Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų Savaitės meniu

QUOTE(Irmama @ 2009 02 15, 13:34)
kur jau unsure.gif uz poros dienu vel reiks begt i parduotuve, juk batonas, pienas, greitai pas mus pasibaigia...o ir mesos as tik tam kartui perku, kad butu sviezia! as niekados nesaldau, man neskanu schmoll.gif tai va ir farso reikes, nes kotletu uzsimanem, ar dar kokia grietine pasibaigs...oj...zodz. tongue.gif as mazdaug kas antra diena lekiu i parduotuve blink.gif
4u.gif  mirksiukas.gif

as anksciau taip darydavau, ko reikia i parde, ciut ne kiekviena diena doh.gif bet kai nueini ir i diena 100lt isleidi, baisu pasidare blink.gif tad vyras pasiule taupyti ir maitintiskitaip, ir galiu pasakyti sauniai gaunasi thumbup.gif o plius kai maistui sutaupai, gali pramogoms daugiau leisti, arba deti i kojine (ka mes ir darom) juodai dienai smile.gif
Atsakyti
na o aš taip nuosekliai viską rašiau iki vakar, o vakar ir pasimečiau, nebesužžiūrėjau kiek kas ko suvalgė, svečių turėjome, po to išvažiavome į kaimuką ir pasibaigė mano skaičiavimai doh.gif tai dabar nežinau kaa vėl prasidės, matyt kai vyras išvažiuos ir liksim dviese smile.gif
Atsakyti
Ir aš pasimečiau savo skaičiavimuose verysad.gif Patys į svečius važiavom, dar vakare svečių turėjome... Bet nuo rytojaus vėl pasižadu sau...taupysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Matyt čia daug kam šitas savaitgalis išlaidų pasimetimo.
Mano vyriokas irgi atsipalaidavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Talalita27 @ 2009 02 11, 23:23)
O bulviu po 20 ct uz kg perkam pas diedukus kaime nuo zmoniu (ne nuo giminiu, nuo svetimu) . Maisas apie 20 kg. (siaip truputi daugiau prideda, todel ir skaiciuoju kad 20 ct) iseina 5 Lt. Jei turit kokiu pazistamu kaimuose, paklausinekit, tikrai pardavineja ten zmones daaaaug pigiau smile.gif

gera mintis bigsmile.gif Rudeniop būtinai pasiieškosiu pigių bulvių thumbup.gif

QUOTE(moske4 @ 2009 02 12, 13:17)
o jogurta darau is 3 l paprasto parduotuvinio pieno ir is 0.5 l bio jogurto ( su vysniom skanu labai) . pakaitinu piena, po to atvesinu ir i drungna supilu ta jogurta, ispilstau i indelius ir palieku nakciai ant stalo uzdengus ranksluosciu, ryta sudedu i saldytuva, valgau su viskauo- medus, uogiene, riesutai, sausi pusryciai. Skanaus.

O kiek jį galima laikyti? Rašot, kad į indelius pilstot, tai bent kelioms dienoms užtenka? g.gif

QUOTE(MAMICY @ 2009 02 12, 17:38)
skaiciuoti nebandziau, bet man atrodo, kad 200 lt vien maistui per savaite tikrai nera labai maza suma.

drinks_cheers.gif
Mes netaupydami ir viską (įskaitant mėsą ir daržoves, vaisius) pirkdami parduotuvėje laisvai į tiek telpam. Išskyrus tuos atvejus, kai prisiperkam visokių riešutukų, pyragiukų ir pan. lotuliukas.gif Mėginsim tilpti į mažesnę sumą ax.gif

QUOTE(ziemosugnele @ 2009 02 12, 20:47)
pvz rytojui noriu kugelio smile.gif o ko noresiu sestadieniui, dar neaisku, ziuresiu ka kameroj turiu, tada galvosiu 4u.gif

