Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

siaubas, jei b atleistu tai net nezinotume ka daryt, nes mano pajamos tai net minimumo nesiekia blink.gif uztektu tik lizingam sumoket doh.gif o ka jau kalbet apie nuoma, mokescius ir maista doh.gif nu bet buvo susirinkimas, oficialiai pranese kad numazina 15% algas ir daugiau nelies, tai viskas normaliai rolleyes.gif kazino dar bankrutuot neplanuoja cool.gif

kepu tokius kleckus is farso, kopusto, majonezo ir prieskoniu orkaitej smile.gif mat kraustomes ir visas maistas jau kitam bute tai darau ir to kas liko cia biggrin.gif reiks dar ryziu nubegt nusipirkt, salia isvirt ir koki padaziuka suregzt rolleyes.gif
Atsakyti
Pusryčiams varškė, MB kiaušinienės iškepiau su svogūnais ir lašinukais. Per pietūs prikepiau grybų su spirgučiais ir grietine + virtos bulvytės. Vakarienei vakaryjštė rūgštynių sriuba.
Dar nemažai savo turiu konservuotų rūgštynių, tai reikia valgyt ax.gif o tai tuoj pavasaris ir bus šviežių. Grybai irgi savo. lašiniai iš kaimo mirksiukas.gif
šiandien Cento parduotuvėje nusipirkau šaldytos menkės po 6,30 Lt/kg , tai ryt kepsiu ax.gif
Atsakyti
tiesa, norfoj dabar pangasijų filė po 5,99 lt.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 02 25, 21:26)
tiesa, norfoj dabar pangasijų filė po 5,99 lt.

man ji kokia baisiai neskani blink.gif wacko.gif sakau turbut jau islepom, nes gaunam tiesiai is pajurio retkarciais, bet kad irmano mergina nevalgo jos schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2009 02 25, 22:29)
man ji kokia baisiai neskani blink.gif  wacko.gif  sakau turbut jau islepom, nes gaunam tiesiai is pajurio retkarciais, bet kad irmano mergina nevalgo jos schmoll.gif  g.gif


Aha, man irgi nepatinka... user posted image
Atsakyti
tai, kad man irgi ji nepatinka, tik sakau, kad akcija biggrin.gif ir žmonės krepšiais velka ją biggrin.gif
Atsakyti
o tai tau naujiena suzinojau apie tuos atleidimus g.gif
reikia darbo kodeksa issistudijuoti.
mano mazasis siandien smarkiai veme kelis sykius, tai ryt i darziuka nezygiuos. va ir susimaise man didysis savaites meniu, gausiu rytoj taisyt kazka atskirai maziukui, lengvai virskinamo verysad.gif vargselis, kad tik nakti nebevemtu, kaip man baisu sakes kad nepaspringtu miegodamas jei ims vemti... oy negrazias kalbas prie tokios temos uzvedziau ax.gif
taigi liko barstuku dar rytojui mums, labai skanus gavos ax.gif ir plovo yra dar. tai rytojaus visas maistas bus toks, tik dar + pusryciams maziui avizine kose, pietums gal nusipirksiu koki gabaliuka vistytes nediduka ir isvirsiu sriubytes lengvos makaroniuku, taisysim skranduka..
Atsakyti
mums liko šiandienos sriubos šviežių kopūstų rytojui ir vienas kauliukas su mėsyte virtas smile.gif ryt bandysiu spurgytes išvirti iš varškės smile.gif
Sima greiciau sveikit sad.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 25, 23:09)
Sima greiciau sveikit sad.gif


4u.gif paskambinau seselei pasiklaust patarimo, tai tik paklause ar bent i darziuka speom nueiti. pries tai dvi savaites sirgo... doh.gif taip ir zinojau kad neisdegs mano taupusis planas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 02 25, 22:15)
4u.gif paskambinau seselei pasiklaust patarimo, tai tik paklause ar bent i darziuka speom nueiti. pries tai dvi savaites sirgo... doh.gif taip ir zinojau kad neisdegs mano taupusis planas biggrin.gif

nu šiuo atveju vaiko sveikata svarbesnė, nieko čia nepakeisi smile.gif
Atsakyti
taip, viskas kas geriausia del musu angeliuku 4u.gif
Atsakyti
Deividukui sveikatytės 4u.gif Maniškiui taip buvo neseniai, tai pasirodo kažkoks virusas siautėja, tai enterolio daviau iš karto baigės.
Atsakyti