Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų Savaitės meniu

QUOTE(moske4 @ 2009 02 12, 12:09)
Jogurtu neperku - gaminu pati,

Gal galetumete receptuku pasidalinti ax.gif
Papildyta:
Atsiprasau, nebuvau perskaiciusi iki jusu receptuko, kuri jau radau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 02 12, 12:24)
Sultis ir aš vaikams pilstau,ir saldumynus panašiai normuoju bigsmile.gif .Gal galėtum įmesti pašteto receptą ir normas,bent panašiai ax.gif
O jogurtą iš karvės pieno darai? Nes kažkada darydavau,bet ten karvės pienas buvo reikalingas cool.gif


Paštetą darau iš vištos kepenėlių, jas per puse, į keptuvę, kol kepa dedu pipirų, druskos, prieskonių kepenėlėms, svogūniuką smulkiai supjaustytą (vegetos ir sultinio kubelių nenaudoju). Kai iškepa, pašlakstau brendžiu truputį ir su blenderiu susmulkinu, Tinka ir šiltas, ir atšalęs, bet paprastai nelieka jo iki atšalimo biggrin.gif
Galima lašinukų dar smulkiai pjaustytų, galima kitokių prieskonių, daržovių kitokių.
Praktiškai parduotuvėse paštetų nebeperku, kai pabandžiau daryti pati, nes tų parduotuvinių, tai sudėtis doh.gif ne tiek kepenų, kiek visokių baisybių ten
Atsakyti
QUOTE(Talalita27 @ 2009 02 12, 00:23)
Krabu lazdeles sutarkuoju per burokine tarka, idedu smulkiai supjaustyta svoguno galvute, supilu du suplaktus kiausinius, stikline miltu (kad tesla tokia potirste gautusi priklauso nuo kiekio krabu, as is akies dedu wink.gif ), kepimo milteliu saukstelis, ir alaus reiktu, bet as pilu vandens ir dedu sodos nugesintos..  smile.gif


Aš sau irgi su vandeniu darau,bet jei svečiams užkandžiams,tai visai skanu su nealkoholiniu alum(skardinę nusiperku)...vietoj paprasto svogūno kartais įpjaustau svogūnų laiškų...kurių visad pasiauginu ant palangės ax.gif pirkti brangu smile.gif
Atsakyti
mergytes nenukrypkim nuo temos 4u.gif cia reikia pasakotis kur ka perkat kiek isleidziat savaitelei maistui, o jei kokiu taupiu receptuku zinot prasom i temele taupanciuju dienos meniu ax.gif mano nuomone bent jau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 02 12, 16:03)
mergytes nenukrypkim nuo temos  4u.gif  cia reikia pasakotis kur ka perkat kiek isleidziat savaitelei maistui, o jei kokiu taupiu receptuku zinot prasom i temele taupanciuju dienos meniu  ax.gif  mano nuomone bent jau... ax.gif

sorry uz nukrypimus, bet kai rasai, ka perki savaitei, tai automatiskai norisi pasiaiskint, ka is tu perkamu produktu galima padaryt. Pas mane yra 0 kamera ( 2 stalciai) tai produktai islieka sviezi visa savaite, visiem patarciau isigyt saldytuva su 0 kamera, tada nereik mesu saldyt mirksiukas.gif Bet zinokit keista , kai prekinames Norfoj, tai atrodo, kadmes vieni cia tokie nedavalge, - pilnas karutis tik musu. maximoj tao nieko nestebina - biski paradoksas.
Atsakyti
Mano atrasta parduotuve SUPER NETTO thumbup.gif thumbup.gif

as jau nieko nebeperku Maximoj (nebent tai, ko negaunu Nete, nes ten mazas pasirinkimas....)

Na bet perkant desra ir 1 lt maziau moketi blink.gif arba, vaikuciui tyrele HIPP, lygiai 0,8 ct maziau kainuoja Super netto, negu maximoj... Juolab, kai parduotuve kitoje gatves puseje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(moske4 @ 2009 02 12, 11:09)
vaziuojam i Norfa ir praktiskomis valandomis prekinames,

ir mes taip pat

QUOTE(akvadigi @ 2009 02 12, 15:14)
Mano atrasta parduotuve SUPER NETTO  thumbup.gif  thumbup.gif

kai gyvenau šalia jos dažnai ten prekindavomes, bet nervindavo, kad po jos turėdavome važiuoti į kitą parduotuvę nusipirkti to, ko super neto nebuvo, nes ten tikrai labai skurdus pasirinkimas smile.gif

Dėl jogurto dar norėjau paklausti, o tai ne per skystas jis būna, jei ant puse litro jogurto bio tris litrus pieno pilti reikia?

Dabar kaip tik valgau sumuštinį su paštetu (parduotuviniu) ir taip u-simaniau tikro pašteto, čia visos kalbate smile.gif

Na o aš žinokite intensyviai šiandienos meniu rašausi biggrin.gif tik tiek, kad nieko negaminau šiandien ir negaminsiu, reikia suvalgyti likučius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Talalita27 @ 2009 02 11, 23:23)
Krabu lazdeles sutarkuoju per burokine tarka,


dėkui 4u.gif

QUOTE(moske4 @ 2009 02 12, 13:17)
as pasteta darau is vistos kepeneliu,


irgi dėkui mano vaikai taip mėgsta o pirkti kartais ir baisu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 12, 16:25)
Dėl jogurto dar norėjau paklausti, o tai ne per skystas jis būna, jei ant puse litro jogurto bio tris litrus pieno pilti reikia?



neperskystas, nes jogurto bakterijos pasklinda ir dauginasi, piena sutrauikia per nakti i jogurta ( svarbu kad silumoj pabutu)
Atsakyti
Prie manes atnaujino, dabar ten daug daugiau pasirinkimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(moske4 @ 2009 02 12, 13:17)
o jogurta darau is 3 l paprasto parduotuvinio pieno ir is 0.5 l bio jogurto ( su vysniom skanu labai) . pakaitinu piena, po to atvesinu ir i drungna supilu ta jogurta, ispilstau i indelius ir palieku nakciai ant stalo uzdengus ranksluosciu, ryta sudedu i saldytuva, valgau su viskauo- medus, uogiene, riesutai, sausi pusryciai. Skanaus.
Papildyta:
smile.gif ai dar cukraus i jogurta dedu pagal skoni, galima vanilinio cukraus idet.

tai piena reikia iki virimo pakaitint?

QUOTE(akvadigi @ 2009 02 12, 15:14)
Mano atrasta parduotuve SUPER NETTO  thumbup.gif  thumbup.gif

mano irgi drinks_cheers.gif sia savaite ji kaip tik uzdaryta, tai tikiuos po atidarymo ir prekiu pasirinkimas bus geresnis, nors ir taip pagrindiniu produktu visada rasdavau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(moske4 @ 2009 02 12, 15:37)
neperskystas, nes jogurto bakterijos pasklinda ir dauginasi, piena sutrauikia per nakti i jogurta ( svarbu kad silumoj pabutu)



QUOTE(akvadigi @ 2009 02 12, 15:38)
Prie manes atnaujino, dabar ten daug daugiau pasirinkimo  thumbup.gif

pas mus irgi ji atnaujinta, bet ne visko ten randau smile.gif o šiaip tai labai super parduotuvė, tik dabar mes kitame miesto gale visai gyvename, tai renkamės Cento arba Norfa smile.gif
Atsakyti