Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Pusryciams man kava, vaikui pieno bonka ir desertine varskyte, pietums plovas bus, o vakarienei kas nores dar yra like nuo vakar agurkines sriubos ir vakar kepto pyrago pagal Gustava, kur sekmadieni rode.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 24 kovo 2009 - 12:54
QUOTE(aurelija_ma @ 2009 03 24, 10:34)


mergaites ka jus gero darot is ragu to parduodamo  unsure.gif

mes dažnai perkam ragu, patys geriausi pasitaikė norfoj, daugiau mėsos. Aš dažniausiai nuverdu, nuimu mėsą nuo kaulo, truputį pasmulkinu ir padarau tirštą sriubą, kartais pakepinu su svogūnu,morkom ir padarau su baltu padažu ir valgom su makaronais, ryžiais, bulvėm.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 03 24, 13:00)
patys geriausi pasitaikė norfoj, daugiau mėsos.

thumbup.gif pritariu
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 03 24, 13:53)
vakar kepto pyrago pagal Gustava, kur sekmadieni rode.

ta aguonini? mes ziurejom taip su vyru, bet jis sako nesamone, koks labai plonas. cia vienam sykiui. tai is tiesu jis neissipucia taip? bet sotus gal labai? ir vidus man pas gustava pasirode neiskepes, bet gal tik taip atrode nuo tu aguonu... kaip gavosi? skanus?
Atsakyti
pusryciams - moliugu blynai
pietums - burokeliu sriuba, moliugu blynus uzbaigem
desertui - moliugu pyragas
vakarienei - keptos bulves su kaimisku rugpieniu

Siandien pas mus moliugine diena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 03 24, 12:53)
vakar kepto pyrago pagal Gustava, kur sekmadieni rode.

koki? bigsmile.gif gal yra kur Gustavo receptai?
Atsakyti
aš dar jogurtuko valgiau, maximoj aktivia jogurtai 4 indeliai kainuoja 3,15lt
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 24, 13:46)
ta aguonini? mes ziurejom taip su vyru, bet jis sako nesamone, koks labai plonas. cia vienam sykiui. tai is tiesu jis neissipucia taip? bet sotus gal labai? ir vidus man pas gustava pasirode neiskepes, bet gal tik taip atrode nuo tu aguonu... kaip gavosi? skanus?



vakar mes ji kepem... labai skanus wub.gif
Atsakyti
butinai ir mes pabandysim tada smile.gif o Gustavo receptai rodomi sekmadieni rytais per Lietuvos televizija per Gustavo enciklopedija biggrin.gif mano varliukas ziuri visada, o ir as uzmetu aki, nes pabaigoje visada ka nors lengvo ir skanaus gamina smile.gif o siaip rimtai gal yra kur jo koks blogas ar kas, esu keleta geru ideju macius bet neuzsirasius g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 03 24, 17:06)
koki? bigsmile.gif gal yra kur Gustavo receptai?



Kadangi kelias dienas turejau darbu tai vyras namie sedejo uz namu šeimininke, taupymas tuo ir pasireškė.
Vakar pusryčiams išviriau avižinės košės
Pietums vyras iškepė mėsa su vynu, labai netaupu blush2.gif

Va čia yra Gustavo enciklopedijos laidelės
http://www.tinklink....o_enciklopedija
Atsakyti
Vis dar turiu rūgštynių, tai išverdu nemažą puodą, tai porai dienų užtenka. Vakar dariau faršo-sūrio vyniotinį , pagal čia rastą receptuką, labai MB patiko. Dar prikepiau burokėlių kalną. Liko faršo, tai padarysiu frikadėlių, pridėsiu daug morkų ir patroškinsiu, pabaigai suversiu savo konservuotų cukinųjų-paprikų-pomidorų . Gavau kilą varškės iš draugės, tai reiks šiandien kokių miltinių blynų su varške iškept, ryt gal kokių varškėtukų išvirti rolleyes.gif
Atsakyti
pusryciams - 5 grudu kose mazajam ir sumustinis man. paskutine mano kava isgere brangiausiasis ryte, tai teko pasitenkinti arbatos puodeliu. pietums dar yra keli kotletai su padazu, tai isvirsiu makaronu, sumakaluosiu ir bus kaip tik. dar pasilikau gabaleli farso tai isvirsiu bulviu - morku - mieziniu kruopu sriubyte su frikadelem. arba be mieziniu kruopu. smile.gif
Atsakyti