Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(daugiavaike 4 @ 2009 03 14, 17:50)
gal galeciau gauti pasteto receptuka 4u.gif , pabodo tas parduotuvinis, o ir skonis ne tas, kai pacios darytas smile.gif



Na tai kad daugiau kepeninė nei paštetas, bet vadinu paštetu nes kitaip pana nevalgytu blush2.gif
Jei domina tai išviriau puse kiaulės galvos, kepenys, viska sumaliau, įmaliau svogūno, įdėjau prieskonių. Ir dar paviriau su tuo sultiniu kuris liko nuo galvos. ax.gif
Atsakyti
na kavinėje sukirtau dvi ledų porcijas, vakarienei dar sumuštinuką sukirsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 03 14, 18:03)
Na tai kad daugiau kepeninė nei paštetas, bet vadinu paštetu nes kitaip pana nevalgytu  blush2.gif
Jei domina tai išviriau puse kiaulės galvos, kepenys, viska sumaliau, įmaliau svogūno, įdėjau prieskonių. Ir dar paviriau su tuo sultiniu kuris liko nuo galvos.  ax.gif


ACIUKAS 4u.gif reiks butinai pabandyti kada,tik pirma mesmale reikia nusipirkti tikra, nes cia buvau nusipirkus kaskokia ,tai antra karta bemalant man ji suluzo doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 03 13, 12:31)
aš ir taip darau (tik kad paskutinįkart tokią sriubą bemaž preiš metus ar du viriau...) blush2.gif  bet man laaabai patinka,. Reiks prei progos prisimint ir kada ant greituko išvirt.

drinks_cheers.gif as vakar ja viriau tai super greitai gavosi smile.gif
snd pas mane burokeliu sriuba bus ir vistienos sparneliai su bulvemis kepti orkaitej smile.gif morku salotyciu su cesnaku dar padarysiu smile.gif
Atsakyti
pusryčių kaip visada nebuvo, pietūs: užpilama sriuba, išmirkyti grikiai su raugintu agurkėliu ir marinuotais burokėliais, vakarienė šviežių kopūstų salotos su majonezu, sumuštinis arba vietoj jo kiaušinienė. na va taip susplanavau nežinau gal kas ir keisis smile.gif
Atsakyti
Pusryciai kava su sausainiais;pietus kuskusas su kariu ir darzovem;skanestui pora kregzdutes saldainiu;vakarienei bus bananas jogurte.
Atsakyti
pusryciams vyrams avizine kose - vyrui su uogiene maziui be nieko, bet nelabai valge tai vyras uzsipyle uogienes ir pabaige mazojo biggrin.gif mazasis savo ruoztu suvalge desertines varskytes smile.gif as kavos su spurga. pietums pasisildem vakaryksciu kedainiu blynu, vakarienei vyras kepsis karpi is kameros.
Atsakyti
siandien pusryciams valgema saldzia ryziu kose, pietums torskinau raugintus kopustus su desrelemis ir vistomis bulvemis. Vakar buvom baliui tai parsivezem daug sakocio, tai vakarienei bus su pienu.
Atsakyti
Šiandiena pusryčius gavau į lovą, tai buvo sumuštiniai su persitpria kava mirksiukas.gif
Pietums ir vakarienei vėdarai
O desertui dukrytė sutepė vaflių su uogiene smile.gif
Atsakyti
Šaltibarščiai-mums su mama biggrin.gif daugiau jie niekam neįdomūs biggrin.gif Vyrams nuo vakar liko keptos vištienos su bulvytėm ir obuoliais,morkų salotų.Dar gaminau į priekį kelioms dienoms:iškepiau du zuikučius,pritroškinau raugintų kopūstų,prikepiau kalną lietinių(paskui kopūstus suvyniojau į juos),galės dabar maitintis,porą dienelių man bus ramu rolleyes.gif galėsiu savim pasirūpinti bigsmile.gif
Atsakyti
Mes pusryciams valgem karstus sumustinius.
pietums vakaryksciai kepsniukai su bulviu kose ir sv kopustu salotomis.
vakare kepem saslyku(jie nekainavo, nes atvaziavo sveciu ir atsiveze)
desertui zele su vysniomis ir tinginys smile.gif
Atsakyti
rytoj pusryciams man nieko nes va katik cia atsiminiau berasant kad kavos nebeturiu doh.gif mazasis i darziuka zygiuos, vyras ka ras. pietu gaminsiu kogero greiciausiai balandelius jei nesutyngsiu itin smile.gif
Atsakyti