Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

pusryciam karsti sumustiniai, pietum vakarykstes keptos bulves su raugintas agurkais, vakarienei tokia sriuba - makalose isviriau, bulbves, makaronai desryciu pripjausciau po to uzbalinau su miltais, man tokios patinka ax.gif
Atsakyti
vakarienei buvo blynai su idaru (virtos vistukiu sirdeles+pakepintas svogunas)
Atsakyti
siandien kepiau zemaiciu blynu rytoj planuoju kepti zuvi ir zirniu sriuba virti
Atsakyti
Siandien pietum gaminau toki patiekla, vadinasi "ka turejau ta sudejau" smile.gif
o as dejau farsa, paruosta ir per nakti pamarinuota su svogunu ir prieskoniais, bulves, suri ir majoneza, galima dar deti pomidoro, bet as jo neturejau smile.gif
Atsakyti
rytojui pusryciams issivirism kokios koses. pietums vyras sake keps zuvi, o kadangi kaip zinia mudu su karpiu ne draugai schmoll.gif tai as virsiu frikadeliu sriubyte arba kepsiu cebureku, nes turiu nediduka gabaliuka farso. ir kokiu blynu gal, nesinori imti mesos is kameros, taupau smile.gif
Atsakyti
dabar kaip tik pusryčiauju: per naktį išmirkyti grikiai ir marinuoti burokėliai smile.gif pietums zadu išsivirti kopūstų sriubytę, vakarienei dar nežinau ką valgysiu, parašysiu smile.gif
Atsakyti
pusryciams sumustiniai su desra ir sv agurkais. vaikams kakava, o man kavos puodelis ir po migle saldainiuka. pietums agurkiene ir bulviniai blynai. vakarienei dar nezinau kas.
vakar uztikau karku cia pas mus, tai dar suktiny pabandysiu susisukt, ryt isvirsiu ir paslegsiu, tik nezinau, kaip iseis, nes kokie 3 metai kaip nedarius, nuo tada kai i airija isvaziavau taippat tinginy darysiu, bus ryt prie kavos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daugiavaike 4 @ 2009 03 14, 13:56)
taip pat tinginy darysiu, bus ryt prie kavos smile.gif

vaje kaip uzsimaniau.... bigsmile.gif
o pas mus siandien pietums bus kepta zuvies file su svogunu ir grybu padazu.
vakarieniausim ko gero ne namie, tad ir galvos nesuku per daug smile.gif
Atsakyti
oi koks galvosukis buvo su pusryciais. mazasis valge kiausininenes, vyras sumustiniu keptu uzsimane, o as kavos ir truputi kiausinienes nuo mazojo likusios, nes kol iskepiau is naujo uzmigo biggrin.gif nelabai valgus gavos biggrin.gif pietums uzsimaniau nebe sriubytes o bulviniu blynu su mesa. tik va bulviu mazokai, reiks uzsipirkt.
Atsakyti
o aš vietoj savo žadėtosios virti sriubos, užsipyliau tą sausą sriubą, na milupa ar kaip ji ten ir tokie mano pietūs smile.gif vakarieniausiu pasirodo kavinėje su draugėmis smile.gif beje vakar kavinėje valgiau picą 3,99, akcija dabar, tai visai pigiai prasisukau smile.gif nors tiesą sakant nemačiau, kad akcija
Atsakyti
Pas mus šiandiena pusryčiams paštetas, kurio prisigaminau labai daug, tai ilgam užteks tongue.gif
Pietums makaronai su mėsyte. O vakarienei išvirsiu pieniškos sriubos nes pieno galiojimas greitai pasibaigs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daugiavaike 4 @ 2009 03 14, 11:56)
pusryciams sumustiniai su desra ir sv agurkais. vaikams kakava, o man kavos puodelis ir po migle saldainiuka. pietums agurkiene ir bulviniai blynai. vakarienei dar nezinau kas.
vakar uztikau karku cia pas mus, tai dar suktiny pabandysiu susisukt, ryt isvirsiu ir paslegsiu, tik nezinau, kaip iseis, nes kokie 3 metai kaip nedarius, nuo tada kai i airija isvaziavau taippat tinginy darysiu, bus ryt prie kavos smile.gif



nu va pasikeite mano pietus siektiek, sriuba isliko ta pati, tik antram buvo ne blynai,o karbonadai smile.gif . suktiniai susukti, beliko eit tinginy daryt,ale pacia tinginys prisedus apeme biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kacius @ 2009 03 14, 15:20)
Pas mus šiandiena pusryčiams paštetas, kurio prisigaminau labai daug, tai ilgam užteks  tongue.gif
Pietums makaronai su mėsyte.  O vakarienei išvirsiu pieniškos sriubos nes pieno galiojimas greitai pasibaigs  ax.gif

gal galeciau gauti pasteto receptuka 4u.gif , pabodo tas parduotuvinis, o ir skonis ne tas, kai pacios darytas smile.gif
Atsakyti