Galima suplanuoti septynis patiekalus ir juos gaminti kada užsinori, o ne - kūgelis pirmadienį, kotletai antradienį ir t.t. ax.gif

QUOTE(Jota @ 2009 02 14, 17:49)
Susigalvoju meniu, sekmadienį apsiperkam ir kasdien pagaminu kažką naujo. Manęs netenkina variantas sekmadienį prisigamint pirmadieniui ir antradieniui, nusibosta tas maistas ilgainiui, aš už įvairovę. Be to, nebūtina kasdien hiper meniu sudarinėt ir gaišt prie puodų kelias valandas, aš ir per valandą apsisuku.

drinks_cheers.gif

QUOTE(Jurapelius @ 2009 02 14, 18:42)
Kai turesi gausesne seima kitaip galvosi 

Kodėl? Čia esmė ne žmonių kiekyje, o mityboje... Mes itin retai valgom šildytą maisto, nes jis menkavertis ax.gif Va, šiandien marinavau mėsą, gavosi visai nemažai, tai išsikepėm tik dalį, kitą dalį kepsim rytoj, bet juk galėjom viską išsikepti šiandien ir rytoj tik pasišildyti ax.gif
Atsakyti
[quote=Irmama,2009 02 15, 13:34]
kur jau unsure.gif uz poros dienu vel reiks begt i parduotuve, juk batonas, pienas, greitai pas mus pasibaigia...o ir mesos as tik tam kartui perku, kad butu sviezia! as niekados nesaldau, man neskanu schmoll.gif tai va ir farso reikes, nes kotletu uzsimanem, ar dar kokia grietine pasibaigs...oj...zodz. tongue.gif as mazdaug kas antra diena lekiu i parduotuve blink.gif
[/quote]
Nežinau nežinau...nors užmušk,bet trim dienom už 90lt aš galėčiau ir po tortą iškept biggrin.gif
O jei rimtai,tai ar į šią sumą įeina vien maistas?Tada drįstu sakyti jūs visiškai neplanuojat savo pirkinių ....gal dalis maisto keliauja į šiukšlinę,nes jo nesuvalgot...už dienos norit naujo ir pan...o gal dar mėgstat pirkti visokių bandelių,sausainėlių,šokolado-nes tokioms užkandėlėms daug išeina...nes tikrai labai daug pinigėlių... ax.gif

o dėl mėsos šviežumo jūs neapsigaukite...gerai pasiskaitykit ant kainyčių...kiek žiūrėjau PC pvz faršas daromas iš atšaldytos mėsos,tai ir nebėr jau to taip norimo šviežumo 4u.gif be to mėsytė užšaldyta ir atšildyta vieną kartą nieko nesisskiria skoniu nuo šviežios.Nusipirktumėt turguje pigiau mėsytės ax.gif

[/quote]
na o aš taip nuosekliai viską rašiau iki vakar, o vakar ir pasimečiau, nebesužiūrėjau kiek kas ko suvalgė, svečių turėjome, po to išvažiavome į kaimuką ir pasibaigė mano skaičiavimai doh.gif tai dabar nežinau ka vėl prasidės, matyt kai vyras išvažiuos ir liksim dviese smile.gif
[/quote]


Jūs taip nevarkit kąsniukus skaičiuodama smile.gif Neverta...tiesiog nusistatykit mėnesio pinigų limitą ir jo laikykitės kiek įmanoma stropiau ax.gif

Pavyzdžiui šią savaitę aš išleidau 400lt,o mūsų paskaičiavimais turim įsitekti mėnesiui į 800lt(bet į tą sumą įėjo mėsos,žuvies,bulvių atsargos...su akciją mažiukui pirktos košės,kur užteks tikrai ne 1 sav,lempa taupanti energiją,katei mėnesio ėdalas ir pan).Tai kitą savaitę tikrai neišeis man 200lt išleist...bus tik smulkmė:pienui,grietinei,duonai ir pan ax.gif

