Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų Savaitės meniu

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 02 12, 16:43)
tai piena reikia iki virimo pakaitint?

iki 90 laipsniu , as tai palaukiu ko pradeda po truputuka puta atsirast ir viskas, cia del dezinfekcijos, po to palieku ataust iki kokiu 40 laipsniu
Atsakyti
ir aš pastebėjau, kad Norfoje pigiau negu Maximoje. Nebent kokios akcijinės prekės būna ax.gif Tik košes dukrytei perku iš Maximos, nes ten didesnis pasirinkimas (iš pigesnių) ir nuo šiol sauskelnes Maximos pirksime, nes kokybė nebloga, o ir pigesnės negu Huggies unsure.gif

Jau ir aš sudariau sekančios savaitės meniu, manau, kad tikrai įsiteksim į 200 lt, dar ir sauskelnes įskaičiuojant thumbup.gif
Pusryčiai visada sumuštiniai arba kas lieka nuo vakarienės. MB į darbą dedasi dešrą, kiaušinius ar kokių konservų nusiperka, tai atskirai daryti nereikia. Planuoju, kad tam išleisime kažkur 30-40 lt. Aš ryte irgi sumuštinius valgau, o per dieną ką nutveriu, tas ir gerai. Taigi, man lieka pagaminti vakarienę ir dukrytei daržovių sriubas, košes. Vakarienei valgo vaikiškas košes, jos brangokos, bet, kad normalių košių nemėgsta doh.gif

I. Balandėliai su bulvėmis
II. Šaltibarščiai
III. Makaronai su dešrelėmis+ morkų mišrainė
IV. Kotletai su bulvėmis ir morkų mišraine
V. Kugelis.
VI. Manau, kad vis tiek nuo kurios dienos liks likučių (gal trečiadieniui šaltibarščių, ar blandėlių), tai vieną dieną per savaitę nereiks gaminti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolo: 12 vasario 2009 - 16:44
QUOTE(jolo @ 2009 02 12, 16:43)
I.  Balandėliai su bulvėmis
II.  Šaltibarščiai
III. Makaronai su dešrelėmis+ morkų mišrainė
IV. Kotletai su bulvėmis ir morkų mišraine
V.  Kugelis.
VI. Manau, kad vis tiek nuo kurios dienos liks likučių (gal trečiadieniui šaltibarščių, ar blandėlių), tai vieną dieną per savaitę nereiks gaminti  blush2.gif

na mums tai neužektų jei tik šaltibarščius padaryčiau į dieną, čia kalbu tada kai vyras namie būna
Atsakyti
Stebiuosi, kaip jums uztenka 200lt. rolleyes.gif as kazka netaip, turbut darau unsure.gif g.gif
aisku atsisakius: varskes sureliu, saldumynu, desru, jogurtu, alaus, pyragu, traskuciu ir dar visokiu skanestu, gal ir uztektu 200lt. savaitei ax.gif
reikes pabandyti ax.gif
bet augantys du vaikai, tai jiems ir jogurtu ir vaisiu reikia rolleyes.gif
kaip jus, sutaupot g.gif gal kokiu, geru patarimu turit mirksiukas.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2009 02 12, 17:25)
Stebiuosi, kaip jums uztenka 200lt. rolleyes.gif as kazka netaip, turbut darau unsure.gif  g.gif
aisku atsisakius: varskes sureliu, saldumynu, desru, jogurtu, alaus, pyragu, traskuciu ir dar visokiu skanestu, gal ir uztektu 200lt. savaitei ax.gif
reikes pabandyti ax.gif
bet augantys du vaikai, tai jiems ir jogurtu ir vaisiu reikia rolleyes.gif
kaip jus, sutaupot g.gif gal kokiu, geru patarimu turit mirksiukas.gif
4u.gif

skaiciuoti nebandziau, bet man atrodo, kad 200 lt vien maistui per savaite tikrai nera labai maza suma.
mes esam mesiniai (t.y. mesa beveik kiekviena diena turi buti), kadangi sedziu namie, tai vyras ir pietu parlekia ir vakariene ir pusrycius gaminu... vaikai (ir ne tik ) surelius, jogurtus ir vaisius tikrai valgo, vyras alų irgi geria, bet man atrodo kad ir netaupydami į 200 lt per savaite sutelpam g.gif
reiks pabandyti paskaiciuoti tiksliau... g.gif

o del maximos - norfos, tai nekenciu norfos... Man labiau patinka maxima, IKI, pradedu priprasti prie RIMI (nes jau isdestymas ten prekiu doh.gif jei randi jogurta, tai dar nereiskia kad rasi piena... ir pan.).. norfoj as nerandu man yprastu prekiu, o tas kurias randu, tai nera taip stebuklingai pigesnes (vistos krutinele net brangesne nei maximoj paskutini kart buvo).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 12 vasario 2009 - 17:45
QUOTE(MAMICY @ 2009 02 12, 18:38)
jei randi jogurta, tai dar nereiskia kad rasi piena...

lotuliukas.gif aha, tikra teisybe, as cia praeita savaite grietineles rimi ieskojau.... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai renkuosi Maxima arba Norfa, tik Norfoj daznai mano nuomone tvarkos truksta g.gif labai nemegstu IKI,ir Rimi smile.gif
Atsakyti
puiki tema, traukiu prie favoritu thumbup.gif
Atsakyti
Mielos..supermamos...atkreipkite į temos pavadinimą..Rašykite savo pamąstymus dėl meniu,valgio išeigų ir pan...parduotuvės ir jų aptarnavimo ir kokybės ypatumai ir kiti ginčai lai keliauja į kitas temas 4u.gif
Atsakyti
O as sia savaite visa maistai savaitei manau pirksiu dalinai maximoj , dalinai norfoj, nes patraukliu akciju ten yra smile.gif
labai dziaugiuosi, kad pavyko mums sia savaitele uz 200l;t pragyventi, tikrai nuostabu, ir dar maisto kameroj liko, savaitgaly sunaudosiu....
mes esam du suauge seimoj, mazas vaikas ir suo, nu jis valgo ka mes blush2.gif tad galiu sakyti drasiai mums 200lt per akis thumbup.gif

cia apie kugelius kalbejot, tai as kadangi bulves imu is teveliu i savaite karta kepu ji...cia kalba buvo kad kugely galima ant keptuves issikepti, sutinku, mano mociute daznai taip kepa, bet tada jau ne kugelis gaunasi, o blynas toks didelis...kugelis kitoks, bent as kitaip kugely isivaizduoju blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(jolo @ 2009 02 12, 17:43)

I.  Balandėliai su bulvėmis
II.  Šaltibarščiai
III. Makaronai su dešrelėmis+ morkų mišrainė
IV. Kotletai su bulvėmis ir morkų mišraine
V.  Kugelis.
VI. Manau, kad vis tiek nuo kurios dienos liks likučių (gal trečiadieniui šaltibarščių, ar blandėlių), tai vieną dieną per savaitę nereiks gaminti  blush2.gif

o as taip negaliu planuotis, as nueinu i parde nusiperku, susidedu ir kiekviena vakara sumastau ka rytojui pagaminti, ko noreciau rolleyes.gif nes taip man neiseina, as nuojauta savo norais pasikliauju rytojaus meniu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
saunuoles motereles moka suktis virtuveje 4u.gif
Atsakyti
kokia temele bigsmile.gif thumbup.gif reiks ir man bandyt paskaiciuot
Atsakyti