Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(aurelija_ma @ 2009 03 27, 08:56)
o tai cia visose kavinese  bigsmile.gif ir tik ketvirtadiniais  bigsmile.gif

pusryciams, blyniukai mums, vyras kiausiniene pasikepe  biggrin.gif niuir arbateles- kavutes

taip visose, išskyrus cafe ar kaip ten ji, bet čia Šiauliuose akropolyje ir tik ketvirtadieniais
Atsakyti
Sugalvojau ekspromtu (seniau, bet dabar pagalvojus seile tysta nuo mano pigaus patiekaliuko bet kadangi dabar dieta- negalima) buvau issivirusi bulviu koses (kas siaip jau nebrangu ir skanu) visos nesuvalgiau ir liko kitai dienai.... tai kita diena galvojau ka is tos koses padaryt.... tai sukreciau bulviu kose i keptuve, idejau kelis saukstus grietines ir turejau konservuotu grybu ( mamos sugrybautu ir pridetu) ir tuos grybus i ta pacia keptuve sudejau ir kepiau viska, troskinau.... valgiau su raugintais agurkais... negaliu dabar net prisiminus ta skoni silpna daros....
Papildyta:
dar patiekaliuka viena atsimenu : isviriau paprastai ryzius kas jie butu tokie tirsti puode tada visokiu prieskoniu (kario nemazai dejau) ir ipjauciau medziotoju desreliu ir viska maisant viriau... irgi buvo labai skanu atsimenu dar brolis su teciu cepsejo bevalgydami.
Papildyta:
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 26, 16:33)
grietines - varskes padazu

o kaip toki padaziuka darai? kazkaip skaniai skamba
Atsakyti
labai paprastai - imi varskes (dedu liesa, nes grietine visada perkam tik 30 proc., tai liesa varske pats tas) dedu siek tiek druskos, grietines ir ismaisau biggrin.gif paragauju, jei truksta dedu dar druskos, jei labai tirsta - dar grietines. smile.gif man ner skaniau prie bulviniu blynu kaip varske su grietine smile.gif nors siandien dar yra like keli blynai, o grietines nebedaug, tai padarysiu padaziuka. kazkada dariau kugelinskiui toki padaza, labai skanu buvo, gal tiks ir prie blynu. pakepinsiu svoguna, desreliu pripjaustysiu, pakepinsiu, tada miltu, vel pakepinsiu, tada vandenuko, patroskinsiu, ir i pabaiga sauksta grietines. turetu buti sotu, nes blynu nebedaug smile.gif
dar siandien kepsiu karbonadus smile.gif
Atsakyti
rugstynes labai gerai laikosi usaldytos, kaip ir kitos darzoves...
Atsakyti
QUOTE(Ausra79 @ 2009 03 27, 13:50)
rugstynes labai gerai laikosi usaldytos, kaip ir kitos darzoves...

visada prisišaldau rūgštynių,krapų, petražolių, esu bandžiusi ir tarkuotas morkas užšaldyti - labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2009 03 27, 16:29)
visada prisišaldau rūgštynių,krapų, petražolių, esu bandžiusi ir tarkuotas morkas užšaldyti - labai gerai thumbup.gif

jo aš ir iš mamytės tarkuotų šaldytų morkų parsivežusi buvau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 03 27, 17:35)
jo aš ir iš mamytės tarkuotų šaldytų morkų parsivežusi buvau  thumbup.gif

Per mažai vietos kameroje, kad dar morkas dėt blush2.gif visada turiu krapų, petražolių, šparaginių, braškių šaldytų. tai jau morkos keliauja į sklepą ax.gif
Atsakyti
mano anyta turi šaldiklį kaimuke, tai tokia ir bėda galime prisidėti ir po truputi vis parsivežinėti, nes dažnai į kaimuką važiuojame
Atsakyti
Vakar turguje nusipirkau kepenėlių, sumokėjau 4,60, tai dabar troškinu su morkytėmis. Dar ir rytdienai turėtų kažkiek likti. Nors su MB labai mėgstam, tai dažnai ir vakare apsisukam kelis kartus apie puodus blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
Mes taip pat mėgstame kepenėles, tiksliau vištų kepenėles, aš jomis cepelinus virtų bulvių įdarau arba žemaičius.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti