Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų Savaitės meniu

QUOTE(rimulia12 @ 2009 02 12, 21:58)
merginos atsiprasau is anksto , temeles neskaiciau. bet paklausti noriu. Su tais 200lt per savite issitenkant perkant ir mesa ir darzoves? ar turite kaimus ir pan is kur gaunate?

Daržoves (raug. kopūstai, burokėliai, morkos, svogūnai, bulvės) iš kaimo, bet šiemet 3maišus bulvių dasipirkom rudenį. Kiaulių nieks neaugina, tai mėsą tenka pirkti. Tik kartais tėvas sumedžioja kokį šerną, tai truputį pasiimu šernienos, nors man ji nelabai patinka
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 02 13, 09:53)
tai jūs nerašykit koks bus meniu. o per savaitę bandykit prasimaitint taupiai ir parašykit koks buvo.


As taip ir zadu daryt, jau uzsivedziau sasiuvinuka ir zymesiu ka valgem, kartu ir pasiplanuosiu kelias dienas i prieki jame, o paskui cia tik ataskaita parasysiu kaip gavosi, ka gaminau ir kiek savaitei lt isleidau.. ax.gif
Atsakyti
Buvau turgui, pirkau mesos, pieno produktu, kiausiniu, darzoviu, zuvies... viskam isleidau 140 lt. Bet per viena savaite tiek tikrai nereikes, bet kazko truks... kita penktadieni reikes bandyti suvesti galus. Musu normaliu (suaugusiu) burnu 4 ir dar 1,3 men. sunus.
Atsakyti
Vakar vakarienei kepiau pica per visa skardele dydzio 4u.gif
islaidos butu tokios:
mieline tesla (gaminau pati)- ~1lt,
desra- 3lt,
marinuoti agurkeliai- 0.5lt,
0.5 pomidoro (mano puseje)- 0.5lt
2 virti kiausiniai- 0.8lt
suris- ~2lt (pirkau akcijini)
geras saukstas keciupo.
Sumoj gavosi ~8lt rolleyes.gif
Likucius susidejau i darba siandienos pietums smile.gif

Is likusiu 3/4 teslos prikepiau pilna skardele bandeliu, valgem pusryciams, isidejau i darba ir dar liko vakarienei bigsmile.gif
Visos islaidos ~11lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapute33: 13 vasario 2009 - 15:01
Aš net pasižiūrėjau į savo išlaidų lentelę smile.gif maistui sausio mėnesį išleidom 400lt ir atrodo labai netaupėm smile.gif Aišku, mes kol kas tik dviese su vyru, o ir mano vyras ne mėsinis smile.gif jam geriau bulvės, makaronai. Aišku traškučių ir kitokių nebūtinų produktų stengiamės atsisakyti. Be to vyras meta svorį, tai jo porcijos pastebimai sumažėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(niekasnenorėjomirti @ 2009 02 11, 21:05)
Sutinku, kad trijų asmenų šeimai, taupant, įmanoma prasimaitinti už 200 Lt, tačiau tada kada tiek visko prigaminti, tai niekaip. schmoll.gif  Dar reikia ir pamokas su vaikais paruošti, namus aptvarkyti, drabiužius susitvarkyti ir pagaliau pailsėti.
Grįžtu namo apie 18 val., tai visą vakarą ir gamint? Nes kitą rytą 7 val. jau pro duris išeinam. O dar pietus sau ir  vyrui į darbą įsidėt.
Pastebėjau, kad dauguma jūsų mažiukus auginančios mamos, kurios tikriausiai būna namie. Vien dukrai minimalūs priešpiečiai mokykloje apie 70 Lt kainuoja.



Na man rodos įvairiai šiam forume yra: ir su leliukais sėdinčių, ir dirbančių.
Dėl gaminimo kiekvieną vakarą, tai tikrai galima sugalvoti taip, kad tektų gaminti kas antrą vakarą. O per sekmadienį prisigaminti tiek, kad nereiktų valgyt daryti nei pirmadienį, nei antradienį, ir tikrai galima sugalvoti, kad netektų valgyti kiekvieną dieną to pačio maisto... 4u.gif
Atsakyti
Na as per viena diena 90lt.isleidau doh.gif ir pirkau kas reikalinga rolleyes.gif kazin ar man savaitei uzteks tu 200lt. g.gif na, apie tolimesnius ivykius pranesiu mirksiukas.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2009 02 14, 12:58)
Na as per viena diena 90lt.isleidau doh.gif ir pirkau kas reikalinga rolleyes.gif kazin ar man savaitei uzteks tu 200lt. g.gif na, apie tolimesnius ivykius pranesiu mirksiukas.gif
4u.gif

Juk per vieną dieną nesuvalgysi, ką prisipirkai už 90Lt g.gif Dar liko 110Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes dviese savaitei laisvai įtelpam į 200 Lt, iš esmės net tiek nereik, pakanka ir 120-150 Lt. Susigalvoju meniu, sekmadienį apsiperkam ir kasdien pagaminu kažką naujo. Manęs netenkina variantas sekmadienį prisigamint pirmadieniui ir antradieniui, nusibosta tas maistas ilgainiui, aš už įvairovę. Be to, nebūtina kasdien hiper meniu sudarinėt ir gaišt prie puodų kelias valandas, aš ir per valandą apsisuku.
Atsakyti
QUOTE(Jota @ 2009 02 14, 19:49)
Mes dviese savaitei laisvai įtelpam į 200 Lt, iš esmės net tiek nereik, pakanka ir 120-150 Lt. Susigalvoju meniu, sekmadienį apsiperkam ir kasdien pagaminu kažką naujo. Manęs netenkina variantas sekmadienį prisigamint pirmadieniui ir antradieniui, nusibosta tas maistas ilgainiui, aš už įvairovę. Be to, nebūtina kasdien hiper meniu sudarinėt ir gaišt prie puodų kelias valandas, aš ir per valandą apsisuku.


Kai turesi gausesne seima kitaip galvosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 02 14, 14:32)
Juk per vieną dieną nesuvalgysi, ką prisipirkai už 90Lt g.gif  Dar liko 110Lt mirksiukas.gif

kur jau unsure.gif uz poros dienu vel reiks begt i parduotuve, juk batonas, pienas, greitai pas mus pasibaigia...o ir mesos as tik tam kartui perku, kad butu sviezia! as niekados nesaldau, man neskanu schmoll.gif tai va ir farso reikes, nes kotletu uzsimanem, ar dar kokia grietine pasibaigs...oj...zodz. tongue.gif as mazdaug kas antra diena lekiu i parduotuve blink.gif
4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2009 02 15, 12:34)
kur jau unsure.gif uz poros dienu vel reiks begt i parduotuve, juk batonas, pienas, greitai pas mus pasibaigia...o ir mesos as tik tam kartui perku, kad butu sviezia! as niekados nesaldau, man neskanu schmoll.gif tai va ir farso reikes, nes kotletu uzsimanem, ar dar kokia grietine pasibaigs...oj...zodz. tongue.gif as mazdaug kas antra diena lekiu i parduotuve blink.gif
4u.gif  mirksiukas.gif


Sunku bus taupyt, oi sunku biggrin.gif
Atsakyti