Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(indria @ 2009 02 12, 20:07)
tai kad 1,5lt uz kilo sumalima doh.gif (man rodos man pats laikas mesmale nusipirkt, greit atsipirktu ir sutaupyciau doh.gif )

aj aš maniau už bet kokį kiekį doh.gif
Atsakyti
Pietūs nuo vakar kas likę, o vakarienei varškės apkepą iškepiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 12, 18:51)
pas mus mala nemokamai, bet mentes kaina tikrai ne 9,5

Na kadangi as turiu mesmale tai nusiperku mesos malimui 8.90 lt/kg tai manau kad tikrai apsimoka bent jau man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2009 02 12, 22:18)
Na kadangi as turiu mesmale tai nusiperku mesos malimui 8.90 lt/kg tai manau kad tikrai apsimoka bent jau man smile.gif

tai isvis labai pigiai iseina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2009 02 12, 22:18)
Na kadangi as turiu mesmale tai nusiperku mesos malimui 8.90 lt/kg tai manau kad tikrai apsimoka bent jau man smile.gif

tai būtent aš turguje ir pirkau kiauliena po 8, jautiena po 8.8 ar 8,9 jau nebeamenu, rašiau gi smile.gif ir susimalu turguje, o šiaip ir namie malu, turiu mėsmalę
Atsakyti
reiks ir man mesmale nusipirkt, nieko nebus... smile.gif
vyras sake skanus guliasas blush2.gif ax.gif
ryto mama keps zuvi tesloje, tai ir mums klius. smile.gif man gaminti reiks tik pusrytukus smile.gif tas bus arba gustavo blyniukai arba kokia kose. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 02 12, 22:36)

vyras sake skanus guliasas  blush2.gif  ax.gif

nagi šaunuolė smile.gif
Atsakyti
Aš šiandien ryte užbėgau ir nusipirkau turguje 2 kg raugintų kopūstų(1 kg -2.20 lt),ir vieną pakuotę mėsos gabaliukų rūkytų (būna tokios po 10 lt kg,rūkyti gabaliukai,šoninė,dešrelių gabaliukai...).Sumokėjau apie 4,80 lt.Manau sočiai išeis visiems pavalgyt gryžus ir liks dar lašiukas kitai dienai.Truputį kopūstų atidėsiu sriubai,nes pirksiu vištienos,liks kaulai virimui.
Atsakyti
vakar vakare kepiau ydarytas mesa bulves, tai pasaka, visiem patiko, farso turejau tik kokius 300 g, bet issivertem, o siandien trauksiu is kameros saldytus kotletus, yra privirta grikiu, yra raugintu agurku, manau pietums tiks, o vakarienei kazka is varskes, nes turiu nemazai.
Atsakyti
Na vakar prasisukom su visokiais likučius, MB vakare dar išsitraukė iš kaimo parvežtų sūdytų lašinių. Tai karpis liko, va tuoj eisiu kept, dar turiu biški faršo, tai reiks su makaronais pakept
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 02 13, 09:49)
Aš šiandien ryte užbėgau ir nusipirkau turguje 2 kg raugintų kopūstų(1 kg -2.20 lt),ir vieną pakuotę mėsos gabaliukų rūkytų (būna tokios po 10 lt kg,rūkyti gabaliukai,šoninė,dešrelių gabaliukai...).Sumokėjau apie 4,80 lt.Manau sočiai išeis visiems pavalgyt gryžus ir liks dar lašiukas kitai dienai.Truputį kopūstų atidėsiu sriubai,nes pirksiu vištienos,liks kaulai virimui.

nu va, o Klaipėdos raug. kopūstų kg 4-5 Lt verysad.gif
Atsakyti
Mes tai patys prisiraugem kopustu thumbup.gif
turejau toki dideli kibira 20 litru, prisipirkom kopustu, kai IKI buvo akcija po 0.39 ct thumbup.gif

kai irugo, isnesem i balkona ta kibira, ir dabar dziaugiames thumbup.gif zymiai skanesni nei is parduotuves, o ir keik daug sutaupem, tuo labiau, kad mes labai megstam raugintus kopustus ir seniau daznai juos pirkdavom doh.gif


beje apie taupyma, tai as manau, kad mes per diena netgi sunaudojam tik apie 10 lt maistui g.gif nors niekad neskaiciavau.

bet kadangi musu pustyciai buna tik koks sumustinukas, nes greit islekiam, pietums negriztam namo, tai gaminam tik vakariene (kuri pas mus skaitosi pietus, nes MB dar is to pagaminto nesasi i darba)

na, aisku ta suma priklauso ir nuo patiekalo, kuri gaminame, kartais tai gali kainuoti ir 5 lt dienai, o kartais ir 20 o gal ir daugiau g.gif

siaip tikrai manau nedaug isleidziam maistui, bet nemaza suma gaunasi del tokiu dalyku, kuriu atsiskayti neina doh.gif pvz visokiu sausainuku, saldainuku doh.gif MB pamises del saldumynu, kilogramais tempia namo doh.gif tai pradejau pyragus savaitgaliais kept (nezinau ar iseina pigiau g.gif tikriausiai kad iseina)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marimacho: 13 vasario 2009 - 10:51