Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(Nexta @ 2009 02 25, 18:36)
o kaip ji gali atleisti jeigu iki 3m vaikui seimoje esant tave istatymai gina visais atvejais, atleisti negali,duociau i teisma tokiu ateju

net jeigu ne jis sedi vaiko auginimo atostogose?

pusryciams, kepti vafliai, pietums troskinti kopustai su baravykais, vakarienei blyneliai
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 02 25, 20:36)
o kaip ji gali atleisti jeigu iki 3m vaikui seimoje esant tave istatymai gina visais atvejais, atleisti negali,duociau i teisma tokiu ateju

Tai negali atleisti jei turi vaika iki 3 metu? o jei dauguma atleidineja?
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 02 25, 20:00)
net jeigu ne jis sedi vaiko auginimo atostogose?

pusryciams, kepti vafliai, pietums troskinti kopustai su baravykais, vakarienei blyneliai



QUOTE(joliteee @ 2009 02 25, 20:02)
Tai negali atleisti jei turi vaika iki 3 metu? o jei dauguma atleidineja?

tai aisku kad NEGALI!!!!!!! Reiskia atleisdami jie pazeidzia istatymus ir gali duoti i teisma ir prisiteisti pinigeliu ...gi darbo kodekse parasyta, asmenys kurie turi mazus vaikus iki 3m atleisti is darbo negalima...Cia kovoti db reikia, nenusileisti ir gazdinti virsininkus kad duosiu i teisma,o ne tegu ismoka kokiu metu laiko ismoka i prieky tada ir eina is darbo savo noru, bet tikrai istatymai gina mus visus, kieno seimoje auga vaikas iki 3m. Netgi jeigu vaikui virs 3m atleisti turi ne tave o kazka kita kas neturi vaiku....istayme irgi tai parasyta...kad tie kas augina vaikus virs 3m jiems paskutiniam turi buti isduotas atleidimo rastelis, pirma pencininkes, poto bevaikiai, o tik tada su vaikais jeigu jau ten bankrotas
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 02 25, 18:36)
o kaip ji gali atleisti jeigu iki 3m vaikui seimoje esant tave istatymai gina visais atvejais, atleisti negali,duociau i teisma tokiu ateju



QUOTE(Nexta @ 2009 02 25, 19:05)
tai aisku kad NEGALI!!!!!!! Reiskia atleisdami jie pazeidzia istatymus ir gali duoti i teisma ir prisiteisti pinigeliu ...gi darbo kodekse parasyta, asmenys kurie turi mazus vaikus iki 3m atleisti is darbo negalima...Cia kovoti db reikia, nenusileisti ir gazdinti virsininkus kad duosiu i teisma,o ne tegu ismoka kokiu metu laiko ismoka i prieky tada ir eina is darbo savo noru, bet tikrai istatymai gina mus visus, kieno seimoje auga vaikas iki 3m. Netgi jeigu vaikui virs 3m atleisti turi ne tave o kazka kita kas neturi vaiku....istayme irgi tai parasyta...kad tie kas augina vaikus virs 3m jiems paskutiniam turi buti isduotas atleidimo rastelis, pirma pencininkes, poto bevaikiai, o tik tada su vaikais jeigu jau ten bankrotas


Žinau aš tuos įstatymus , tik va MB nenores bilinetis doh.gif
Na gal nebankrutuos dar Dalios baldai verysad.gif
Jau ir tai darbuotoju tik keli liko

Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 02 25, 20:14)
Žinau aš tuos įstatymus , tik va MB nenores bilinetis  doh.gif
Na gal nebankrutuos dar Dalios baldai  verysad.gif
Jau ir tai darbuotoju tik keli liko

tai tegu nepasiraso ant atleidimo, sako, kad yra mazas vaikas iki 3m ir niekur neis lauk..o dirbs kaip dirbes ir viskas
Atsakyti
Na matai ateina direktorius ir sako vaziuok i ofisa ir rasyk prasyma atleisti is darbo, nuo rytojaus doh.gif
Bijau kad ir jis pasimes g.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 02 25, 20:19)
Na matai ateina direktorius ir sako vaziuok i ofisa ir rasyk prasyma atleisti is darbo, nuo rytojaus  doh.gif
Bijau kad ir jis pasimes  g.gif

tai tu ji pamokyk, kad nevaziuotu ir nieko nesirasytu
Atsakyti
Tai jis pas mane pamokytas tongue.gif
Dabar reikes išmokyti taupiai valgyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 02 25, 19:14)
Žinau aš tuos įstatymus , tik va MB nenores bilinetis  doh.gif
Na gal nebankrutuos dar Dalios baldai  verysad.gif
Jau ir tai darbuotoju tik keli liko

jo, žinau, Dalios baldus doh.gif Mano vyras su tuo šiek tiek susijęs ir šiandien sužinojo, kad Dalios baldai, t.y. patys savininkai nebeturi akcijų, visas jas atidavė už skolas. Tad likimas Dalios baldų neaiškus.

Mes šiandien balandėlius valgėm.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 02 25, 19:32)
jo, žinau, Dalios baldus  doh.gif  Mano vyras su tuo šiek tiek susijęs ir šiandien sužinojo, kad Dalios baldai, t.y. patys savininkai nebeturi akcijų, visas jas atidavė už skolas. Tad likimas Dalios baldų neaiškus.



Jo žinom kad Švedai dabar savininkai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 02 25, 19:34)
Jo žinom kad Švedai dabar savininkai  doh.gif

jei tarkim vyro alga didesnė nei tavo, lai jis eina tėvystės atostogų. Jei, žinoma, matys, kad jau tikrai didelė rizika būt atleistam.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 02 25, 19:40)
jei tarkim vyro alga didesnė nei tavo, lai jis eina tėvystės atostogų. Jei, žinoma, matys, kad jau tikrai didelė rizika būt atleistam.

Ačiu Dievui mano pajamos didesnės pakolkas už vyro. Tik va aš neturiu kur grįžti kai baigsis vaiko priežiūros atostogos. mirksiukas.gif
Atsakyti