Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

vakar vakarienei buvo grikių košė su pienu, bet grikių specialiai prisiviriau daug, tai šiandien į likusią košę porą kiaušinių, porą šaukštų krakmolo, biški miltų, dar radau daktariškos dešros, fermentinio , viską sutarkavau ir į keptuvę mirksiukas.gif niam gavosi , dar buljončiko pasidariau tai taip skaniai prisikirtau. Šiaip jau valgomi, jei net katė pusę kotleto suvalgė biggrin.gif

vakar Parvežė kaimiškų sūdytų lašinių, tai kai kirtom vakare su raugintais kopūstais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 02 11, 12:31)
deimapov, cia viska maximoj pirkai? g.gif

viską iš turgaus, tik kiaulienos mentę ir vieną duonos kepaliuką iš maximos
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 11, 12:09)
dar nusipirkau 6vnt "KRIZĖS" kotletukų biggrin.gif geras pavadinimas biggrin.gif jie sušaldyti, reikės atšildžius išsikepti. 6,9lt/kg ten sudėtis vištienos faršas, kiaulienos faršas, kopūstai, morkos, svogūnai berods nu tokie pusiau daržoviniai, pusiau mėsiniai smile.gif pažiūrėsim koks čia tas skonis smile.gif


Kotlečiukai irgi iš turgaus turbūt? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 11, 12:09)
na o aš šiandien tai... kažkaip nelabai gal į temą su tokiu išleistu pinigų kiekiu nuo ryto smile.gif 200 išleidau  blush2.gif nu bet prisipirkau mėsu tai vaje vaje smile.gif beveik 8kg kiaulienos mentės is maximos po 10,98lt/kg berods smile.gif

Ką iš mentės gamini g.gif Man pvz kumpis daug geriau, ta mentė kažkaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(eiven @ 2009 02 11, 12:56)
Kotlečiukai irgi iš turgaus turbūt?  rolleyes.gif


aha, bet nežinau ar skanūs smile.gif kai pabandysiu pranešiu smile.gif
QUOTE(Ledas @ 2009 02 11, 13:13)
Ką iš mentės gamini g.gif  Man pvz kumpis daug geriau, ta mentė kažkaip  schmoll.gif

viską smile.gif ka-kada buvo kumpio akcija tai jo pirkau biggrin.gif buvo šoninė, tai jos prisipirkau, susimaldavau ir liux faršas buvo, nes ne daug riebalo buvo toje šoninėje smile.gif
o iš mentės tai darysiu guliašą, kepsniukus, jei reikės susimalsiu, bet kad faršo užsipirkau, tai tikriausiai nemalsiu, geriau kepsniukams paliksiu, nes faršas sakau po 8lt kiaulienos turguje
Atsakyti
va va kaip tik norejau klaust kur farsas toks pigus 4u.gif
man asmeniskai mente labiau patinka uz kumpi, kumpis kiek per sausas. o is mentes galima guliasa, kepsniukus, kad ir isvirti visa gabala ir puse is karto su krienais ar druskyte ir duona sukirsti smile.gif
pusryciams su mazuoju issikepem Gustavo nykstuku blyneliu biggrin.gif du kiausinius suplakiau su dviem arbatiniais sauksteliais cukraus, po viena imaisyti tris saukstus miltu. ir viskas. su arbatiniu sauksteliu deti i keptuve su ikaitintu aliejumi ir tik spek vartyti - traukti lauk biggrin.gif as valgiau su uogiene o mazasis be nieko smile.gif
Atsakyti
Man tai mentės mėsa kažkaip nelabai kramtosi g.gif Gal tokia buvo pasitaikiusi, tai kažkaip aš jos niekada daugiau ir neperku. O susimalt, gi neapsimoka, faršas pigiau
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 11, 12:09)
beveik 8kg kiaulienos mentės is maximos po 10,98lt/kg berods smile.gif



o kokia mesos kilmes salis?

nes as paskutini kart kai pirkau akcijines mesos tai buvo daniska, tai kai kepiau tai jau toks s... kvapas namie buvo, kad nuo to laiko sakiau danisku/vokisku/lenkisku mesu nepirksiu nei uz ka.

bet jei lietuviskas, tai ciuosiu ir as papirkt lotuliukas.gif nes man tai mente tinka viskam ir farsui, ir plovui, guliasiui zodziu viskam, na gal isskyrus saslykus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angi: 11 vasario 2009 - 14:24
ne manes klauset bet puoliau ieskoti maximos tinklalapy tai cia ta supakuota, atrodo utenos mesa uzrasyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(angi @ 2009 02 11, 14:23)
o kokia mesos kilmes salis?

Olandija blush2.gif
ssiimmaa nu va kaip papigiajum pavalgėt blynukų, o aš šiandien turiu padaryti daugiau maisto, nes močiutė serga, namie nepasidaro valgyti, tai mamytė užsuks paimti po darbo jai maisto, įdėsiu dar ir mamytei. Kepenėlių kotletus tikriausiai darysiu smile.gif begalo juos mėgstu, kasdien galėčiau valgyti, o vat vyras nemėgsta tai kol jis dar komandiruotėje, vėl naudosiuos proga smile.gif taip kad prikepsiu nemažai, mes su mažaja ryt tuos kotletukus valgysim, nes šiandien jau kaulus tuos išviriau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 02 11, 14:34)
ne manes klauset bet puoliau ieskoti maximos tinklalapy tai cia ta supakuota, atrodo utenos mesa uzrasyta biggrin.gif

taip Utenos mėsa, bet kilmės šalis: Olandija
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 11, 15:35)
taip Utenos mėsa, bet kilmės šalis: Olandija


oi ax.gif o as kepsiu guliasiuka vistienos, kazi kaip cia iseis man smile.gif
bandysiu susidaryti savaites meniu pagal naujaja temele smile.gif pradesiu nuo pirmadienio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 02 11, 14:37)
pagal naujaja temele

?
Atsakyti