Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(deimapov @ 2009 02 11, 15:31)

Savaitės meniu
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 02 11, 16:00)

ačiu, ši tema jau mano favorituose 4u.gif tai ten kalbėkim tada kur ka erkame ir pan o cia tik dienos meniu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes:) Labai prasau,jei jums tik nesunku,atsakykite i siuos anketos klausimus,mano gerai draugei reikia bakalauriniam darbui mirksiukas.gif Nuosirdziai aciu sakau 4u.gif wub.gif
http://www.apklausa.....php?form=18008

Beje,ar galima ir as prie jusu temos prisijungsiu?nes reikia kazkaip biudzeta apkarpyti,nes norime truputi pasitaupyti,o ir man suliekneti butu ne pro sali mirksiukas.gif
Aciu uz pagalba mano draugei smile.gif
Atsakyti
Šiandien IKI karpiai po 6,95 Lt, na o kadangi tėvukas didžiausias žuvies mėgėjas, tai vat jau išvarė iš pačio ryto į pardę ax.gif tai gal ir karpį kepsim ax.gif
Atsakyti
Pas mus siandien kugelis smile.gif Ir dar vyras iskeps.. Tai visai puiku, grisiu ir valgysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2009 02 12, 01:58)
o ir man suliekneti butu ne pro sali mirksiukas.gif

nu kam kam, bet ne tau lieknėti
Atsakyti
Pas mane šaldyklyje daug šaldytų uogų, prisišaldžiau, tai vaikai braškes prie blynų ir su koše sunaikino, o su juodaisiais serbentais nenumanau ką daryt g.gif Avietės tai dar sueis už gerą, o juodieji... Uogos pas mane trintos su cukrumi ax.gif Kas turi idėjų bigsmile.gif
Atsakyti
Na pas mus nelabai taupus meniu, bet kadangi kiaule pirkom prieš kaledas tai.
Pusryščiams sumuštinukai, o pietums ir vakarienei kotletukai su bulvytėmis ir burokėlių salotomis.
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 02 11, 13:39)
Man tai mentės mėsa kažkaip nelabai kramtosi g.gif  Gal tokia buvo pasitaikiusi, tai kažkaip aš jos niekada daugiau ir neperku. O susimalt, gi neapsimoka, faršas pigiau


Ne visada dabar faršas pigiau. Bet jau prekybos centruos, kaina labai jau panaši gaunasi į tos mentės. Be to, maltas mėsos gabalas skaniau už parduotuvinį faršą, tai kai kainos panašios, tai galima...

Gal kas turi idejų, kur galima panaudoti kalakuto odeles?
Turiu nemažai kalakutienos užsipirkus, tai gal jas galima naudoti kaip ir vištos? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Lidija @ 2009 02 12, 10:08)
Pas mane šaldyklyje daug šaldytų uogų, prisišaldžiau, tai vaikai braškes prie blynų ir su koše sunaikino, o su juodaisiais serbentais nenumanau ką daryt  g.gif Avietės tai dar sueis už gerą, o juodieji...  Uogos pas mane trintos su cukrumi  ax.gif Kas turi idėjų  bigsmile.gif

Blynai, bandeles, sausainiai, pyragas, apkepas, zele, kremas kazka pertepti, truputi pavirti ir kaip karstas padazas varskei, virtinukam, varsketukam, kompotas, kisielius ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eiven @ 2009 02 12, 10:17)
Ne visada dabar faršas pigiau. Bet jau prekybos centruos, kaina labai jau panaši gaunasi į tos mentės. Be to, maltas mėsos gabalas skaniau už parduotuvinį faršą, tai kai kainos panašios, tai galima...

Gal kas turi idejų, kur galima panaudoti kalakuto odeles? 
Turiu nemažai kalakutienos užsipirkus, tai gal jas galima naudoti kaip ir vištos?  mastau.gif

būtent, seniau visada fršą pirkdavau iš parduotuvės, dabar susimalu nusipirkusi mėsą iš turgaus smile.gif

O dėl odelių, gal jas truputi apvirti arba jei neapvirsi tai gal iskepus patusinti reiktu, man atrodo jos ilgiau apdorojamos nei vistienos? ar aš klystu?
Atsakyti
o pas mus kepsnys mustas nes mesos nusipirkome ir viskas
Atsakyti