Šią savaitę valgėl biggrin.gif


Pirmadienis

Pusryčiai :Karšti sumuštiniai(batonas mirkytas piene ir kiaušinio plakinyje,keptas keptuvėj ir apibarstyta cukrumi)
Pietūs :Bulvių ir cukinijų piurė(košė su pienu ir trupučiu miltų) su lengvai troškintu faršu ir svogūnais.Kefyras pasiskaninimui
Vakarienė:Silkė acto ir svogūno marinate su bulvėm

Antradienis

Pusryčiai :Sumuštiniai su sūriu
Pietūs :Vištiena su šaldytomis daržovėm(morkos,žirneliai),bulvės
Vakarienė:Miežinė košė su šviežių(atšaldytų) mėlynių uogiene
Pavakariams ledų paskanavom

Trečiadienis

Pusryčiai :Miusli su jogurtu (jogurtas pagamintas iš 1l pieno ir 125g indelio natūralaus jogurto,paskanintas cukrumi ir atšildytom aviečių uogom)
Pietūs :pirmadienio pietūs
Vakarienė:Manų košė

Ketvirtadienis

Pusryčiai :Kiaušinienė su šlapia dešra,garnyrui pomidorai
Pietūs :Kepenėlių kotletai su grikiais ir burokėlių-marinuotų agurkų salotom
Vakarienė:Ryžių košė su uogom

Penktadienis

Pusryčiai :Miusli su jogurtu
Pietūs :Plekšnė su morkų salotom (už 4vnt plekšnių sumokėjau 5lt..labai pigu smile.gif
Vakarienė:Pieniška sriuba su makaronais
Pasisaldinom gyvenimą namie keptu obuolių pyragu smile.gif


Šeštadienis

Pusryčiai :Blynai su varške ir uogiene
Pietūs :Burokėlių sriuba su frikadelėm
Vakarienė:Avižiniai-faršo blynukai su marinuotais agurkėliais

Sekmadienis

Pusryčiai :Karšti sumuštiniai su sūriu ir dešra
Pietūs :Sriuba penktadienio,lietiniai su mėsa
Vakarienė:Tuno salotos

Aišku nerašiau nei kavų,arbatų,kompotų...dar valgėm jogurto,vaikas skanavosi "Gaidelio" sausainiais,meduoliais,po tyrelę kasdien.Kadangi išėjo pasidairyti super mainus,rimi lipdukus iškeičiau į pamelo vaisių ir 20 didelių apelsinų...tai juos ir šveitėm visą savaitę.Dar liko biggrin.gif

Vien maistui išleidau 209,88lt(apsipirkimas turguj mėsom,daržovėm,kiaušiniais ...ne tik šiai savaitei ax.gif )...manau kitą savaitę neviršysiu 70lt smulkmenoms ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babaužienė: 15 vasario 2009 - 19:57
Labai įdomi temukė,manau kad išsitenkam su 200 lt maistui savaitei,esam trys dideli,vyrui be mėsos ne valgis.Bus įdomu su palaikymo komanda sekti savo išlaidas maistui.
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 02 15, 17:15)
Matyt čia daug kam šitas savaitgalis išlaidų pasimetimo.
Mano vyriokas irgi atsipalaidavo  doh.gif

