Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

pas mus dar liko tu kleckiuku su ryziais... vakarienei gal kokiu blynciku pakepsiu rolleyes.gif nesugalvoju tik ka mazajai padaryt doh.gif
ssiimmaa, sveikit 4u.gif unsure.gif
Atsakyti
pusryčiams buvo sumuštiniai man, mažoji valgė sriubą. pietūs merginai mokykloje, aš nevalgysiu, nes būsiu universitete, tai vakarienei valgysime: vakarykštę šviežių kopūstų sriubą ir vakar virtas bulves pakepinsiu su šlapia dešra, morkomis, svogūnais, šampinjonais įdėsiu vieną kitą šaukštą grietinės ir bus liux vakarienė smile.gif beto jei laiko rasiu kepsiu spūrgas iš varškės
Atsakyti
musu pusryciai - man arbata ir keksiukas o mazasis suvalge obuoliuka ir avizines koses. tetis irgi kiek maciau valge keksiuku. pietums mums sriuba ir plovas o mazajam eisiu nupirkti vistienos, maciau rimi ketvirtukams nuolaida, gal tu paimsiu. isvirsiu sriubytes su makaroniukais, ir tos vistytes gal su duonyte vakarienei duosiu. ir uzteks siandienai...
Papildyta:
aciu visiems uz linkejimus pasveikti 4u.gif
Atsakyti
Buvo likęs šaukštas vakarykščių grybų keptuvėje, tai suverčiau bulvytes, pakepinau, dar 3 pieniškas dešreles įpjausčiau ir pavalgėm su MB su raugintais kopūstais . Paskui kepta menkė ir darysiu kokią nors mišrainę, nes verduosi burokėlius su morkomis ax.gif Daržovių dar nemažai turiu, tai reikia daugiau mišrainių daryt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2009 02 26, 10:15)
pas mus dar liko tu kleckiuku su ryziais... vakarienei gal kokiu blynciku pakepsiu rolleyes.gif  nesugalvoju tik ka mazajai padaryt doh.gif 

tai maze dazniausiai darzovienes su mesyte valgo? maniske tai valgo jau musu maista daugiausiai, retai jai atskirai darau.
pusryciams blyneliai, pietums varskes apkepas, vakarienei silke su pomidorais ir burokeliu sriuba

Atsakyti
O man sekasi vis issisuku nuo maisto gaminimo 4u.gif 4u.gif . Siandien su lelium pusryciam valgeme sriuba, kuri liko nuo uzvakar, o pietums isikepeme kiausu, o vakare kai vyras gris is darbo vaziuosime pas mano tevus, tai ten ir pavakarieniausime 4u.gif 4u.gif . einu lauktuvem tevam iskepsiu plikytu pyrageliu su kremu ax.gif
Atsakyti
Pietums pica sumkaluosiu, kaip tik tesla duonkepej minkosi db, o vakarienei vistu slauneles kepsiu su ryziais manau ir morku slotom su cesnakais 4u.gif dar pietums raugintu kopustu sriuba, sito maisto manau drasiai liks ir rytojui smile.gif
Atsakyti
niu va pagaliau baigiau terliotis su plikytais pyrageliais, juos iskepti tai juoko darbas, bet paskui kiek krapstymosi kol i juos pridedi kremo.
Ir vis del to siandien teks gaminti, nes tuoj kelsis lelius po pietu miegelio tai reikes jam ka nors pagaminti, nes nesulauks vaikas vakarienes kitaip, numirs is bado smile.gif, jis pas mane su zverisku apetitu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 02 26, 12:02)
tai maze dazniausiai darzovienes su mesyte valgo? maniske tai valgo jau musu maista daugiausiai, retai jai atskirai darau.

jo, bet dazniausiai suku taip kad maziau man darbo butu, pvz jei mums ryziai su kotletais, tai jei ryziu/farso kose, ir pan ax.gif
Atsakyti
labas rytas. atejau su kavyte, vaisinu ir jus smile.gif Mano savijauta panasi, gal del tokio bjauraus oro smile.gif
user posted image
Vakar buvome pas tevus mano, tai prisivalgeme kugelio, ir lauktuviu gavome iki soties: bulviu maisa, morku, kiausu, raugintu kopustu, lasiniu, rukyta karka. Tai gyvensime ir valgysime labai taupiai daug kas atsimes ko pirkti nereikia smile.gif
Siandien kepsiu sparnelius orkaiteje su bulvemis cia bus vakarienei, o pusryciams leliui virsiu ryziu kose, na o pietums ka nors susirasime su lelium saldytuve.
Atsakyti
siandien ir as galvoju kokiu sparneliu pakept rolleyes.gif bet gal ne orkaitej, o troskini darysiu g.gif
mamkaa,paveluotai sveikinam tavo maziuka su pirmuoju gimtadieniu 4u.gif birthday.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2009 02 27, 10:44)
siandien ir as galvoju kokiu sparneliu pakept rolleyes.gif  bet gal ne orkaitej, o troskini darysiu g.gif
mamkaa,paveluotai sveikinam tavo maziuka su pirmuoju gimtadieniu 4u.gif  birthday.gif

Nesupratau? 4u.gif
Atsakyti