Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų Savaitės meniu

QUOTE(vaivira @ 2009 02 11, 15:30)
...ir Talalita27 parašė, jog kaina 5 Lt, bet ar Jūs neskaičiuojat elektros  unsure.gif  doh.gif


Galima kugeli ir keptuvej iskepti wink.gif Ypac jei keptuve aukstesniais krastais. Viska pasidarai kaip kugeliui, supili i keptuve, uzdengi ir kepi ant silpnos ugnies... Apkepa, apverti ir dar pakepi. Puikiai iskepa. Dar greiciau wink.gif

QUOTE(*Vasaros lietus* @ 2009 02 11, 18:52)
O man parūpo kur yra tų bulvių po 20cnt už kg g.gif  g.gif  g.gif


O bulviu po 20 ct uz kg perkam pas diedukus kaime nuo zmoniu (ne nuo giminiu, nuo svetimu) . Maisas apie 20 kg. (siaip truputi daugiau prideda, todel ir skaiciuoju kad 20 ct) iseina 5 Lt. Jei turit kokiu pazistamu kaimuose, paklausinekit, tikrai pardavineja ten zmones daaaaug pigiau smile.gif


QUOTE(**violeta** @ 2009 02 11, 20:23)

o kaip juos darai  ax.gif


Krabu lazdeles sutarkuoju per burokine tarka, idedu smulkiai supjaustyta svoguno galvute, supilu du suplaktus kiausinius, stikline miltu (kad tesla tokia potirste gautusi priklauso nuo kiekio krabu, as is akies dedu wink.gif ), kepimo milteliu saukstelis, ir alaus reiktu, bet as pilu vandens ir dedu sodos nugesintos.. smile.gif Valgom su padazu - majonezas, cesnakas, pomidoru padazas..
Atsakyti
Sveikutes:) Labai prasau,jei jums tik nesunku,atsakykite i siuos anketos klausimus,mano gerai draugei reikia bakalauriniam darbu mirksiukas.gif ax.gif Nuosirdziai aciu sakau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
http://www.apklausa.....php?form=18008
Papildyta:
Sveikutes:) Labai prasau,jei jums tik nesunku,atsakykite i siuos anketos klausimus,mano gerai draugei reikia bakalauriniam darbui mirksiukas.gif Nuosirdziai aciu sakau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
http://www.apklausa.....php?form=18008
Atsakyti
Labai sauni tema, aciu visoms 4u.gif
Atsakyti
Na tikria labai idomi tema.

Vienas pastebejimas is musu seimos meniu. Kadani MB mesaedis, mesa 6 kartus i savaite , 1 karta isiulau kazka miltinio ar bulvinio kaip blynus, bet su mesa doh.gif (o man mesos uztenka 1-2 kartus i savaite, nesu isranki maistui)

Pusryciai - pradedami kava + sumustinis (ir taip kas dien)
Pietus - MB grista pietu, todel turiu kazka gaminti MESISKO +sriuba (bent 2 k. i savaite)
Vakariene - sasyskos, pietu likuciai, ar kokie blynai, ar kose... ar tiesiog virta sonine su duona ir svogunu tongue.gif

O esme ta, kad mes vasara, liepos gale, nusipirkom puse kiaules (skerdienos) tai ta ~30 kg mesos baigiam valgyti t.y. vasari. 7 menesiai uz 200 lt -mesai !!!! Aisku dar per menesi pirkdavom ~2 -3 kg farso, ~2-3 kg visitenos, dar jar jautienos, kalakutienos.

tai 7 men mesai gaunasi ~500 lt (+-)


Na kad nebutu sunku sugalvoti ka gaminti, manau reikia pasidaryti meniu.... ax.gif Gal tiesiog susirasyti ka musu seima valgo, tada tik pasiemis saraseli ir oplia, galos skausmas dingo

Siuo metu vel planuojam pirkti daugiau mesos, kad nereiktu parduotuvese permoketi...

