Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Tikrai skanu virta sburokelis, as visda taip darau, is kaimuko parsivezam burokeliu, tada juos isverdu, sutarkuoju per burokine tarka, idedu truputi druskos, truputi cukraus, lasa aliejaus ir uzspaudziu labai neduag citrinos sulciu ir viska gerai ismaisau. Ir viskas labai skanu.
O as vis del to karkos nevirsiu, ne slabai jau tingiu, paziurejau, kad labai geraiisrukinta, tai galima valgyti ir nevirta, taigi musu pietus bus tokie
user posted image
agurkai mano pacios daryti ax.gif 4u.gif , karka lauktuviu duota, tai pietus bus pigus, kainuos tik duonyte.
O vakarienei vakrykste sriuba bus.
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 03 02, 18:41)
švilpikai. Birbyzais tai vadinam kleckus iš miltų kur per tarką nubrauki  ax.gif

mano kaimynka darydavo orkaitej svilpikus. o tie per tarka brakti eziukai vadinos. ai kiek seimininkiu tiek pavadinimu biggrin.gif
siandien susidariau meniu savaites, patalpinsiu kito temoj. pusryciams su mazuoju valgem avizines koses, tetis nieko, isleke i darba, dar i tarpa uzkandom banana ir sureli, o veliau valgysim cepelinu krakmoliniu, mes su mazuoju su varskyte o tetis su mesa. cepelinai is kameros, pacios daryti (tie su mesa is praitos savaites, kai isvire gabalas mesos siek tiek nusipjoviau ir pridariau cepelnu uzsaldymui, o su varske tie tai dar is anksciau smile.gif )
Atsakyti
Aš šiandien iš šernienos kotletus tušinsiu, ir valgysim su grikių koše ir burokėlių salotom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 03 03, 13:30)
Na tai gi švilpikai irgi iš tokios pat tešlos darosi. Tai čia viskas tas pats, tik kitaip kepta g.gif

tai tikriausiai, čia kaip ssiimmaa sakė: "kiek šeimininkių tiek ir pavadinimų"
nors aš švilpikus kai kepu keptuvėje tai man žymiai kitoks skonis, mat miltų daugiau dedu, o į tuos kur kaimynė atnešė sakė miltų dėti nereikia, tik apvolioti šiek tiek tuos pyragaičius jau smile.gif jie tokie minkštučiai buvo, o manieji švilpikai kietesni išeina, matyt per daug miltų, bet jei ma-žiau dedu, tai laaabai limpa prie rankų, terlionė man juos gaminti, nelabai patinka biggrin.gif

Eisiu tuoj gaminti guliašo bus vyrui vakarienė ir rytojaus pietūs:) pati kątik pavalgiau silkės su duona, dar yra 4 žemaičių blynai ir 4 tokio pat tipo blynai tik su raugintais kopūstais smile.gif
Atsakyti
Aš kaip tik šiandien pietums tų briedukų per tarką prisidariau rolleyes.gif taip skaniai sulindo su spirgučiais thumbup.gif dar turėjau šlaunelę, tai nuviriau buljoną, morkytės, bulvytės, makaroniukų . krapų sauja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 03 kovo 2009 - 17:53
Labas,gal ne i tema,bet ar kas ziurit Susitkime virtuvej per LNK?
Niekaip nesuprantu kaip parodo gale laidos kaina maisto ?mano vaikas jau ir pastebejo,sako kasdien vis pigiau clap.gif Gamina atrodo is ne pigiu produktu doh.gif,o kainuoja jam labai pigiai ,nors gal ten vienam zmogui raso kaina essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinarija: 03 kovo 2009 - 18:40
QUOTE(delfinarija @ 2009 03 03, 18:39)
Labas,gal  ne i tema,bet ar kas ziurit  Susitkime virtuvej per LNK?
Niekaip nesuprantu kaip parodo gale laidos kaina maisto ?mano vaikas jau ir pastebejo,sako kasdien vis pigiau  clap.gif Gamina atrodo is ne pigiu produktu doh.gif,o kainuoja jam labai pigiai ,nors gal ten vienam zmogui raso kaina essen.gif

taip, ten rodo kaina vienam žmogui mirksiukas.gif
Atsakyti
tai kad ne vienam, ten rodo dvieju porciju kaina, tai dviem zmonems, bet vistiek i jokius remus netelpa bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 03 03, 18:09)
tai tikriausiai, čia kaip ssiimmaa sakė: "kiek šeimininkių tiek ir pavadinimų"
nors aš švilpikus kai kepu keptuvėje tai man žymiai kitoks skonis, mat miltų daugiau dedu, o į tuos kur kaimynė atnešė sakė miltų dėti nereikia, tik apvolioti šiek tiek tuos pyragaičius jau smile.gif jie tokie minkštučiai buvo, o manieji švilpikai kietesni išeina, matyt per daug miltų, bet jei ma-žiau dedu, tai laaabai limpa prie rankų, terlionė man juos gaminti, nelabai patinka biggrin.gif

Eisiu tuoj gaminti guliašo bus vyrui vakarienė ir rytojaus pietūs:) pati kątik pavalgiau silkės su duona, dar yra 4 žemaičių blynai ir 4 tokio pat tipo blynai tik su raugintais kopūstais smile.gif

O tu dėk ne miltus, bet krakmolą. Aš praeitą savaitę juos dariau, tai dėjau į pačią tešlą krakmolo, o jau darydama juos ėmiau šiek tiek miltų.. rolleyes.gif tai jie iškepę tokie minkštučiai buvo, o kai anksčiau su miltais darydavau, tai visada kieti gaudavosi.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 03 03, 21:51)
tai kad ne vienam, ten rodo dvieju porciju kaina, tai dviem zmonems, bet vistiek i jokius remus netelpa  bigsmile.gif

tai čia aš taip manau, kad vienam biggrin.gif , nes su tokiais patiekalais neprasisuksi už tokią kainą dviems biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisss @ 2009 03 04, 08:20)
O tu dėk ne miltus, bet krakmolą. Aš praeitą savaitę juos dariau, tai dėjau į pačią tešlą krakmolo, o jau darydama juos ėmiau šiek tiek miltų..  rolleyes.gif  tai jie iškepę tokie minkštučiai buvo, o kai anksčiau su miltais darydavau, tai visada kieti gaudavosi..  doh.gif

drinks_cheers.gif ačiū
Šiandien pusryčių niekas nevalgė, pietūs mano buvo virtos bulvės pakepintos ir tris dešreles įpjausčiau smile.gif vyras valgė vakarykštį guliašą su tomis pačiomis bulvėmis kaip ir aš. o mažosios pietūs mokykloje. Vakarienei galvoju gal balandėlių išvirti, bet tų žemaičių ir tų su raugintais kopūstais niekas nevalgo blush2.gif mesim lauk smile.gif aš šiamdien suvalgysiu, bet tikrai ne visus biggrin.gif
Atsakyti
deimapov, O tu nemnesk uzsaldyk, nemau kad kas jiems atsitiks.
As siandien darysiu svilpikus, keptus orkaitej, nes nuo vakar liko virtu bulviu su luypina, ir karkos liko nuo vakar (vis del to as ja viriau vakar), tai visko uzteks, o vakarienei jei kas nores bus pienisko grikiu sriubos, nes liko grikiu nuo isandienines rytiones koses.
Virta karka
user posted image
Atsakyti