Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Nu aisku, tai reikes ieskoti rugstyniu 4u.gif reikes ir man uzsikonservuoti ju tada, siemet labai geru pomidoru buvau pasidariusi, ale pritrukom doh.gif kaip ir agurkeliu, nes mazoji kemsa labai juos, siais metais jau darysiu daug daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 03 25, 21:48)
vandeningus agurkus ir plastmasinius pomidorus.

lotuliukas.gif oi negaliu ypac is tu plastmasiniu pomidoru biggrin.gif bet rimtai kad skura kieciausia, o apie agurkus nei nesneku. kol supjaustau visa lentele zalia palieka doh.gif vyras nei nebevalgo uzmates syki kaip pjaustau ax.gif sakiau mano bus burokai, vyro seser dujos, vyksiu vasara i tytuvenus ir gaminsim burokelius marinuosim smile.gif nes buvo idejus paragauti savos gamybo - ta pacia diena neliko! pasaka, nepalyginsi su parduotuviniais. o as kazkaip nemoku..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 03 25, 20:48)
aš ir sakiau šiemt eisiu į koncervavimo temą, reikia prisidėti visokių daržovių, o tai žiemą begalo brangu pirkti vandeningus agurkus ir plastmasinius pomidorus. iš jūsų sužinojau, kad cukinija jei nesudaužyta, galima sklepe laikyti, va rugštynių reikės prisidėti sriubytėms. svogūnų laiškų, krapų, petražolių užsišaldyti  thumbup.gif

Iki dabar dar turiu 5 cukinijas, sklepe laikosi ax.gif dariau jau kelis metus konservuotų mišrainių, tai labai gerai tinka kokiekms greitiems troškinukams ar į sriubytę ar šiaip atsidarei ir valgai. bet pagalvojau, kad kitais metais reikės daugiau žiemai atsargų pakaupt B)dar turiu šaldytų krapų, tai ant virtų bulvyčių ar vėl į kokį troškinuką labai mėgstu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 26 kovo 2009 - 08:46
Šiandien darysiu plovą smile.gif
Atsakyti
Vakar jau išsitraukiau 7 skūrelės, pamarinavau, tai šiandien kepsiu orkaitėje. Na kad jau būtų vienas kepimas, tai dar atskirai išsikepsiu orkaitėje ir cukinijų ax.gif
Dar vis turiu daržovių, tai stengiuosi ką nors iš jų gaminti ax.gif
Vakar dar turėjau faršo gabaliuką, tai priskutau morkų nemažai, pasidariau kukuliukus, nu frikadėles, išviriau kartu, baigiant virt įdėjau savo gamybos konservuotų cukinijų - paprikų-pomidorų mišrainės, šaldytų krapų ir grietinės. Toks skanus troškinukas gavosi rolleyes.gif
Dar palikau stiklainyje tos mišrainės, tai šianidne bandysiu sriubytę ir jų virt, tik dar įtarkuosiu virtą burokėlį . Vis kitas skonis gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 03 26, 08:44)
Iki dabar  dar turiu 5 cukinijas, sklepe laikosi  ax.gif  dariau jau kelis metus konservuotų mišrainių, tai labai gerai tinka kokiekms greitiems troškinukams ar į sriubytę ar šiaip atsidarei ir valgai. bet pagalvojau, kad kitais metais reikės daugiau žiemai atsargų pakaupt  B)dar turiu šaldytų krapų, tai ant virtų bulvyčių ar vėl į kokį troškinuką labai mėgstu


taip taip, šiemet sakiau reikės būtinai prisikaupti atsargų žiemai, nes ta krizė vis dar siaučia nežinosi kas gali laukti mūsų. o va iš daržovių galima daug ką pasigaminti smile.gif o vasarą jos tokios pigios būna
QUOTE(mickute7 @ 2009 03 26, 09:41)
Vakar jau išsitraukiau 7 skūrelės, pamarinavau, tai šiandien kepsiu orkaitėje. Na kad jau būtų vienas kepimas, tai dar atskirai išsikepsiu orkaitėje ir cukinijų  ax.gif
Dar vis turiu daržovių, tai stengiuosi ką nors iš jų gaminti  ax.gif
Vakar dar turėjau faršo  gabaliuką, tai priskutau morkų nemažai, pasidariau kukuliukus, nu frikadėles, išviriau kartu, baigiant virt įdėjau savo gamybos konservuotų cukinijų - paprikų-pomidorų mišrainės, šaldytų krapų ir grietinės. Toks skanus troškinukas gavosi  rolleyes.gif 
Dar palikau stiklainyje tos mišrainės, tai šianidne bandysiu sriubytę ir jų virt, tik dar įtarkuosiu virtą burokėlį . Vis kitas skonis gausis  mirksiukas.gif

nu šaunuolė

Pusryčiams virti kiaušiniai, duona, majonezas, druska.
Pietūs rūkyta vištienos šlaunelė, duona, agurkas.
vakarienė sumuštinukai
Atsakyti
pusryciams avizine kose maziukui, man nieko, nes vakar netiketai teko sudalyvauti gimtadienyje, tai siandien ko tais apetito neturiu blush2.gif biggrin.gif o pietums - vakarienei bulviniai blynai su grietines - varskes padazu
Atsakyti
jetau aš nebepamenu kada bulves valgėme, na cepelinus kaime valgėme, bet namie jau virš mėnėsio neparsinešu bulvių iš sklepo, ne svyro pastoviai nėra, o aš nelabai megėja bulvių
Atsakyti
rytojui greiciausiai kogero kepsiu karbonadus. (nugarine pirkta kadaise, per didiji akropolio atidaryma su didele nuolaida). dar yra bulviniu blynu, jei kam truks ko. o sestadieniui apsiimsiu gamiti balandelius. kadangi kopustas didelis, o farso nedaug, tai bus ir kopustu sriubytes. 4u.gif
Atsakyti
Na o aš sumuštinukų nebevalgiau, nes vakarieniavau su drauge kavinėje, Akropolyje 50prc. nuolaida maistui visose kavinėse ketvirtadieniais tai pica ir šaltibarščiai man kainavo 5lt smile.gif pigiau grybo smile.gif ik va gėrimai tiek pat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 03 27, 00:20)
Na o aš sumuštinukų nebevalgiau, nes vakarieniavau su drauge kavinėje, Akropolyje 50prc. nuolaida maistui visose kavinėse ketvirtadieniais tai pica ir šaltibarščiai man kainavo 5lt smile.gif pigiau grybo smile.gif ik va gėrimai tiek pat biggrin.gif

o tai cia visose kavinese bigsmile.gif ir tik ketvirtadiniais bigsmile.gif

pusryciams, blyniukai mums, vyras kiausiniene pasikepe biggrin.gif niuir arbateles- kavutes
Atsakyti
turiu dar likučių - sriubos yra, keptų daržovių, kelios skūrelės su bulvėmis, tai MB ištraukiau pieniškų dešrekių, nes jam mėsos reikia, o paskui grybai su spirgiukais ir grietine ir virtomis bulvytėmis rolleyes.gif
Grybai irgi savo . Mes sūdome. Dar biški džiovintų turiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 27 kovo 2009 - 08:56