Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Aš šiandien šv.kopūstų sriubos išviriau ir kepu bulvių plokštainį su varškės sūriu
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 03 02, 14:39)
Aš tai šiuškėm vadinu, kiti švilpikais. Ar ne tokios g.gif

ne ne švilpikai, nes juos reikia kepti ant keptuvės, o čia šitie orkaitėje kepami
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 03 02, 14:39)
Aš tai šiuškėm vadinu, kiti švilpikais. Ar ne tokios g.gif

švilpikai. Birbyzais tai vadinam kleckus iš miltų kur per tarką nubrauki ax.gif
Atsakyti
Pas mane snd gulesas su makronais ir saldi sriuba smile.gif
tiesa, guliasa pabandziau ne grietine deti o piena su miltais, nes grietines neturiu, tai galiu pasakyti visai gerai ir nu pigiau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 03 02, 17:41)
švilpikai. Birbyzais tai vadinam kleckus iš miltų kur per tarką nubrauki  ax.gif

ir aš internete paskaičiau, kad tie per tarką nubraukiami birbyzais vadinami, bet čia ne tokie smile.gif nu žodžiu, bet skaniai pavalgėm biggrin.gif
Atsakyti
Pusryciams siandien bus cepelinas , kuris liko nuo sekmadienio, pietums ir vakarienei vakarykstes sriuba ir virsiu salto rukymo karka (lauktuves is kaimo smile.gif ) , karka valgysim su bulvemis virtomis su lupina ir raugintais kopustais. Taip kad siandien super pigiai, nes niekas nekainuos viskas is kaimuko ir mesyte ir darzoves.
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 03 02, 17:41)
Birbyzais tai vadinam kleckus iš miltų kur per tarką nubrauki  ax.gif


Aš tai lazankom vadinu, arba ežiukais

QUOTE(deimapov @ 2009 03 02, 18:56)
ir aš internete paskaičiau, kad tie per tarką nubraukiami birbyzais vadinami, bet čia ne tokie smile.gif nu žodžiu, bet skaniai pavalgėm biggrin.gif

Tai tu recepto paprašyk ir mus čia duosi mirksiukas.gif O tuos švilpikus nebūtinai ant keptuvės reikia kepti, galima ant skardos ir į orkaitę, po to su spirgučių padažu sumaišyti ir puode dar truputį pašutinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 03 03, 09:18)
Aš tai lazankom vadinu, arba ežiukais


doh.gif tiksliai drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 03 03, 09:18)
Aš tai lazankom vadinu, arba ežiukais
Tai tu recepto paprašyk ir mus čia duosi mirksiukas.gif  O tuos švilpikus nebūtinai ant keptuvės reikia kepti, galima ant skardos ir į orkaitę, po to su spirgučių padažu sumaišyti ir puode dar truputį pašutinti 4u.gif

sakė ten viskas taip pat kaip žemaičiams ta tešla, tik kepti orkaitėje suformuotus
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 03 03, 13:09)
sakė ten viskas taip pat kaip žemaičiams ta tešla, tik kepti orkaitėje suformuotus

Na tai gi švilpikai irgi iš tokios pat tešlos darosi. Tai čia viskas tas pats, tik kitaip kepta g.gif
Atsakyti
Tai itkrai cia bus svilpikai, mano mama juos kepa keptuveje, o as orajkiteje, kad nebutu tokie riebus, nes kai kepa keptuveje, prisiogeria aliejaus. Jau seniai juos daraiu, o lelius juos taip megsta, reikes kada padaryti, gal net rytoj. Siandien kai virsiu bulves su lupina prie karkos, tai isvirsi udaugiau, tai bus rytojaus dienai svilpikams.
Atsakyti
Pusryciams maziukei grudine kose, pietums saldi sriuba ir jai troskinukas maziukas smile.gif o vakarienei darysiu bulviu kose ir kalakutienos farso kotletus su padaziuku ir manau tiktu burokeliu salotos cia man labai....tik kaip man jas pasidaryti? isvirti ciela burokely ir su majonezu? kazi virtas skanus butu?
Atsakyti