Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

pusryčiai: truputis čipsų... blush2.gif blush2.gif
pietūs: pabaigiau šv. kopūstų sriubytę, juoda duona su sviestuku, jogurtas.
Vakarienė: sumuštiniai su šlapia dešra.
Atsakyti
pusryciai-nieko
pietus buvom mietse- pica suvalgem 13lt
vakarieniai - zuvies pirteliai
tynginio diena snd, negaminimo blink.gif

O as vat labai noreciau rugstyniu sriubos, matau daznai visos verdat, kur ju gaunat?
Atsakyti
o aš dar jogurtuką, silkės valgiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 03 25, 16:56)
O as vat labai noreciau rugstyniu sriubos, matau daznai visos verdat, kur ju gaunat?


Turiu iš rudens užsikonservavus ax.gif galima sūdyti . Bet yra ir parduotuvėse konservuotų pirkt. Po mėnesio galėsi ir pievoje prisirinkt mirksiukas.gif
Atsakyti
mes irgi is parduotuves perkam. dar pas bobutes turguj buna kur visokie rauginti agurkai, kopustai.. o pati uzsikonservuoti nemoku, reiks vasara list i konservavimo skyreli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 25, 19:31)
mes irgi is parduotuves perkam. dar pas bobutes turguj buna kur visokie rauginti agurkai, kopustai.. o pati uzsikonservuoti nemoku, reiks vasara list i konservavimo skyreli  ax.gif

Gali sūdyti ax.gif tai susipjaustai ir dedi į stiklainius vis druskos saujomis pažerdama tongue.gif
Man labai patinka rūgštybių sriuba su daug grietinės ir kiaušiniais rolleyes.gif aš ją ir šaltą suvalgau . Dar porai kartų iki šviežio derliaus turiu biggrin.gif
Atsakyti
o plautas slapias? ar nuplikytas su verdanciu vandeniu? ar iskart nuskintas? biggrin.gif kiek tos druskos? tiesiog priberi ir uzsuki? ir stovi? ar reikia su tuo spec prietaisu prispausti? na zinau kad cia poster_offtopic.gif bet kad jau prasnekom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 25, 19:56)
o plautas slapias? ar nuplikytas su verdanciu vandeniu? ar iskart nuskintas? biggrin.gif kiek tos druskos? tiesiog priberi ir uzsuki? ir stovi? ar reikia su tuo spec prietaisu prispausti? na zinau kad cia  poster_offtopic.gif bet kad jau prasnekom  ax.gif

Aš tai perrinkdavau, nuplaudavau, palikdavau išdeliotas nudžiūti. Paskui susipjaustydavau. Tada dedu rūgštynių, druskos, rūgštynių, druskos ir taip sluokniuoju. Druską dedu iš akies, bet taip negailėdama. Vis stipriai suspaudžiu, atsiranda sulčių. Paprastu dangteliu uždarydavau. puikiausiai stovi
Atsakyti
niu tai reiskias reikes kazka is to ragu bandyti daryti, bus ir sriubytes ir mesytes thumbup.gif aciukas mergaites jums 4u.gif

o siandien pusryciams po kiausinuka ant buterbrodu, pietums dar likusi sriuba barsciu suejo + desreles, vakarienei baltos misraines gavosi ir viskas tongue.gif niu ir dar arbateles daba pasigurksnoti su sausainiuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 25, 19:31)
mes irgi is parduotuves perkam. dar pas bobutes turguj buna kur visokie rauginti agurkai, kopustai.. o pati uzsikonservuoti nemoku, reiks vasara list i konservavimo skyreli  ax.gif

aš ir sakiau šiemt eisiu į koncervavimo temą, reikia prisidėti visokių daržovių, o tai žiemą begalo brangu pirkti vandeningus agurkus ir plastmasinius pomidorus. iš jūsų sužinojau, kad cukinija jei nesudaužyta, galima sklepe laikyti, va rugštynių reikės prisidėti sriubytėms. svogūnų laiškų, krapų, petražolių užsišaldyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 03 25, 20:48)
aš ir sakiau šiemt eisiu į koncervavimo temą, reikia prisidėti visokių daržovių, o tai žiemą begalo brangu pirkti vandeningus agurkus ir plastmasinius pomidorus. iš jūsų sužinojau, kad cukinija jei nesudaužyta, galima sklepe laikyti, va rugštynių reikės prisidėti sriubytėms. svogūnų laiškų, krapų, petražolių užsišaldyti  thumbup.gif

svogunus geriau ant palanges augint mirksiukas.gif

siandien pusryciams sumustiniai, pietums vistienos kepsniukai, vakarienei vistienos sriubyte ir avieciu kompotas
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 03 25, 21:24)
svogunus geriau ant palanges augint mirksiukas.gif

auginu ir ant palangės, bet man neužtenka trijų svogūnų, o visas palanges jais nukraut nesinori. tai užšaldyti puikiai tinka į sriubytes, o šviežūs salotoms, šaltibarščiams
Atsakyti