet gal gali but ir dėl to kad ai kaškas nauja g.gif
Bet manau reiktu pasitartis su šeimos daktaru g.gif
Atsakyti
Gręžia ir manoji,kai tik išdygo viršutiniai doh.gif
Atsakyti
Manoji taipogi budama 6,7 men grieze dantimis.O dabar tas yprotis praejo....Klausiau gydytojos,bet ji man sake,kad praeis...ir buvo teisi...blogai sake,jei naktim griezia,tada reikia kreiptis pas gydytojus,kad nebutu kas su nervu sistema....
Atsakyti
manasis ir griežė tik diena kai tik išdygo viršutiniai tai jam yra nauja tai tauškina labai jau lotuliukas.gif o dabar nebegirdžiu
Atsakyti
mano dukryte ir diena ir nakti griezia dantukais?maniau kad del kirmeliu bt si teorija nepasitvirtino.ar galetu taip buti del dygstanciu dantuku?o gal kas nors rimciau?
Atsakyti
QUOTE(ugnele3 @ 2007 03 04, 22:27)
mano dukryte ir diena ir nakti griezia dantukais?maniau kad del kirmeliu bt si teorija nepasitvirtino.ar galetu taip buti del dygstanciu dantuku?o gal kas nors rimciau?



Dar viena galima priežastis - didelis vaiko jautrumas. g.gif Mums mūsų gydytoja patarė pagert homeopatinių raminamųjų Sedalia. Toks pat klausimas buvo užduotas vienos mamos čia, gal su laiku ir ten bus daugiau atsakymų (ne vien tik mano ax.gif ).
Atsakyti
Maniškė niekada negrieždavo dantukais, išskyrus vieną kartą - kai buvo labai didelė temperatūra.
Atsakyti