Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

antra diena Balandėliai biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif
as siandien virsiu perliniu kruopu sriuba su vistos kojytem smile.gif ir turiu isemusi farso kiauliena + jautiena gabaliuka tai nz kazka reikes sumastyti, jauciu su makaronais kazka padaryt reikes smile.gif
Atsakyti
pusryciams arbata su obuoliu pyragu,pietums zirniu sriuba, vakarienei bulviu kose ir vistiena patroskinta su darzovemis grietineleje
Atsakyti
pusryčių eilinį kartą nebuvo, pietūs vakarykščiai išmirkyti grikiai su šviežių kopūstų salotomis ir marinuotais burokėliais smile.gif vakarienė dar neaiški, bet greičiausiai sumuštinukas, šviežių kopūstų salotos. jeeetus kaip gerai vienai, nieko nereikia darytis smile.gif
Atsakyti
deimapov cia gal kokia dieta? biggrin.gif trecia diena ismirkyti grikiai thumbup.gif as kogero po savaites nebeziureciau nei i ta puse biggrin.gif siandien bus ne balandeliai o zuvies kotletukai smile.gif man keicias planai kas pusdieni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 16, 13:28)
deimapov cia gal kokia dieta? biggrin.gif trecia diena ismirkyti grikiai  thumbup.gif as kogero po savaites nebeziureciau nei i ta puse biggrin.gif siandien bus ne balandeliai o zuvies kotletukai smile.gif man keicias planai kas pusdieni biggrin.gif

nu specialiai nesidietinu, bet pastebėjau, kad kai viena esu žymiai mažiau valgau, o trečia diena tie grikiai, nes per daug aš jų užsimirkiau biggrin.gif o valgau po mažai, daugiau salotos lėkštėje vietos užima smile.gif oj liux būtų numesti priaugtus 50 kg sad.gif
Atsakyti
Pusryčių nebuvo eilinį kartą smile.gif
pietūs: šviežių kopūstų sriubytė
vakarienė: šviežių kopūstų sriubytė (jei dar norėsis kažko tai žuvies piršteliai arba sumuštinukai)
Atsakyti
pusryciai virti kiausiniai, pietums vakarykstis kugelis, o vakariene pas tevus, varysim i kaimuka lauktuviu gausim (bulviu, raugintu kopustu, lasinuku).
Atsakyti
pusryciams kava, pietavom su vyruciu kavinej raseiniuose biggrin.gif tokia tipo valgyklele uzradom, jam ten reikejo pristatyt gerimus tai ir uzkandom prie to paties smile.gif cepelinu jis pilna, as puse ir dar sriubytes as ir isleidom 12 litu smile.gif o vakarienei darysiu greiciausiai guliasiuka. arba kepsniukus, na zodziu issiemiau kiaulienos kumpio o kas is to bus dar nezinau smile.gif
Atsakyti
Varškės apkepas ir nuo vakar dar likę maltos mėsos, tai šnicelių pakepsiu
Atsakyti
mums vakarienei bus:
virtos bulvės + tušinti rauginti kopūstai su pomidorų padažu wub.gif jau seniai tokį maistą valgiau ir dar tokį sveiką.
o pietum buvo kam kas, nes visi pietaujam atskirai, aš pvz suniamniojau 2 sasyskes(šaltas) + 2 riėkės duonos.
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 03 16, 16:25)
nu specialiai nesidietinu, bet pastebėjau, kad kai viena esu žymiai mažiau valgau, o trečia diena tie grikiai, nes per daug aš jų užsimirkiau biggrin.gif o valgau po mažai, daugiau salotos lėkštėje vietos užima smile.gif oj liux būtų numesti priaugtus 50 kg sad.gif

Aktuali tema smile.gif


Pusryčiams sumuštinukai, blyniukai ( vakar kepiau mielinius)
Pietums vyrui kotletukai su salotom ir duona.
Dukrai troškinukas su mėsa ( toks pusiau sriuba, pusiau antras)
Sūnus darželį pietaus.
Aš į darbą pasiimsiu blyniukų ir varškės.
Vakarienei ryžiai su daržovėmis ir šiek tiek mėsos dėl kvapo smile.gif
Naktipiečiai - blynai su šaldytom mėlynėm.
Atsakyti