Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(deimapov @ 2009 03 11, 14:13)
nu dėl tvarkos tai taip, bet ten mažesnės sąskaitos visada būna, tai ta tvarka man nublanksta prieš tai, kai galiu sutaupyti ženkliai


As tai dabar stengiuosi sekti ka skanuoja,nes daznai nugrybauja i sona,bet vistiek obuolius nuskanavo po 3,5lt o ne po 1,99 biggrin.gif vyras juokias ,sako tai stebi pardavejas,o vistiek apsuko biggrin.gif
Viena karta IKI tai nesutikau su parodyta kaina,pardaveja leke i sale paziure,parejo sako,ne is tos puses paziurejot ,ten kitos prekes kaina ,o ne tos kur perkat doh.gif bash.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinarija: 11 kovo 2009 - 12:19
vakar priviriau sriubos agurkines, tik ne su perlinem kruopom o su ryziais. per daug pripyliau ryziu ir sakes, gavos kose praktiskai doh.gif mazajam gavau isrankioti agurkus is lekstes, tai valge agurkine be agurku biggrin.gif liko dar daug daug tai siandien nieko nebegaminsiu. ipilsiu vandens siek tiek kad sriuba i sriuba panasesne butu ir pasildysui. jei jausimes alkani issikepsim blynu rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, merginos 4u.gif

kazkada raset apie keptas vistos odeles orkaitej, bet niekur neberandu kur, nezinau kaip ten jas kepti blush2.gif
gal galetumet paskayti? nusipirkau tu odeliu, bet nezinau ka i vidu det ir kiek laiko kept? g.gif

buciau labai dekinga, nes jau vyras rekia, kad nori valgyt, o as niekaip nerandu kurioj vietoj buvo rasyta apie tai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 03 11, 17:18)
sveikos, merginos  4u.gif

kazkada raset apie keptas vistos odeles orkaitej, bet niekur neberandu kur, nezinau kaip ten jas kepti  blush2.gif
gal galetumet paskayti? nusipirkau tu odeliu, bet nezinau ka i vidu det ir kiek laiko kept?  g.gif

buciau labai dekinga, nes jau vyras rekia, kad nori valgyt, o as niekaip nerandu kurioj vietoj buvo rasyta apie tai biggrin.gif

jei su bulvėm, tai jas sutarkuok su burokine tarka, įsuk į odelę, kad bulvės neišbėgtų ir į orkaitę kepti apie 45 min, kol apskrus.
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 03 11, 19:18)
sveikos, merginos  4u.gif

kazkada raset apie keptas vistos odeles orkaitej, bet niekur neberandu kur, nezinau kaip ten jas kepti  blush2.gif
gal galetumet paskayti? nusipirkau tu odeliu, bet nezinau ka i vidu det ir kiek laiko kept?  g.gif

buciau labai dekinga, nes jau vyras rekia, kad nori valgyt, o as niekaip nerandu kurioj vietoj buvo rasyta apie tai biggrin.gif


Dar galima farsa deti i odeles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 03 11, 17:37)
jei su bulvėm, tai jas sutarkuok su burokine tarka, įsuk į odelę, kad bulvės neišbėgtų ir į orkaitę kepti apie 45 min, kol apskrus.



QUOTE(delfinarija @ 2009 03 11, 17:38)
Dar galima farsa deti i odeles smile.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
O as db neinu i pardes lietuvoj, baisu blink.gif buvau lenkijoj, viskas pe puse pigiau, gaila db eiti man i parduotuve kokio pieno kai zinau, kad uz ji permokesiu 50% brangiau doh.gif vaziuosiu kita sestadieny i lenkija vel visko uzsipirksiu ax.gif
siandien dariau kopustu sriuba ir mesos kukulius su mozarela suriu (3lt 100gr lenkijoj mokejau) ir spageciais smile.gif labai skanu buvo smile.gif
Atsakyti
As siandien velyviems pusryciams dariau namie keptus ir darytus kebabus ir dar buvo like nuo vakar burokeliu kambliuku sriubos, kadangi pusryciai buvo velyvi, tai pietu nieko nadariau, o vakarienei padariau skrylius su grietines ir spirguciu padazu.
Atsakyti
aš visą dieną viena buvau tai suvalgiau kelis sumuštinius, o vakare pas močiutę cepelinų. smile.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif . siandien pusryciams bus nuo vakar like skryliai, pietums-vakarienei balndeliai, o jei kas nores vakare dar isvirsiu pieniskos makaronu sriubos.
Atsakyti
pusryciams karsti sumustiniai, pietums pabaigsim kopustu sriuba smile.gif o vakarienei bus skrandukai vistos su bulviu kose ir surelio sriuba smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Pusryčių eilinį kartą nenoriu smile.gif jie man bus apie 16h tai likusią grikių košę pakepinsiu keptuvėje su dešra, kopūstų salotos smile.gif vakarienei sumuštinukas arba kokie kiaušiniai smile.gif kaip erai vienai namie būti, nereikia nieko gaminti smile.gif
Atsakyti