Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Siandien pusryciams sumustiniai kam su suriu, kam su desra smile.gif Pietums burokeliu sriuba ir guliazas, rytoj sriubos dar uzteks, o pietums bandysiu svilpikus gamint. Vakarienei visai pieno noreciau su batonu arba blynu, mmm reiks mastyt g.gif Kazkaip paskutiniu metu apetitas dingsta, tai morka sugrauziu, tai vel kokiu burokeliu uzkertu. Tikriausiai oras ir blogos mintys veikia verysad.gif
Atsakyti
oi kaip noreciau pieno su batonu! ryto pas mus sveciu uzsuks, o as nei vaisint niekuo neturiu... verysad.gif na bet kaip nors, pietums virsiu varsketuku smile.gif
Atsakyti
pusryčiams sumuštiniai su vakarykščiais kotletukais smile.gif
pietums dar yra burokėlių sriubos, nes vakar niekas jos nevalgė smile.gif ir kotletukų dar 6 berods, mums su maže užteks smile.gif
Atsakyti
pusryciams virsim grikiu koses greiciausiai (mazasis dar miega), pietums virsiu varskeciu. dar yra keliu bliudukai sriubos, bus pries varskecius, kad sociau butu smile.gif
Atsakyti
pusryciams sumustiniai su suriu, pietums bulves patroskintos su baravykais grietineleje thumbup.gif pasninkaujam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 03 06, 11:20)
bulves patroskintos su baravykais grietineleje thumbup.gif

vaje kaip aš norėčiau tokio skanumynio, šiandien man tik apie grybus mintys, aš jau rezgu mintį važiuoti į parduotuvę nusipirkti pievagrybių, tik mane nervuoja, kad turiu juos atskirai gaminti, nes nevalgo mažoji, o vyras valgo, bet nėra, kad pakartot norėtų biggrin.gif o kadangi vyro nėra, tai pirksiuos grybus, mergina galės kotletus valgyti, o aš grybų užsimaniau juodai biggrin.gif
Atsakyti
Na pusryčiai vėlyvi, tai tiksliau jau ir pietūs , tai kepiau žuvies kotletus, turėjau kameroje faršo užsipirkus,Dar pritarkavau bulvių, morkų , kad daugiau būtų ax.gif

http://img23.imagesh...0/dsc00102i.jpg
Atsakyti
na ką šiandien užsukau į Norfą nusipirkti TIK grybų, bet buvo kaip visada biggrin.gif 17lt palikau maistui smile.gif bet prisipirkau irgi nemažai smile.gif GRYBŲ, sūrelių 20vnt., šlapios dešros 0,5kg, "Gojos" donuos, avižinių sausainių 0,4kg, kopūstą smile.gif vyras skambino, sakė gal grįš šiandien, tai padariau tokią košę makalošę smile.gif paėmiau tris morkas, iš 2 padariau morkų-česnako salotas, o tą vieną pakepinau kartu su pievagrybiais, svogūnu, rūkytais lašinukais, česnaku, kai viskas apkepė įdėjau virtus grikius ir kelis šaukštus pomidorų padažo, jeeetau kaip skanu, apsivalgymas dabar man biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 06 kovo 2009 - 17:37
pusryciams buvo vakaryksciai mekaronai sus sasiskom, pietums guliasas grietineles padaze ir bulviu kose. O vakarienei vakarykste pupeliu sriuba.
Atsakyti
Laba siandien pusryciams pienas su batonu (as), jo vis dar liko smile.gif ir sumustiakai (maniskiui). Bandem saltienai doroti, bet sunkiai is ryto nesinori mesos. O vakar dariau svilpikus is bulviu koses, nu labai daug gavosi, tai net siandienai liko. Pietums virsiu rugstyliu sriuba ir patroskinsiu vistos nugareliu galbut net su raugintais kopustais siaip labai skanu.
Atsakyti
Siandien pusryciams valgeme nu ovakar likusi guliasa su bulviu kose, pietums dabar gaminu troskintas darzoves (kopustas, morkos, bulves) su vistienos kumpeliais. O vakarienei kas ka saldytuve ras, ta ir valgys.
Atsakyti
pusryciams kiausiniene.paskui islekem apsipirkti, tai tik dabar grizom. vyras issivire desreliu, as sumustinius kertu. vakarienei kepsim karpi - sita darba paliksiu vyrui, nes jis cia labai zyze kad karpio nori, as sakiau jei pats uzmusi pats isdarinesi pats kepsies tai pirk (as nesu niekad kepus tai nei nebandysiu biggrin.gif aisku cia paskaitinejus rasciau geru receptuku, bet ai, si vakara patinginiausiu biggrin.gif ax.gif )
Atsakyti