Na o mes perkam 1 kg /7,8 lt (cia tokia kaina buvo) dabar kiek girdejau ~8,30 lt./ 1kg kiaulienos.

Stengiuosi apsipirkineti 1 karta per 2 sav. kad nebutu bereikalingu vaiksciojimu i parduotuve ar turgu ir ivairiu pagundu, akciju..... (isskyrus duona, grietine, kai dasipirkti reikia) O per akcijas stengiuosi "uzsipirkti" lotuliukas.gif MB labai megzta spagecius perkam gerus "Barila" 5 lt kainuoja blink.gif o per akcijas 3 lt. tai mes nesikuklinam, 10 paku is karto lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ir dar, neinu i parduotuve, kol saldytuvas nebuna tuscias. Pas mus taip nebuna, nera ka valgyti... reikia moketi pasidaryti is to - kas yra, o kai jau nieko nebera, tada apsipirkimas lotuliukas.gif

PS. dar 1 karta per savaite (ar reciau) zuvis, kurios neperkam, MB vasara prigaudo ir uzsaldom ax.gif

Papildyta:
QUOTE(pagieza2 @ 2009 02 11, 16:04)
kaip sauniai cia sugalvojot  thumbup.gif  tik va man irgi bedele tokia, kad draugas grizta pavalgyti pietu i namus, jau reikia is vakaro daug padaryti, o po darbo grizta labai isailkes tai antrus pietus darau.... delto gan brangu iseina.... as tai isvis tik kose galeciau vakarienei valgyt... na bet reikes pabandyti ir man sudaryti sarasiuka.


koses man pats skaniausias maistas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvadigi: 12 vasario 2009 - 10:00
Na ka jungiuosi ir aš į jūsu gretas
Maniškis valgo ir košes ir viska ka pagaminu, išskyrus cukinijas. Tik tiek kad jei jam skanu tai gali suvalgyti kaip 3 žmonės doh.gif
Atsakyti
sveikutes, dekui uz nauja super temuke. as ir paseksiu savo seimos meniu ir isleidziamus pinigelius maistui. musu yra 5 asmenys seimoj, aisku maziukas dar pienuka mano valgo, bet siaip tai mes du suauge ir + du vaikai, jau nemazi.
Atsakyti
Sveikos. Sauni tema. jei leisit pasidalinsiu ir as savo patirtimi. Musu seimoje 3 zmones, vyras ugio 196cm, ( zodizu maisto jam nemazai reik), sunus 9m ir as. Kas savaite vaziuojam i Norfa ir praktiskomis valandomis prekinames, suma budavo apie 250, tai man per savaite dar tekdavo tik nusipirkti svieziu darzoviu ir vaisiu turgeli, nes Norfa tuo nepasizymi. Jogurtu neperku - gaminu pati, pasteta irgi( nusiperku kepeneliu vistos) , is nesloksniuotos bemieles teslos pakepu bandeliu su varske, nest su mesa. Zuvi kepu 1 k savaitej, duonos daug neneudojam. vaikui i mokykla paimu sulciu, kuriu po to kasdien nupilu i gertuve ir 5 batonelius sveikuoliskus ( grudai, spanguoles, avietes). Zodziu l susitaupo. kai nueinu i Maxima, atrodo ir ten nuolaidos, bet kazkaip vistiek daugiau isiena. Tik viena gaila - menkjjas pasirinkimas Norfoj, bet einamiem dalykam - pienui, kefyrui, duonai, miltam, ryziam, cukrui.. to pasiriniko uztenka. gal kas prekinates Maximoj, pasidalinkit patirtimi.?
Atsakyti
QUOTE(moske4 @ 2009 02 12, 11:09)

