Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų Savaitės meniu

QUOTE(ziemosugnele @ 2009 02 12, 19:33)
o as taip negaliu planuotis, as nueinu i parde nusiperku, susidedu ir kiekviena vakara sumastau ka rytojui pagaminti, ko noreciau  rolleyes.gif  nes taip man neiseina, as nuojauta savo norais pasikliauju rytojaus meniu mirksiukas.gif  4u.gif

aš ir taip negaliu, man meniu pagal tai kas yra namuose neišewitų savaitei susidaryti, daug kas priklauso ko noriu tą dieną, gal suplanuotų šaltibarščių ar tai blynų visai nenorėčiau būtent tą dieną
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 12, 21:28)
aš ir taip negaliu, man meniu pagal tai kas yra namuose neišewitų savaitei susidaryti, daug kas priklauso ko noriu tą dieną, gal suplanuotų šaltibarščių ar tai blynų visai nenorėčiau būtent tą dieną

drinks_cheers.gif pvz rytojui noriu kugelio smile.gif o ko noresiu sestadieniui, dar neaisku, ziuresiu ka kameroj turiu, tada galvosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2009 02 12, 20:47)
drinks_cheers.gif  pvz rytojui noriu kugelio smile.gif o ko noresiu sestadieniui, dar neaisku, ziuresiu ka kameroj turiu, tada galvosiu 4u.gif

va va ir aš taip pat
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2009 02 12, 01:57)
Sveikutes:) Labai prasau,jei jums tik nesunku,atsakykite i siuos anketos klausimus,mano gerai draugei reikia bakalauriniam darbu mirksiukas.gif  ax.gif 

atsakyta 4u.gif
Šaunu, kad dauguma sugeba įtilpti į 200Lt rėmus savaitei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 12, 21:28)
aš ir taip negaliu, man meniu pagal tai kas yra namuose neišewitų savaitei susidaryti, daug kas priklauso ko noriu tą dieną, gal suplanuotų šaltibarščių ar tai blynų visai nenorėčiau būtent tą dieną

Aš taip pat dariau dukart pataisą šios savaitės meniu, svarbu, kad į 200-us tilptumėm, toks mano šios savaitės tikslas mirksiukas.gif
Atsakyti
na mes tai laisvai telpame į tuos 200, sakau netgi vyras atskirai valgyt perkasi ir darosi, nu vistiek kažkiek brangiau išeina, nei viesiems kartu namie daryčiau. Tai šiandien maniau užbaigiau pildyti dienos meniu nuosekliai labai, s kainom, išeigas mažgaug kiekvieno sumuštinio paskaičiavau, o va vyras paskambino ir pradžiugino, kad grįžta, tei eisiu tuoj kepti kotletukų jam ir įrašysiu į meniu smile.gif
Atsakyti
merginos atsiprasau is anksto , temeles neskaiciau. bet paklausti noriu. Su tais 200lt per savite issitenkant perkant ir mesa ir darzoves? ar turite kaimus ir pan is kur gaunate?
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 02 12, 21:58)
merginos atsiprasau is anksto , temeles neskaiciau. bet paklausti noriu. Su tais 200lt per savite issitenkant perkant ir mesa ir darzoves? ar turite kaimus ir pan is kur gaunate?

įvairiai, vinos gauna, kitos perka, vienos perka iš parduotuvių, kitos ieškosi pigiau iš ūkininkų ir t.t.. Mes asmeniškai turime kaimą, bet bulves pirkome, va burokėlių ir svogūnų nepirkome smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2009 02 12, 18:25)
aisku atsisakius: ..alaus... irdar visokiu skanestu, gal ir uztektu 200lt. savaitei ax.gif
reikes pabandyti ax.gif

aha ir man taip gaila situos isbraukti is meniu savaitgaliu ax.gif biggrin.gif

bandziau susidaryti meniu - na ties antradieniu pasibaigia, nebesumastau ko noresiu kita diena biggrin.gif vyras dar toks pas mane rimtas, paklausia ka valgysim, sakau to ir to.... tai tas ai.... bulviu pasikepsiu blink.gif tai taip ir noris kita savaite isvis nieko nebegamit. uztat gaunu pasitart supraskit su ponu beveik kasdien... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 13, 00:07)
įvairiai, vinos gauna, kitos perka, vienos perka iš parduotuvių, kitos ieškosi pigiau iš ūkininkų ir t.t.. Mes asmeniškai turime kaimą, bet bulves pirkome, va burokėlių ir svogūnų nepirkome smile.gif

Aisku, as sia sav bandysiu pirma kart i 300lt isitekti. Niekad neskaiciuodavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 02 12, 22:51)
aha ir man taip gaila situos isbraukti is meniu savaitgaliu  ax.gif  biggrin.gif

bandziau susidaryti meniu - na ties antradieniu pasibaigia, nebesumastau ko noresiu kita diena biggrin.gif vyras dar toks pas mane rimtas, paklausia ka valgysim, sakau to ir to.... tai tas ai.... bulviu pasikepsiu  blink.gif  tai taip ir noris kita savaite isvis nieko nebegamit. uztat gaunu pasitart supraskit su ponu beveik kasdien... doh.gif


pas mane tai tokiu bedu nera, meniu mados klyksmas kaip sakant, arba kas ta savaite receptuose su nuotraukom blush2.gif is sm, arba ko norisi, o jei nepatinka nevalgyk, nes jei dar visu noru ziureciau tai turbut is vis is virtuves neiseiciau...labai gerai, kad gali pats bulviu pasikept thumbup.gif pas mus ir keptos bulves labai retai buna, nes ne vienas ju nemegstam rolleyes.gif
siais metais dar tik karta valgem su silke ax.gif
Atsakyti
tai jūs nerašykit koks bus meniu. o per savaitę bandykit prasimaitint taupiai ir parašykit koks buvo.
Atsakyti