Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Labas rytas, siandien pusryciams karsti sumustiniai ir sausi pusryciai su pienu. Prikirtau ojei kaip. Siandien pietums darysiu Deimapov makaronu uzkepele, ziuresiu kas gausis, tik ne blekoj darysiu, o tokiuose guminiuose indeliuose, IKI pirkau po 1,99. Labai siaip neblogi, nieks nepridega.
Atsakyti
labas rytelis, vakar dariau balandeliu, o is likusio kopusto isviriau kopustiene. siandien pusryciams sumustiniai su slapke ir sumustiniai su kiausiniais, pietums like balandeliu. ir virsiu barsteliu sriubytes. kas vakarienei, dar nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdelytee @ 2009 03 10, 08:24)
Labas rytas, siandien pusryciams karsti sumustiniai ir sausi pusryciai su pienu. Prikirtau ojei kaip. Siandien pietums darysiu Deimapov makaronu uzkepele, ziuresiu kas gausis, tik ne blekoj darysiu, o tokiuose guminiuose indeliuose, IKI pirkau po 1,99. Labai siaip neblogi, nieks nepridega.

thumbup.gif tos silikoninės formos, pyragai kaip fainiai išsiima iš jų wub.gif
aš šiandien saldainių aguonos 4kg nuipirkau pilnas akropolis siauliuose tų saldainių. tai mamytei nuvežiau dalį, po to arbatų savo mėgstamų 6 pakelius nusipirkau hihihi.gif irgi akcija dabar blush2.gif pelėsinio sūrio wub.gif gabalėlį (AKCIJA), žuvies pirštelių du maišus (akcija), majonezo didelį sloviką, beveik litras berods (akcija), raugintų agurkėlių uslitriuką (akcija) biggrin.gif žodžiu šį kartą reikiamiems visiems dalykams buvo akcijos smile.gif tai prasisukau šauniai smile.gif
o šiandien vyras išvažiavo į komandiruotę, tai valgysim tikriausiai virtus makaronus, su kepintos dešros, svogūnos, pievagrybių padažu smile.gif
Papildyta:
skruzdelyte, įmetu foto makaronų užkepėlės, kurią dariau paskutinį kartą. ten dar paprikos dėjau, petražolių kiek matau smile.gif
user posted image
Atsakyti
Kiap jau seniai buvau pas jus uzsukusi doh.gif , vis nera laiko prie kompo prisesti. Siandien visai pigiai apsipirkau, kai jau deimapov cia minejo, maximoj dug akciju reikalingiems ir butiniems dalykams.
Vakar gaminau grikiu kotletus, tai dar siandien liko pietums. Pusryciu nevalgeme isvaziavome apsipirkti, o vakarienei virsi uburokeliu kambliuku sriuba ir sonines paprastai liaudiskai lietuviskai isvirsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 10 kovo 2009 - 14:01
siandien verdam sonine, bus agurkine sriuba ir kazkas is sonines. kogero bus suvalgyta su duonyte ir druskyte biggrin.gif pusryciams valgem sumustiniu, jei ko pritruks yra desreliu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 03 10, 15:31)
thumbup.gif  tos silikoninės formos, pyragai kaip fainiai išsiima iš jų  wub.gif
aš šiandien saldainių aguonos 4kg nuipirkau pilnas akropolis siauliuose tų saldainių. tai mamytei nuvežiau dalį, po to arbatų savo mėgstamų 6 pakelius nusipirkau hihihi.gif irgi akcija dabar  blush2.gif  pelėsinio sūrio  wub.gif gabalėlį (AKCIJA), žuvies pirštelių du maišus (akcija), majonezo didelį sloviką, beveik litras berods (akcija), raugintų agurkėlių uslitriuką (akcija) biggrin.gif žodžiu šį kartą reikiamiems visiems dalykams buvo akcijos smile.gif tai prasisukau šauniai smile.gif
o šiandien vyras išvažiavo į komandiruotę, tai valgysim tikriausiai virtus makaronus, su kepintos dešros, svogūnos, pievagrybių padažu smile.gif
Papildyta:
skruzdelyte, įmetu foto makaronų užkepėlės, kurią dariau paskutinį kartą. ten dar paprikos dėjau, petražolių kiek matau smile.gif
user posted image


As ir pirkau maximoj zuvies pirsteliu,bet aisku norfoj 25proc. nuolaida maciau reklama biggrin.gif
Atsakyti
pietums kotletai ir pekino-zirneliu salotos, vakarienei burokeliu sriuba
Atsakyti
Pas mus
Pusryciams jogurtas
Pietums sriubyte ir blynukai
Vakarienei rankovėje keptos bulvės su silkute tongue.gif
Atsakyti
P.S. šiandien buvau Maximoje - raudonosios aguonos nors vežimais vežk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2009 03 10, 18:31)
As ir  pirkau maximoj zuvies pirsteliu,bet aisku norfoj 25proc. nuolaida maciau reklama  biggrin.gif

tai Norfoje visada keliais procentais daugiau juk biggrin.gif
šiaip aš dažniausiai Norfoje ir prekinuosi, bet vakar kadangi buvo tik maxima akropolyje tai ir nusipirkau ten smile.gif
Nuo šiandien gyvenu viena, tai šiandien nieko nedarysiu, yra kiaušinių, jei ką išsikepsiu kiaušinienę, žuvies pirštelių, dešrų pilna, sumuštinukų susitepsiu, dabar bus nelabai sveikas maistas pas mane, dėl savęs vienos tyngėsiu gaminti jaučiu hihihi.gif
įmetu vakarykštį karbonadą kur dar užbaigėm, su sūriu ir grybais, mmm kaip vėl tokio norėčiau hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 11 kovo 2009 - 12:09
QUOTE(deimapov @ 2009 03 11, 14:09)
tai Norfoje visada keliais procentais daugiau juk biggrin.gif
šiaip aš dažniausiai Norfoje ir prekinuosi, bet vakar kadangi buvo tik maxima akropolyje tai ir nusipirkau ten smile.gif
Nuo šiandien gyvenu viena, tai šiandien nieko nedarysiu, yra kiaušinių, jei ką išsikepsiu kiaušinienę, žuvies pirštelių, dešrų pilna, sumuštinukų susitepsiu, dabar bus nelabai sveikas maistas pas mane, dėl savęs vienos tyngėsiu gaminti jaučiu hihihi.gif
įmetu vakarykštį karbonadą kur dar užbaigėm, su sūriu ir grybais, mmm kaip vėl tokio norėčiau hihihi.gif
user posted image


Man tik maximoj tvarka labai patinka ,negu norfoj,kazkoks haosas su kainom norfoj buna daznai pas mus gun_smilie.gif
Karbonadas -skanu essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinarija: 11 kovo 2009 - 12:13
QUOTE(delfinarija @ 2009 03 11, 12:12)
Man tik maximoj tvarka labai patinka ,negu norfoj,kazkoks haosas su kainom norfoj buna daznai pas mus gun_smilie.gif

nu dėl tvarkos tai taip, bet ten mažesnės sąskaitos visada būna, tai ta tvarka man nublanksta prieš tai, kai galiu sutaupyti ženkliai
Atsakyti