Sultis ir aš vaikams pilstau,ir saldumynus panašiai normuoju bigsmile.gif .Gal galėtum įmesti pašteto receptą ir normas,bent panašiai ax.gif
O jogurtą iš karvės pieno darai? Nes kažkada darydavau,bet ten karvės pienas buvo reikalingas cool.gif
Atsakyti
as paskutiniu metu irgi neinu visai i maxima smile.gif nes kai ten nueini isleidi daugiau o nieko nenusiperki blink.gif apsipirkineju norfoje ir turgelyje o mesa perku cestoje cia tipo mesos firmine parduotuve ir kaip ten raso kad ten tik lietuviska mesa rolleyes.gif man ten patinka visada sviezia o ir kainos mazesnes nei norfoje ir maximoje thumbup.gif
o kepeneliu pasteta as darau taip; i keptuve dedu kepti kepeneles ,kol jos kepa supjaustau morkas su svogunais ir juos suzeriu i keptuve. ir vienas yra svarbus dalykas dedu ne druska o vegetos arba buljono ax.gif man tai priduoda geresny skony. O paskui kai jau baigdineja kepti idedu griezineliais pjaustyta cesnaka ir jo negailiu.kai viskas iskepa ir suminksteja nuemu nuo ugnies truputuka atvesinu ir sumalu per mesmalia. skanu labai vakgyti kal dar jis nevisai atsalias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 02 12, 13:24)
Sultis ir aš vaikams pilstau,ir saldumynus panašiai normuoju bigsmile.gif .Gal galėtum įmesti pašteto receptą ir normas,bent panašiai ax.gif
O jogurtą iš karvės pieno darai? Nes kažkada darydavau,bet ten karvės pienas buvo reikalingas cool.gif


as pasteta darau is vistos kepeneliu, isverdau jas tada su kokteiliu mikseriu
( galima ir sumalti) suplaku su sviestu- puse pakelio ir cesnakais, druskyte, pipirais. galima morku virtu idet, ir dar reik ipilt to sultinio kur vire, pora samciu. viskas. Per nakti saldytuve apstingsta, skanumelis.
o jogurta darau is 3 l paprasto parduotuvinio pieno ir is 0.5 l bio jogurto ( su vysniom skanu labai) . pakaitinu piena, po to atvesinu ir i drungna supilu ta jogurta, ispilstau i indelius ir palieku nakciai ant stalo uzdengus ranksluosciu, ryta sudedu i saldytuva, valgau su viskauo- medus, uogiene, riesutai, sausi pusryciai. Skanaus.
Papildyta:
smile.gif ai dar cukraus i jogurta dedu pagal skoni, galima vanilinio cukraus idet.
Atsakyti
QUOTE(moske4 @ 2009 02 12, 15:17)
as pasteta darau is vistos kepeneliu, isverdau jas tada su kokteiliu mikseriu
( galima ir sumalti) suplaku su sviestu- puse pakelio ir cesnakais, druskyte, pipirais. galima morku virtu idet, ir dar reik ipilt to sultinio kur vire, pora samciu.  viskas. Per nakti saldytuve apstingsta, skanumelis.
o jogurta darau is 3 l paprasto parduotuvinio pieno ir is 0.5 l bio jogurto ( su vysniom skanu labai) . pakaitinu piena, po to atvesinu ir i drungna supilu ta jogurta, ispilstau i indelius ir palieku nakciai ant stalo uzdengus ranksluosciu, ryta sudedu i saldytuva, valgau su viskauo- medus, uogiene, riesutai, sausi pusryciai. Skanaus.
Papildyta:
smile.gif ai dar cukraus i jogurta dedu pagal skoni, galima vanilinio cukraus idet.



super tema, deduos ir as i favouritus thumbup.gif

moske4 - jogurtuko receptas l.skaniai skamba, reikes isbandyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(moske4 @ 2009 02 12, 13:17)
smile.gif ai dar cukraus i jogurta dedu pagal skoni, galima vanilinio cukraus idet.


aciuks.gif
Atsakyti