Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(bjaurybe @ 2009 02 25, 15:06)

oj kaip prisijuokiau, taip smagiai čia viską išdėjai biggrin.gif
o dėl to, kad vaikai paauglystėje daug valgo tai aš galiu pasakyti pas mus beveik 10 metų mergina kartais daugiau už vyrą suvalgo, už mane beveik visada daugiau smile.gif o ir valgo į dieną daugiau kartų plius biggrin.gif augantis organizmas smile.gif
Atsakyti
Na musu dienos meniu labai kuklus, nes su vyru sedim kaip ant adatu ir valgyti visai nesinori (vyra atostogu priverstinai isvare, ir dar algos uz sausi nesumokejo doh.gif )
Pusryčiams lietiniai
Pietums Sriuba ir virtinukai su pdažu
Vakarienei vėl virtinukai, ir dar kažkas
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 02 25, 16:54)
Na musu dienos meniu labai kuklus, nes su vyru sedim kaip ant adatu ir valgyti visai nesinori (vyra atostogu priverstinai isvare, ir dar algos uz sausi nesumokejo  doh.gif )
Pusryčiams lietiniai
Pietums Sriuba ir virtinukai su pdažu
Vakarienei vėl virtinukai, ir dar kažkas

maniškis dar už gruodį negavo visų doh.gif ką jau apie sausį kalbėti, dirba tik jis, aš studentė, man už mokslus reikia mokėti, paskoli būsto ir mokesčiams išeina 1300-1400 doh.gif tai ačiū Dievui dar gyvename gerai. giminėje dauguma negauna atlyginimų, sėdi neapmokamuose
Atsakyti
Tai man nuojauta kužda kad po poros savaičių vyras ir bus bedarbis, teks gyventi iš mano pašalpos gaunamos. Iš to irgi už paskola 1500 lt atiduoti ir komunaliniai ir darželis doh.gif
Na bet nieko išgyvensime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 02 25, 17:03)
Na bet nieko išgyvensime  ax.gif

drinks_cheers.gif
aš bent džiaugiuosi, kad mūsų paskola nedidelė smile.gif
Atsakyti
prirankiojau visokiu likuciu saldytuve, pora desreliu, grybu, paprikos, apkepiau pridejau ketcupo, majonezo, ant virsaus surio, valgysim su ryziais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Birutka @ 2009 02 25, 17:08)
prirankiojau visokiu likuciu saldytuve, pora desreliu, grybu, paprikos, apkepiau pridejau ketcupo, majonezo, ant virsaus surio, valgysim su ryziais  thumbup.gif

thumbup.gif man skanu tokios košės makalošės biggrin.gif
Atsakyti
paprasti bulvinukai blynukai su padazu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Delfinarija, 4u.gif
Bulvinukus ,tai žinau,kaip ruošti,bet padažas tai sugiundė eiti įvirtuvę ,nes sžadino apetitą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 02 25, 20:29)
Delfinarija, 4u.gif
Bulvinukus ,tai žinau,kaip ruošti,bet padažas tai sugiundė eiti įvirtuvę ,nes sžadino apetitą. 4u.gif


Cia paprastas padazas is miltu ,svogunu,ir trupucio lasiniu,nemoku as padazu daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 02 25, 18:03)
Tai man nuojauta kužda kad po poros savaičių vyras ir bus bedarbis, teks gyventi iš mano pašalpos gaunamos. Iš to irgi už paskola 1500 lt atiduoti ir komunaliniai ir darželis  doh.gif
Na bet nieko išgyvensime  ax.gif

o kaip ji gali atleisti jeigu iki 3m vaikui seimoje esant tave istatymai gina visais atvejais, atleisti negali,duociau i teisma tokiu ateju
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 25, 16:12)
oj kaip prisijuokiau, taip smagiai čia viską išdėjai biggrin.gif
o dėl to, kad vaikai paauglystėje daug valgo tai aš galiu pasakyti pas mus beveik 10 metų mergina kartais daugiau už vyrą suvalgo, už mane beveik visada daugiau  smile.gif  o ir valgo į dieną daugiau kartų plius biggrin.gif augantis organizmas smile.gif

irnesakyk.gif net nepasakok...
Atsakyti