Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(Lidija @ 2009 02 12, 11:08)
Pas mane šaldyklyje daug šaldytų uogų, prisišaldžiau, tai vaikai braškes prie blynų ir su koše sunaikino, o su juodaisiais serbentais nenumanau ką daryt  g.gif Avietės tai dar sueis už gerą, o juodieji...  Uogos pas mane trintos su cukrumi  ax.gif Kas turi idėjų  bigsmile.gif

Aš irgi turiu kameroje porciją juodųjų serbentų tai planuoju iš jų daryti pyragą. sonatinos receptuose yra pyragas su uogomis, tokį ir darysiu.
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 02 12, 10:23)
Blynai, bandeles, sausainiai, pyragas, apkepas, zele, kremas kazka pertepti, truputi pavirti ir kaip karstas padazas varskei, virtinukam, varsketukam, kompotas, kisielius ir t.t. ax.gif



QUOTE(Lock @ 2009 02 12, 10:31)
Aš irgi turiu kameroje porciją juodųjų serbentų tai planuoju iš jų daryti pyragą. sonatinos receptuose yra pyragas su uogomis, tokį ir darysiu.

ačiū, musiau pyragus kepsiu smile.gif arba sausainius, šitie už gerą sueis
Atsakyti
sveikutės, na pas mus šiandien toks ir meniu smile.gif nieko negaminu, naikinsime likučius smile.gif
Pusryčiai:
Aš: sumuštinis su paštetu, sumuštinis su dešra, sūrelis, arbata;
Mergaitė: 2sūreliai, kakava, sumuštinis su kumpiu, sumuštinis su dešra;

Pietūs:
Aš: sumuštinis su paštetu, sumuštinis su dešra, šokaladukas, arbata;
Mergaitė: valgė pietus būrelyje

Vėliau valgysime likučius: 5kepenėlių kotletai, daržovių sriubos lėkštė, virti šonkauliukai
Atsakyti
vyras vakar grizo tik apie 23h tai nevalge namie nieko. siandienai pasildysiu jam vistienos guliasiuka, vaikui nukabinsiu to paties o sau issivirsiu desreliu (iki buvo akcija, tarybines po 3.99 Lt tai paciupau pakiuka). guliasiukas labai skanus gavos tik riebokas padazas smile.gif bet gerai, sociau biggrin.gif o dariau taip: ta mesyte is nukaulintu blauzdeliu supjausciau, dejau druskos, vistienos prieskoniu, majonezo, cesnako. palikau per nakti saldytuve. paskui pakepinau gerai, i keptuve idejau siek tiek margarino del skonio, sauja miltu, apkepinau siek tiek, tada pyliau vandens, kelias minutes patroskinau, pabarsciau dziovintu krapu, dar patroskinau truputi ir isungus dejau sauksta grietines. thumbup.gif prieskoniu nedejau visai nes sociai is vistienos buvo. nu kaip skanu buvo sakes ax.gif gaila kad vyras neparagavo, sianiden gau ivertinti smile.gif
Atsakyti
siandien ir as dariau guliasa, tik ne vistienos smile.gif siandien tai daug apsiprekinau turgui thumbup.gif pirkau kila vistienos blauzdeliu, kila sparniuku, kila ketvirciu, jautienos farso 2kg, raugintu kopustu 3kg ir kiausiniu 20 thumbup.gif ir tik 65lt isleidau, tai tikrai super rolleyes.gif vakar dar parduotuvej 60lt isleidom maistui, tai maisto pilna, si menesi jau nieko daug nebepirksiu, tik kokia grietine, duona ir pan rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 02 11, 13:39)
O susimalt, gi neapsimoka, faršas pigiau

tai kad kazin, turgui mente 9,5lt, farsas superinis gaunasi, nepalyginsi su tuo kur maximoj po 10-11lt rolleyes.gif tai kadangi neturiu mesmales tai perku mesos gabala ir vietoj sumala uz papildoma 1,5lt smile.gif finale kaina ta pati, uztad kokybe... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 12 vasario 2009 - 16:29
QUOTE(indria @ 2009 02 12, 16:28)
tai kad kazin, turgui mente 9,5lt, farsas superinis gaunasi, nepalyginsi su tuo kur maximoj po 10-11lt rolleyes.gif tai kadangi neturiu mesmales tai perku mesos gabala ir vietoj sumala uz papildoma 1,5lt smile.gif  finale kaina ta pati, uztad kokybe... ax.gif

pas mus mala nemokamai, bet mentes kaina tikrai ne 9,5
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 12, 16:51)
pas mus mala nemokamai, bet mentes kaina tikrai ne 9,5

tas ant to ir iseina biggrin.gif
Atsakyti
padariau mieline tesla picai, ant jos sudejau ka turejau, likucius visus, desru suriu smile.gif dar nuo pietu like du kotletukai kalakutienos ir bulviu, tad manau vakarienei pakaks tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2009 02 12, 16:54)
tas ant to ir iseina biggrin.gif

nu nepasakyciau, vieni perka 1kg kiti 10kg, tai jei kilogramo kaina 12lt o malimas nemokamas tai tada geriau moketi po 9,5 kaip pas jus ir 1,5 sumoketi uz malima.
Atsakyti
Išviriau bulvių košės, padariau dešrelių padažo ir morkų mišrainės su česnaku, tai dar ir rytojui užteks, nereiks vakarienės gaminti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 12, 18:58)
nu nepasakyciau, vieni perka 1kg kiti 10kg, tai jei kilogramo kaina 12lt o malimas nemokamas tai tada geriau moketi po 9,5 kaip pas jus ir 1,5 sumoketi uz malima.

tai kad 1,5lt uz kilo sumalima doh.gif (man rodos man pats laikas mesmale nusipirkt, greit atsipirktu ir sutaupyciau doh.gif )
Atsakyti