Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

savaitgali bus valgymas po pigiai, nes pas tevelius vaziuosim pasisveciuoti, tai ant maisto bus isleista ni cento, ir dar lauktuviu thumbup.gif pusryciams kava rolleyes.gif
Atsakyti
siandien mano pusryciams kava ir ryziu pudingas, vaikams arbata ir taip pat ryziu pudingas. pietums dar nesugalvojau kas bus,gal kaskas ant greito,nes negaminimo diena jauciu uzejo doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daugiavaike 4 @ 2009 03 21, 11:11)
siandien mano pusryciams kava ir ryziu pudingas

prasom placiau. smile.gif
pusryciams gustavo blyniukai, pietums kaulai isvire, su duona ir druskyte vyras prasisuko, tai speju neliks is ju daugiau nieko pagamint. o dar kaulai kazkokie ne tokie, mesos tik del vaizdo biggrin.gif is skystimelio - raugintu kopustu sriuba. vakarienei yra like keli eziukai tai pasisildysim ant keptuves.
Atsakyti
labas rytas smile.gif
Jus man galit pasakyti,kas tie Gustavo blynukai blush2.gif 4u.gif labai daznai as cia matau juos minint bigsmile.gif
As siandien kepsiu sparnelius ir du ketvircius su bulvemis ir scieziu darzoviu salotas pataisysiu prie ju bigsmile.gif tai bus mums visiems pavalgyti ir dar rytojui vyrui i darba isideti pietums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 21, 14:39)
prasom placiau. smile.gif
pusryciams gustavo blyniukai, pietums kaulai isvire, su duona ir druskyte vyras prasisuko, tai speju neliks is ju daugiau nieko pagamint. o dar kaulai kazkokie ne tokie, mesos tik del vaizdo biggrin.gif is skystimelio - raugintu kopustu sriuba. vakarienei yra like keli eziukai tai pasisildysim ant keptuves.


Nu ne ka galiu issiplesti, nes ryziu pudinga parduotuveje pirkau blush2.gif
siandien pusryciams sumustiniai,pietums kopustiene,vaikam desreles,man saltiena(pati prisiviriau,pati ir suvalgyt turiu biggrin.gif ) vakarienei,gal manu kose ,bet dar gali keistis planai smile.gif
Atsakyti
gustavo nykstuku blyniukai - du kiausiniai, du arbatiniai sauksteliai cukraus, po viena imaisoma trys saukstai miltu. deti i keptuve su arbatiniu sauksteliu smile.gif labai greit kepa, tik spet vartyti smile.gif man patinka nes greit iskepa, vyras sake jam labai omleta primena, bet na mum su mazuoju labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 22, 12:53)
gustavo nykstuku blyniukai - du kiausiniai, du arbatiniai sauksteliai cukraus, po viena imaisoma trys saukstai miltu. deti i keptuve su arbatiniu sauksteliu smile.gif labai greit kepa, tik spet vartyti smile.gif man patinka nes greit iskepa, vyras sake jam labai omleta primena, bet na mum su mazuoju labai patiko smile.gif

o pieno nereikia?
Atsakyti
pusryciams - makaronai su varske
pietums - kopustu sriuba ir keptas karpis
vakarienei - dar nenusprendem
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 03 22, 13:10)
o pieno nereikia?


ne. turi gautis tirstoka tesla, kaip skystesne grietine. is to kiekio man iseina apie 20-22 blyniukus. man ir vaikui sociai, jei valgo ir vyrutis tai idedu visko dar po viena smile.gif is pradziu pirma syki valgant primine siek tiek kiausiniene biggrin.gif bet kuo toliau tuo labiau man jie patinka. paprastu blynu nei nebekepu nes sitie labai greiti ir mums skanus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 22, 15:05)
ne. turi gautis tirstoka tesla, kaip skystesne grietine. is to kiekio man iseina apie 20-22 blyniukus. man ir vaikui sociai, jei valgo ir vyrutis tai idedu visko dar po viena smile.gif is pradziu pirma syki valgant primine siek tiek kiausiniene biggrin.gif bet kuo toliau tuo labiau man jie patinka. paprastu blynu nei nebekepu nes sitie labai greiti ir mums skanus  ax.gif

rytoj pusryciams bandysiu mirksiukas.gif aciukas 4u.gif
Atsakyti
cia ne man aciu o gutavui is gustavo enciklopedijos biggrin.gif 4u.gif oi geru lengvu receptuku prisiziuriu as ten blush2.gif
Atsakyti
pusryčiai: faršo kepsniukai (faršą parsivežemė iš kaimo),šv. kopūstų salotos, marinuoti burokėliai;
pietūs: omletas su kumpeliu, marinuoti burokėliai; ledai su šaldytomis braškėmis;
vakarienė dar neaiški smile.gif
Atsakyti