šventė smile.gif

Na o aš tai "apakau" kiek mes valgome saldumynų: sūrelių ir šokolado... kai pradėjau rašyti tik tada pasimatė kiek visgi daug suvalgome. Na sūrelius čia šią savaitę taip tik, nes nupirkau visą dėžę jų tai kai yra taI apsisukdami visi.
na įmetu tai ką pavyko surašyti smile.gif reaiai dvi dienos smile.gif
I
Pusryčiai:
Aš: sumuštinis su paštetu (0,55lt), sumuštinis su dešra (0,7 lt), sūrelis (0,42 lt), arbata (0,08lt);
Mergaitė: 2sūreliai (0,84 lt), kakava (0,15 lt), sumuštinis su kumpiu (0,7lt), sumuštinis su dešra (0,7 lt);
Pietūs:
Aš: sumuštinis su paštetu (0,55lt), sumuštinis su dešra (0,7 lt), šokoladukas (0,59lt), arbata (0,08lt);
Mergaitė: Apkepinti makaronai su dešrelėmis (valgė ne namuose)
Pavakariai:
Aš: virti šonkauliukai su krienais ir raugintu agurku (agurkai nieko nekainavo, gavome iš giminaičių, krienų sunaudojau už kokį max 0,10lt, šonkauliukai buvo tarp sriubos rinkinio, ten buvo 8 gabalėliai kauliukų, tai visi kainavo 3,89, tai mano suvalgyti du šonkauliukai 1lt, duonos rėkė 0,20lt), sūrelis (0,42lt);
Mergaitė: sūrelis (0,42lt), daržovių sriuba (kadangi viriau vakar tai visa sriuba kainavo 2lt, ¾ dalies išvežiau močiutei, tai šios lėkštės kaina 0,5lt)
Vakarienė:
Aš ir mergaitė: virti šonkauliukai su duona ir garstyčiomis (1,30lt)
Naktipiečiukai:
vyras:6kotletukai (pirkau turguje „krizės“ kotletai, ten kiauliena, vistiena, kopūstai ir kt. Daržovės. Už 6 vnt, bet jie prilygsta trim jau tokiem normaliem dideliem kotletam smokėjau 1,9lt), grikiai (0,3lt), rauginti kopūstai (nemokamai), sūrelis (0,42lt)
VISO:12,62LT
II
Pusryčiai:
Mergaitė: 1kepenėlių kotletas (kepiau dieną prieš pradedant sudaryti šį sąrąšą. kepenėlės 5lt, krakmolas 0,30lt, prieskoniai 0,2lt, išėjo 16 kotletų, tai vieneto kaina 0,35lt), duona (0,2lt)
Pietūs:
Aš: du kepenėlių kotletai (0,7lt), duona (0,2lt), raugintas agurkas (nemokamai), sūrėlis (0,48lt)
Vyras: 3sūreliai (1,44lt), kiaušinienė su dešrelėmis (4kiaušiniai 1,6lt, 4dešrelės 1,6lt)
Mergaitė: makaronų košė ir 2dešrelės (valgė ne namuose)
Pavakariai:
2bandelės(2,6lt)
Vakarienė:
7balandėliai(3,15), bulvės (0,2lt), 3sūreliai (1,44lt)
Naktipiečiai:
3balandėliai (1,35lt), bulvės (0,2lt), sumuštinis su dešra (0,7lt), šokoladas (1,54lt)
VISO:17,75
III
Pusryčiai:
5sūreliai (2,4lt), 2balandėliai (0,9lt), bulvės (0,1lt)
O šitos dienos jau ir nebesugaudžiau kur kas kiek biggrin.gif tai ir nutrūko sąrašo sudarymas. vyro nebuvo pirmą dieną, valgėme tik mes dvi su mažaja, o vyras grįžo tik ant naktipiečių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 16 vasario 2009 - 00:38
QUOTE(deimapov @ 2009 02 16, 00:36)


labai jau jus cia ziauriai viska suskaiciavot, taip atrodytu, kad net kasnius skaiciujat vaikui, gal nereik taip tiksliai,nes tuoj pradesit braut arbata ar sviesta nuo sumustinio vaikui...kad teisingai suprastumet mane, tai ne blogai valgot, tik labai jau ziaurus tikslus skaiciavimas...kad paskui nesusirgtumet taupymo liga ir dar labiau nubraukinetumet maista...
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 02 15, 18:57)
Galima suplanuoti septynis patiekalus ir juos gaminti kada užsinori, o ne - kūgelis pirmadienį, kotletai antradienį ir t.t.  ax.gif

drinks_cheers.gif aš darau taip: savaitės pradžioje susižiūriu, ko šaldytuve yra, tada suplanuoju, ką iš to esamo maisto galima pagaminti. tada jau planuoju, ko dar reikia (jei reikia) nusipirkti.

