Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(mamkaa @ 2009 02 27, 11:54)
Nesupratau?  4u.gif

oj atsiprasau,paziurejau i data, bet nepaziurejau kas salia parasyta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif iskart pagalvojau kad vaiko gimimo data, o cia gi prisijungimo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif blush2.gif sedziu raudona blush2.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pas muss nd vakar neiskeptos, bet snd jau kepsiu vistos slauneles ir saltibarsciai su bulviu kose 4u.gif
Atsakyti
siandien pusryciams vyras pasisilde dar likusio plovo, mes su mazuoju kepem kiausinines. valge su apetitu, gavau dar eit kepti, tikiuos cia geras zenklas ir esam sveikimo pusej 4u.gif pietums - vakarienei kepsiu kotletu su bulviu kose ir burokeliu - paprikos - morku salotom (nelabai zinau nei kas per skonis, nes paprikos nemegstu tai nei neragavau, bet mama sake kad skanu smile.gif cia vyro sesuo idejo savos gamybos slovikeli) smile.gif kadangi gimtadinis atpuola tai rytoj virsiu sriuba su frikadelemis ir kepsim kugeli su arba be sparniuku.
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2009 02 27, 11:02)
oj atsiprasau,paziurejau i data, bet nepaziurejau kas salia parasyta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  iskart pagalvojau kad vaiko gimimo data, o cia gi prisijungimo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif  blush2.gif  sedziu raudona blush2.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif

4u.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif smagu kai vseikina kas nors be jokios progos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o as eisiu iskepsiu ant greicio koki nors pyraga, nes buvau pamirsusi kad kai vyras gris vaziuosim pas anyta, tai nusivesime pyrago prie arbatos. kepsiu ir sparnelius ir puraga vienu metu orkaiteje, taupysiu dujas 4u.gif
Papildyta:
lelius siandien visa dieno nieko nevalgo, nei kose sis ryto valge, nei pietu ka isiulyti galejau, tik pieno visa buteliuka ismauke ir viskas, man taip keista, pirma karta jis taip nevalgo, visda su zverisku apetitu buvo. tai eisiu samti kokios sriubos jam isvirti, gal valgys.
Atsakyti
Šiandien kepsiu vėdarus, nes dar turiu anytos įdėtų žarnų spirgų. Tai kainuos tik pienas ir grietinė.
vakar MB pakepinau svogūnų, lašinukų ir pieniškų dešrelių ax.gif Vien tos sasyskos nelabai skanios, ką norėt, akcijinės, pigios, bet va kai kažko daugiau prideda, tai žiūriu kapoja ir gerai thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien pietums kepsiu zuikį ir tuo pačiu šalia iškepsiu vištienos sparnelių.Turiu dar likutį rūgštynių,tai išvirsiu "ant sviesto".Pusryčiams grikių košė
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 02 28, 09:22)
Šiandien pietums kepsiu zuikį ir tuo pačiu šalia iškepsiu vištienos sparnelių.Turiu dar likutį rūgštynių,tai išvirsiu "ant sviesto".Pusryčiams grikių košė

rūgštynės ant sviesto g.gif aš tai su grietine versu unsure.gif
Atsakyti
pusryciams grikiu kose ir pas mus buvo. kazkaip pamislijau kad maziui su pilveliu ne kas, tai kugelinsko siandienai teko atsisakyti. bus sriubytes su mesytes kukuliukais ir vakare issikepsim bulviu (maziukui kokiu nelabai apkepusiu kelias) ir sasyskas reikia suvvalgyti smile.gif vyriokas megsta prisipirkt ju ar reikia ar nereikia, na asteit pusryciams, kuriuos dazniausiai pramiega. tai metes visa savaite saldytuve, gaus siandien pabaigti.
Atsakyti
Šiandieniniai vėdarai ax.gif dar ir rytdienai pilnai užteks
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 02 28, 13:23)
Šiandieniniai vėdarai  ax.gif  dar ir rytdienai pilnai užteks
user posted image


Kaip skaniai atrodo smile.gif ,as ir siandien kepsiu vedaru smile.gif
oi labas 4u.gif ,tikiuosi ir mane priimsit i savo burely smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daugiavaike 4 @ 2009 02 28, 14:51)
Kaip skaniai atrodo smile.gif ,as ir siandien kepsiu vedaru smile.gif
oi labas 4u.gif ,tikiuosi ir mane priimsit i savo burely smile.gif

prašom mirksiukas.gif kuo daugiau, tuo smagiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 02 28, 14:23)
Šiandieniniai vėdarai  ax.gif  dar ir rytdienai pilnai užteks


kaip užsimaniau vėdarų ax.gif
Atsakyti