Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

vakar i farsa pridejau sojos farso mirkyto, 3 tarkuotas bulves, pora morku, kiausa, krakmolo ir prikepiau ale kotletu... valgom dar siandien cool.gif
Atsakyti
va pas mus darbe tai ant maisto taupo bet bliamba nervas ima kd\ad vaikus taip skriaudzia g.gif bet uztat is ju pasimokyt verta lotuliukas.gif vakare makaronai su varske o dar ir uogienes uzdeti galima pokelio varskes ir makaronu po to isvirt det varske uogiene ir ismaisyt sotu ir skanu irr vaikai megsta blush2.gif
Atsakyti
pusryčiams buvo vakarykštė grikių košė su daržovėmis, lašinukais....
pietūs katik buvo tokie nei šiokie nei tokie biggrin.gif kumpio, duonos ir pomidorų pasipjaustėme (kumpis iš kaimo)
vakarienei labai norėčiau kiaušinienės, pasiilgau, o ir prisipirkę kiaušinių esame daugybe, tai gal iškepsiu
Atsakyti
zuvi vyras isderkliavojo, viena i kamera, kita supjauste, padruskino, ir as jau gaunu voliot miltuose ir kepti. orkaiteje kepa bulves - vegeta, druska, cesnakas, aliejus. kepu folijoje, paskui atidengsiu kad apskrustu. ir tiek smile.gif
Atsakyti
ale nusprendziau - kaip man nepatinka kepta zuvis schmoll.gif file, kotletukai - super, nieko nesakau, skanu, naudinga. na bet va toks karpis - rankiok tuos kaulus, nei tai pavalgai nei ka, zaidimas gaunas. skanu, nieko nesakau, bet tokiu dalyku galiu uzsimti siaip koki vakara vietoj cipsu, riesutuku...na zodziu uzkanda prie ko nors rimciau, kad vakaras neprailgtu. o dabar nei pati pavalgius, nei sunus. tik rekia salia atsisedes - da nuoniu, o kol tuos kauliukus isrankioju nei pati pavalgius nei mazasis.... doh.gif kazkokia nesamone. kita karpi pasiliksim kokiam "draugu vakarui", kai visi sotus laimingi prie alaus bokalo galesim lupinetis zuvyte mazajam uzmigus ax.gif blush2.gif
Atsakyti
As pirkau vistieneos file, tos kur guliasui, tai patroskinsiu su morkom ir sukinija, valgysim su ryziais essen.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 08, 00:20)
ale nusprendziau - kaip man nepatinka kepta zuvis  schmoll.gif  file, kotletukai - super, nieko nesakau, skanu, naudinga. na bet va toks karpis - rankiok tuos kaulus, nei tai pavalgai nei ka, zaidimas gaunas. skanu, nieko nesakau, bet tokiu dalyku galiu uzsimti siaip koki vakara vietoj cipsu, riesutuku...na zodziu uzkanda prie ko nors rimciau, kad vakaras neprailgtu. o dabar nei pati pavalgius, nei sunus. tik rekia salia atsisedes - da nuoniu, o kol tuos kauliukus isrankioju nei pati pavalgius nei mazasis....  doh.gif  kazkokia nesamone. kita karpi pasiliksim kokiam "draugu vakarui", kai visi sotus laimingi prie alaus bokalo galesim lupinetis zuvyte mazajam uzmigus  ax.gif  blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

su kovo 8-aja, mielos moterys!

mūsų pusryčiai šiandien buvo vyro daryti, visgi šiandien mano šventė biggrin.gif (kovo 8) karbonadai, bulvių košė, morkų-kopūstų salotos
Atsakyti
o as dar be pusryciu, ti karbatos su meduoliu i lova gavau lotuliukas.gif
o dabar kaupiuosi ka brangusis pietums pagamins bigsmile.gif lotuliukas.gif
itariu kad kedainiu blynai, nes visa savaite as svajojau apie juos.... wub.gif

SU KOVO 8-AJA !!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 03 08, 10:58)
mūsų pusryčiai šiandien buvo vyro daryti, visgi šiandien mano šventė biggrin.gif (kovo 8) karbonadai, bulvių košė, morkų-kopūstų salotos

nieko sau pusryciai lotuliukas.gif karbonadai lotuliukas.gif thumbup.gif
o as visai uzmirsau kad siandien kovo 8-oji, ir vyrams savo i lova arbatas nesiau biggrin.gif da gavau velniu kad cukraus neidejau lotuliukas.gif doh.gif paskui kai atsiminiau tai jau jis velniu gavo biggrin.gif
o siandien kepsiu kugeli. toki darba dazniausiai vyras daro, bet kad siandien uzsiemes garaze, tai man teks. kazkokia nesveniska moteru diena man biggrin.gif o vakarienei visi varysim i restorana (uzsakytas staliukas, mums nieko nekainuos smile.gif tai pigiai prasisuksim biggrin.gif )
Atsakyti
Sveikutes, as ir pamirsau, kad siandien kovo 8-oji. Isejau su suniu pasivaiksciot ziuriu su geliu glebiais vyrai vaiksto, g.gif g.gif g.gif galvoju kas cia tokio, paskui eidama miske supratau doh.gif doh.gif doh.gif
Kol kas nei sveikinimu nei geliu negavau ax.gif , tikiu, kad dar ne vakaras mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Planavau daryti varskes apkepa, bet reikia i parduotuve, o taupumo sumetimais iejimas i parduotuve nenumatytas, tai teks kazka mislyti, o taip noris ko nors gaivaus. Pusryciams valgiau grikiu kose su darzovemis (uzmaciau Norfoje, kad pakeliuose yra kartu), paskui morka sugriauziau pietums vel grikius jauciu valgysiu, nes siandien viena tai nieko ir negaminsiu. Vakare maniskiui bus vakaryksciai vistienos ketvirciai su bulvemis kepti orkaitej.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdelytee: 08 kovo 2009 - 13:32
Pas mane snd ryziu-bulviu-morku-vistienos sriubyte smile.gif ir kepsim mesainiukus, nes is lenkijos parziveziau desros, bandeliu, suriu tai kaip tik sunaudosim bandeles smile.gif

Su Kovo 8-aja visas 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 08, 11:00)
nieko sau pusryciai  lotuliukas.gif karbonadai  lotuliukas.gif  thumbup.gif
o as visai uzmirsau kad siandien kovo 8-oji, ir vyrams savo i lova arbatas nesiau biggrin.gif da gavau velniu kad cukraus neidejau  lotuliukas.gif  doh.gif paskui kai atsiminiau tai jau jis velniu gavo biggrin.gif
o siandien kepsiu kugeli. toki darba dazniausiai vyras daro, bet kad siandien uzsiemes garaze, tai man teks. kazkokia nesveniska moteru diena man biggrin.gif o vakarienei visi varysim i restorana (uzsakytas staliukas, mums nieko nekainuos smile.gif tai pigiai prasisuksim biggrin.gif )

nu sekmadieniais visada mūsų pusryčiai tokie sotūs, o tai jei po sumuštinį sukrimstumėme, tai ir eitumėme aplink šaldytuvą visą dieną biggrin.gif dabar mąstau ką pietums pagaminti g.gif tikriausiai kiaušinienę su lašinukais darysiu smile.gif
Atsakyti