paprastai daugiau apsiperku ne savaitgalį, o savaitės pradžioje, tada ir turguje prekės šiek tiek pigesnės, ir žmonių antplūdžio nebūna, ypač, jei nuvogusi laiko nuo darbo, ištaikau apsipirkti ryte ax.gif

be to pirmadienio-antradienio apsipirkimai geresni todėl, kad po savaitgalio (bent jau pas mus) visada lieka šioks toks maisto perteklius. tai susikoncentruojame pirmiausiai į jo sunaikinimą, o tik tada perkam ką nors naujo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 02 16, 01:19)
labai jau jus cia ziauriai viska suskaiciavot, taip atrodytu, kad net kasnius skaiciujat vaikui, gal nereik taip tiksliai,nes tuoj pradesit braut arbata ar sviesta nuo sumustinio vaikui...kad teisingai suprastumet mane, tai ne blogai valgot, tik labai jau ziaurus tikslus skaiciavimas...kad paskui nesusirgtumet taupymo liga ir dar labiau nubraukinetumet maista...

na aš manau nėra blogai, kad taip tiksliai viską suskaičiavau, o kasnių tikrai nelimituojam ir jokių sviestų nebraukysim. kad suskirstyta kas ką valgė tai tik todėl, kad kol valgėm aš prie kompo buvau tai ir nesunku buvo sužymėti, o kur nesužymėta tai kitą dieną surąšiau ar pan. Mums pinigų maistui tikrai netrūksta, pakankamai gerai gyvename, tiesiog tas taupymas sąliginis, norime greičiau susitaupyti buto paskolai, bet nėra taip, kad būtų striuka. Kita vertus vaikas yra ne mano, jau jai tikrai man būtų gėda skaičiuoti kasnius kai mama jos siunčia pinigus vaikui. netgi neretai mergaitei nuperkam tai, ko sau neperkam. o dėl žiauraus tikslaus skaičiavimo kaip sakot, aš esu tiksliuke, visą gyvenimą viską apskaičiuoju skaičiais, nemoku pateikt tiesiog teksto biggrin.gif o čia ir tema tokia, maniau labai tiksliai bus. aišku galėjau rašyt, sumuštiniai, sūreliai ir dar ten kažkas, gale visko visą sumą uždėti ir viskas, bet tada neįsivaizduojama kiek tų sumuštinių ir sūrelių, maniau labai gerai kai ir porcijos surąšytos, nes vieni mažiau valgo, kiti daugiau, tai realiai gali įvertinti savo šeimoje jei pritaikytu kiek maždaug viskas kainuotų.
Atsakyti
QUOTE(*Ita* @ 2009 02 15, 18:10)
Ir aš pasimečiau savo skaičiavimuose verysad.gif Patys į svečius važiavom, dar vakare svečių turėjome... Bet nuo rytojaus vėl pasižadu sau...taupysiu bigsmile.gif

mes vakar irgi sveciu turejom, bet islaidu nepadidinom, nes ruosiau balandelius ir perliniu kruopu sriuba, kas ir sveciams labai tiko smile.gif kepiau duonyte, kas irgi tiko, bei spaudem sultis smile.gif linksmai pasisedejom ax.gif o skrandziai tikrai pilni buvo rolleyes.gif
as neskaiciuoju kiekvienos dienos meniu pinigeliu, tiesiog mes isleidziam 200lt savaitems maistui ir uz juos gyvenam, neinam i parduotuve, tad kiekvienos dienos lt neskaiciuoju..nes savaites gale nu vistiek suma bus 200lt, nevirsijam mes tikrai 4u.gif
Atsakyti