Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

pas mus siandien pusryciams buvo miltiniai blynai su varske, pietums verdasi agurkiene ir sonkauliukai, vakarienei likusi nuo pietu sriubyte ir karsti sumustiniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 03 01, 15:05)
Šiandien kepiau vištos ketvirčius ir kartu su jais bulves thumbup.gif  Dar barščių sriubos su mėsos kukuliais ir rūkytom dešrytėm thumbup.gif


Musu pietus lygiai tokie patys biggrin.gif vištos ketvirtčiai su barščiais smile.gif
Pusryčiams nieko nevalgėm, nes anksti išvažiavom, dukryte šokių konkursas buvo smile.gif
Atsakyti
Šiandien nusipirkau rūkytos nototenijos, akcija - 10 Lt/kg. Tai paėjus iškaulinau, virtų kiaušinių, pripjausčiau, svogūnų ir viską sumakalavau su majonezu

user posted image
Atsakyti
Viriau daržovių košę{ją sudarė morka+bulvės+ropė+brokolai}
Brokolus viriau atskirai.ir verdant kitas daržoves įpylau nedidelį kiekį vandens,tai bagiant virti ,teko panaudoti brokolių buljoną.
Ir,švirus daržves tą buljoną,aš,panaudojau ,kaip sriubą.
Atsakyti
sestadieni kepiau Menkes file
sekmadieni - Kibinai biggrin.gif


buvau Norfoj, pirkti Aliejaus su 30 proc nuolaida, taciau tarp visu alieju neradau lietuvisko verysad.gif , todel Maximoj apsiprekinau su mazesne nuolaida biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diora: 02 kovo 2009 - 00:08
siandien pusryciams virsiu penkiu grudu dripsniu kose sau ir leliui smile.gif, O pietums ie vakarienei dar liko nuo vakar cepelinu, tik kokia nors sriubyte isvirsiu ir viskas siandien. manau kad pigiai siandien prasisuksime 4u.gif ax.gif
Atsakyti
pas mus maisto laaabai daug namuose... nieko nedarysiu, iš anytos parsivežti žemaičių blynai, iš mano mamytės tokie pat kaip žemaičiai, tik įdaras raugintų kopūstų, vakar vyrui prikepiau kepsniukų daug į komandiruotę, bet pasirodo, kad jis rytoj grįš, tai tik kelis įsidėjo smile.gif kugelio su vištiena vienas čenakinis indukas dar likęs nuo savaitgalio. o su dešrom tai išvis, turguje savaitgalį prisipirkom, kaip, kad vyrui į komandiruotę, dar anyta šliosą servelado ir pora barankų rūkytos naminės dešros davė smile.gif tai dorosim viską kas papuls po ranka biggrin.gif
Atsakyti
nu va kaimynėlė mano katik atnešė BIRBYZŲ, pirmą kartą girdžiu, bet labai skanūs smile.gif virtos bulvės, kiaušinis dar kažkas ten dėta ir iškeptos tokios mažos banelės, viskas užpilta spirgučių ir keptų svogūnų mišiniu smile.gif
Atsakyti
siandien kepsiu vistienos kotletukus su tarkuotom bulvem
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 03 02, 13:42)
nu va kaimynėlė mano katik atnešė BIRBYZŲ, pirmą kartą girdžiu, bet labai skanūs smile.gif virtos bulvės, kiaušinis dar kažkas ten dėta ir iškeptos tokios mažos banelės, viskas užpilta spirgučių ir keptų svogūnų mišiniu smile.gif

Aš tai šiuškėm vadinu, kiti švilpikais. Ar ne tokios g.gif
Atsakyti
privyriau bulviu su lupenom,patarkit ,ka ant smugio is ju pasidaryti? biggrin.gif hihihi.gif
Atsakyti
o mes sergam visi jau verysad.gif vakar nieko nebevalgem tik issivirem 4 ketvirtukus vsitienos (pirkau rimi su akcija, nes kugelinsko nieks nebebutu valges tai ir nebekepiau, kitai savaitei atidedam), mesyte nukaulinom (viena ketvirtuka mazasis sukirto) siandien pakepinsiu su sviestuku ir grietinyte ir bus su bulvem virtom tik kazi ar bus valganciu doh.gif o vakar uzteko is buljoniuko vistos issivirem ryziu sriubytes su morkytem. labai nevalgus jau siomis dienomis....
o jau laikas kitos savaites meniu butu sudaryti ir pasiskaiciuoti kiek cia kaip cia gavos mums ispildyti praitos savaites plana smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mickute7 @ 2009 03 01, 19:54)
Šiandien nusipirkau rūkytos nototenijos, akcija - 10 Lt/kg.


atsiprasau labai, kas tos tokios? blush2.gif
Atsakyti