Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

pusryciams gustavo nykstuku blyneliai doh.gif man jau jie baigia atsibosti, siuliau siandien blynu su obuoliais iskepti, bet mazasis - ne, jam daba tik tuos nykstukinius kepk ir kepk biggrin.gif
pietum taisysiu a la kepsniukus - smulkiai pjaustytas kumpis, 2 kiausiniai, majonezas krakmolas ir kepami tokie blynai - kepsniai. bus su ryziais ir agurku - ridikeliu salotomis
Atsakyti
Universitete nusipirkau sultinio puodelį (0,1 ml), dabar grįžau ir žiūriu, kad tų mano grikių likę tik trys šaukštai smile.gif tai dėjau tuos grikius, pripjausčiau daug grybų, servelado. viską pakepinau, pasidariau kopūstų-pomidorų salotas su majonezu ir valgau su duona. labai skanu smile.gif
Atsakyti
Sausi pusryciai su pienu, pietums - kuskusas su darzovemis (alia-plovas. Pigu, skanu, sotu ir greitai paruosiama), vakarienei - planuoju troskinti kopustus raugintus.
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 03 12, 10:00)
Labas rytas smile.gif
Pusryčių eilinį kartą nenoriu smile.gif jie man bus apie 16h tai likusią grikių košę pakepinsiu keptuvėje su dešra, kopūstų salotos smile.gif vakarienei sumuštinukas arba kokie kiaušiniai smile.gif kaip erai vienai namie būti, nereikia nieko gaminti smile.gif

pavydziu tau, noreciau ir as kokia savaite viena pagyventi, nieko gaminti nereiketu, gal ir kolograma viena kita numesciau,nes po ziemos doh.gif .... Nes dabar gaminu ir palaikydama kompanija savo seimynai valgau valgau. o dar ir musu mazasis valgo tik tada kai visi valgo, nes jei ar as ar vyras kuris nors nevalgom, tai ir jis nevalgo.
Atsakyti
kadangi serga seimyna, tai man per visa diena suejo tik 2 virti kiausiniai, vyrui keli kotletai su darzovemis, o pupai tai ir tyreles, ir kotleto siek tiek, vistienos su bulvemis ax.gif

QUOTE(Nexta @ 2009 03 12, 10:10)
surelio sriuba smile.gif

placiau apie sita mirksiukas.gif

QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 12, 14:01)
pusryciams gustavo nykstuku blyneliai  doh.gif  man jau jie baigia atsibosti, siuliau siandien blynu su obuoliais iskepti, bet mazasis - ne, jam daba tik tuos nykstukinius kepk ir kepk biggrin.gif

koks receptas bigsmile.gif


Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 03 12, 22:20)
pavydziu tau, noreciau ir as kokia savaite viena pagyventi, nieko gaminti nereiketu, gal ir kolograma viena kita numesciau,nes po ziemos  doh.gif .... Nes dabar gaminu ir palaikydama kompanija savo seimynai valgau valgau. o dar ir musu mazasis valgo tik tada kai visi valgo, nes jei ar as ar vyras kuris nors nevalgom, tai ir jis nevalgo.

o matai koks idomus vaikis smile.gif pabūtų ilgiau nevalgęs, pamirštų, kad valgyti norisi, tik kai visi prie stalo hihihi.gif bet šiaip man irgi mieliausia valgyti, kai visi prie stalo trys susėdame, daug mieliau nei vienai wub.gif išvis man faina, kai šeimos gyvena namuose nuosavuose ir turi didelius pietų stalus, prie kurių ir būrys giminių telpa, tai taip miela valgyti prie būrio draugų, giminių, ar netgi kasdieną prie savo šeimos narių wub.gif
Atsakyti
Vakar prisiviriau šaltienos didžiausią puodą už 10 Lt thumbup.gif ir šiandien pavalgysim, ir rytdienai svečiams bus ir dar liks tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 03 13, 06:36)
Vakar prisiviriau šaltienos didžiausią puodą už 10 Lt  thumbup.gif  ir šiandien pavalgysim, ir rytdienai svečiams bus ir dar liks  tongue.gif

Is k ovirei saltiena kad tai p pigiai gavosi? tik 10 lt.?

O as siandien nieko negaminsiu, nes nuo vakar liko balandeliu puse puodo. bus ir pietums ir vakarienei, o pusryciams su mazium isiskepsime kaiusini.
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 03 12, 23:38)

placiau apie sita mirksiukas.gif


ai, nieko ypatinga, surelio sriuba vadinu ir viskas smile.gif morkytes bulvyte, kumpiukas ir kai isverda idedu lydyto Gouda surelio toks tepamas maziukais kubeliukais buna smile.gif tai labai skanu sriuba gaunasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 03 13, 10:47)
ai, nieko ypatinga, surelio sriuba vadinu ir viskas smile.gif morkytes bulvyte, kumpiukas ir kai isverda idedu lydyto Gouda surelio toks tepamas maziukais kubeliukais buna smile.gif tai labai skanu sriuba gaunasi 4u.gif

aš ir taip darau (tik kad paskutinįkart tokią sriubą bemaž preiš metus ar du viriau...) blush2.gif bet man laaabai patinka,. Reiks prei progos prisimint ir kada ant greituko išvirt.
Atsakyti
pusryčių kaip visada nevalgiau, pietūs: trys sumuštiniai su dešra (dešra nekainavo), vakarienė greičiausiai bus kavinukėje, susitiksiu su draugėmis
Atsakyti
gustavo nykstuku blyniukai - 2 kiausiniai, 2 arbatiniai sauksteliai cukraus, ispakam visa sita ir dedam po viena sauksta imaisant 3 valgomuosius saukstus miltu. gaunasi tirstoka tesla. dedam i keptuve su ikaitintu aliejumi. dedam arbatiniu sauksteliu biggrin.gif ir tik spejam vartyt! as kol prideliou pilna keptuve jau reik versti, kol apvartau maziukus jau reik traukti! biggrin.gif man patinka nes labai greitai smile.gif gaunasi apie 20-22 blynelius, mums su mazuoju pats tas, vyruciui gaunu kept dar tiek pat biggrin.gif valgom taip - imam i ranka ir kisam i burna biggrin.gif nes maziukai, ner nei ko tu sakuciu ir peiliu naudoti. mazasis valgo padazes i grietine, mes su vyruciu i uogiene o mociute be nieko, prie kavos smile.gif
siandien pagal plana karbonadiniai suktinukai su farsu + sriuba su frikadelemis. jei spes mesyte atsilti biggrin.gif
Atsakyti