Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Aš nusipirkau cestoje rūkytą viščiuką (jo kilas nekainuoja nė 10 lt), tai už jį sumokėjau apie 12 lt. Man patiko, iš nugarėlės išviriau sriubą, o krūtinėlę ir šlauneles padalinau porcijomis, bus taip pietums, pvz, užmesti ant verdančių bulvių ir taip pašildyti. Dar galima daryti mišrainę, pvz, šlaunelės mėsytė supjaustyta, kukurūzai, ryžiai ir raugintas agurkas (+majonezas, prieskoniai).
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 03 09, 15:10)
Aš nusipirkau cestoje rūkytą viščiuką (jo kilas nekainuoja nė 10 lt), tai už jį sumokėjau apie 12 lt. Man patiko, iš nugarėlės išviriau sriubą, o krūtinėlę ir šlauneles padalinau porcijomis, bus taip pietums, pvz, užmesti ant verdančių bulvių ir taip pašildyti. Dar galima daryti mišrainę, pvz, šlaunelės mėsytė supjaustyta, kukurūzai, ryžiai ir raugintas agurkas (+majonezas, prieskoniai).

čia ta cesta yra kiekviename mieste?
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 03 09, 16:23)
čia ta cesta yra kiekviename mieste?

Čia jų parduotuvių sąrašas. http://www.info.lt/i...a...&id=2087865

Beje, apskritai ten daug akcijų, pvz pirkau smulkintą kiaulieną po 9,49, buvo super skani, ir nelabai riebi, t.y. kepant kotletukai susitraukė tik nedaug.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 03 09, 15:40)
Čia jų parduotuvių sąrašas. http://www.info.lt/i...a...&id=2087865

Beje, apskritai ten daug akcijų, pvz pirkau smulkintą kiaulieną po 9,49, buvo super skani, ir nelabai riebi, t.y. kepant kotletukai susitraukė tik nedaug.

ačiū, bet Šiauliuose nėra kaip matau sad.gif
Atsakyti
kugelinskas gavosi labai skanus, siandien pasisilde sudorojom likucius smile.gif padaza dariau toki - supjausciau dvi desreles, pakepinau su svoguniuku, dejau sauksta miltu, dar pakepinau ipyliau vandens, druskos ir sauksta grietines isjungus. buvo labai skanu. nepykit jei kartojuosi siandien galva nedirba biggrin.gif tai va, o veliau siek tiek virsim makaroniuku pieniska sriuba, jei MB uzmates neisgers pieno biggrin.gif
Atsakyti
Siandien pirkau Cente kiaulienos kumpi,akcija 11 su centais gossip.gif lithuania.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinarija: 09 kovo 2009 - 18:12
o aš taupuolė jau maximos laikraštyje pamačiau aguonos saldainių papigiaja biggrin.gif bet jaučiu kaip ir praėjusį kartą nei kvapo jų nebus
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 03 09, 20:20)
o aš taupuolė jau maximos laikraštyje pamačiau aguonos saldainių papigiaja biggrin.gif bet jaučiu kaip ir praėjusį kartą nei kvapo jų nebus


JEI nuo 8 ryto lekti,tai dar yra sansu gauti third.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinarija: 09 kovo 2009 - 18:23
QUOTE(delfinarija @ 2009 03 09, 18:22)
JEI nuo 8 ryto lekti,tai dar yra sansu gauti  third.gif

nu nebent biggrin.gif bet nulėksi anksčiausiai tai žiek dar nebus atvežę ir vėl kaip daune, atsimenu praėjusį kart pralaksčiau visas maximas į dieną po kelis kartus ir taip visą savaitę, sakiau jau aš 5kg pirkčiau pasidėčiau ir lai būna, ilgai vistiek neužsibus kur tau....
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 03 09, 20:25)
nu nebent biggrin.gif bet nulėksi anksčiausiai tai žiek dar nebus atvežę ir vėl kaip daune, atsimenu praėjusį kart pralaksčiau visas maximas į dieną po kelis kartus ir taip visą savaitę, sakiau jau aš 5kg pirkčiau pasidėčiau ir lai būna, ilgai vistiek neužsibus kur tau....


Geras cia biggrin.gif smile.gif ,as tai kai ryta vaika i mokykla nuvezu,tai uzsuku ir i maxima ,bet nevisada buna visko irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2009 03 09, 18:36)
Geras cia biggrin.gif  smile.gif ,as tai kai ryta vaika i mokykla nuvezu,tai uzsuku ir i maxima ,bet nevisada buna visko irgi drinks_cheers.gif

kažin ar bėgsiu aš tų saldainių, ryte kitaip mąstyt pradedi, kai keltis reikia, o galėtum dar miegoti, pofik visi saldainiai tada biggrin.gif
Atsakyti
kažkada po IKi laksčiau Raudonosios aguonos, bet taip ir negavau tongue.gif
Atsakyti