Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(diora @ 2009 02 24, 22:50)
sivakar Blynai blynai blynai biggrin.gif

aciu  4u.gif uz reklamyte, kad norfoj nuolaida aliejuj  bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

tai nuolaida aliejui, daržovėms, mėsai, miltams ir kitos nuolaidos ne maisto produktams biggrin.gif
Atsakyti
diena - vakarykste sriubyte, vakare blynuku prikepsiu rolleyes.gif
Atsakyti
vedarai smile.gif
Atsakyti
siandien "mano diena" visai nereikes virtuveje stoveti, nes visko liko nuo vakar tai siandien negaminsiu, valgysim vakarykscia sriuba ir vakrykscius zemaiciu blynus 4u.gif Taupiau ir nebuna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 24, 23:02)
pasirinkimas tai tikrai kad buvo bent šiandien dar smile.gif bet perka tai dėžėmis žmonės biggrin.gif kokį pasiėmiau dabar nežinau, bet aš paprastą pirkau, kepimui. o jau alyvuogių aliejus bus salotoms smile.gif

Aš perku visada alyvuogių aliejų, parveža iš Italijos tiesiai, už 1ltr moku apie 17Lt. bet pastebėjau kad jo man užtenka beveik dvigubai ilgiau.. g.gif nei paprasto.. tai sakau gal todėl kad jis tirštesnis.. unsure.gif
Tai dabar ir nebeperku paprasto, o gal vertėtų pataupyti.. g.gif blush2.gif

QUOTE(aistuzele @ 2009 02 24, 23:44)
jo labai skanu, seniai bedariau, reiktų pasigaminti  wub.gif

Gal receptuką..? ax.gif pabandyčiau i aš..

O aš neatsidžiaugiu kad radau Jus.. šaldytuvas pilnas, valgom daug ir skaniai, o LT iš piniginės niekur nedingsta.. thumbup.gif
Vakar prikepiau šernienos orkaitėje, tai bus dviem dienom. Dar likę mėsytės troškintos.. ir dar vakar susimaliau buves, darysiu šian žemaitiškus ir kelis, ir paprastus kukulius.. įmesiu į kamerą, bus kada vaikui..
vakar kepiau ir aš tuos amerikietiškus blynus, tai MB valgė be sustojimo.. doh.gif skanūs išėjo..


Atsakyti
verdu daugiau nei kilograma mentes. bus sriubos ir plovo. sriuba greiciausiai barsciai, plovo bus daug kad ir rytojui uztektu. kadangi mesos gabalas didelis tai dar nusipausiu susimalsiu ir pasidarysiu kelis krakmolinius cepelinus (na virtu bulviu) ir uzsisalydsiu. is paskutinio darymo yra 6 uzsaldyti cepelinai su varske, dar uzsisaldysiu su mesa ir bus maistas kitai savaitei.
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 02 25, 14:09)
verdu daugiau nei kilograma mentes. bus sriubos ir plovo. sriuba greiciausiai barsciai, plovo bus daug kad ir rytojui uztektu. kadangi mesos gabalas didelis tai dar nusipausiu susimalsiu ir pasidarysiu kelis krakmolinius cepelinus (na virtu bulviu) ir uzsisalydsiu. is paskutinio darymo yra 6 uzsaldyti cepelinai su varske, dar uzsisaldysiu su mesa ir bus maistas kitai savaitei.

Šaunuolė.. baltai pavydžiu kad dieną galit kažką pasidaryti.. aš dirbu, tai tik kai grįžtu namo kiek spėju sukuosi virtuvėj.. doh.gif
Atsakyti
tai kad darbo paieskos kol kas nesekmigos... sad.gif neisivaizduoju kaip reiks viska speti pasidaryti kai dirbsiu doh.gif darysiu viska naktimis rytojaus pietums taip iseina. jau su blynai kaip ilindau i virtuve 6h taip islindau pries 9 biggrin.gif tai ka rimciau jei reiks sakes bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisss @ 2009 02 25, 12:58)

Gal receptuką..?  ax.gif  pabandyčiau i aš..



Jums reikės: cielos vištos biggrin.gif , priekonių ir džiovintų slyvų ( galima jų nedėti, bet bent jau man skaniau).
Reikia išdoroti vištą. Atsargiai nuimti odą, kad per daug neplyštų ir ją būtų galima pakloti, vidine puse į išorę. Atskirai paimkite vištos krūtinėlę ir horizontaliai perpjaukite į kokias 3-4 dalis, pamuškite ją ir paprieskonuokite. Iš likusios mėsos, t.y. kulšys, sparneliai ir t.t. sumalkite faršą ir jį paprieskonuokite. Viskas. Ant celofaninio kepimo popieriaus išdėkite skūrą, vidine puse į viršų, išdeliokite vistos krūtinėlę, turėtų pasidengti beveik visas plotas, o su faršu viską išlyginkite, kad užsidengtų visą skūrelė, su faršu taip pat apdenkite išdeliotas krūtinėles, dėkite džiovintas slyvas ( aš perpjaunu per pusę jas), čia jau kaip kam patinka asš dažniausiai dedu apie 10 slyvų, galima dėti ir kitų džiovntų vaisių. Susukti į ruletą, surišti ir kepti orkaitėje įkaitintoje 180 temp apie 40 -50 min, priklausomai nuo orkaitės, per visą kepimą aš tą vyniotinį porą kartu apsuku, kad tolygiai apkeptų. Iškepusį vyniotinį paslėkite parai. Skanaus.
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 02 25, 14:42)
tai kad darbo paieskos kol kas nesekmigos... sad.gif neisivaizduoju kaip reiks viska speti pasidaryti kai dirbsiu  doh.gif  darysiu viska naktimis rytojaus pietums taip iseina. jau su blynai kaip ilindau i virtuve 6h taip islindau pries 9 biggrin.gif tai ka rimciau jei reiks sakes bus  ax.gif

Aš tau pasakysiu kaip bus lotuliukas.gif .....Gryžti namo per kamščius ,jau ir 18 val bus, įlendi į virtuvę kažką padarai ant smūgio,kad chebra kirminą numarintų,krūva indų lieka. Tada imiesi rimto valgio,nes reikia ir į darbą įsidėt (visgi krizė), ir vaikams palikti namie pietus. Vėl krūva indų. Tada atvaro armija iš badėjusių priešakyje su tokiu pat išbadėjusiu naminiu gyvūnu,šuniu vadinamu,kuris ėda irgi kaip kiaulė doh.gif Po šito baliaus jau indų nebėra kur dėti,krauni šalia kriauklės ir eini daryti tvarką namuose.Puoli pakaitom vaikų rūbus apžiūrinėti (ar murzinis,ar reikia išlyginti ir pan.) ir pamokas padėt daryti. Jei vaikų ne vienas,išvis gerėsnės fizinės treniruotės neberasi schmoll.gif ,tik spėk iš vieno kambario į kitą lakstyt patarinėt. Po to patikrinus dar ir kuprines (išmetus viskius popieriukus nuo saldainių ir graužtukus) vedi šitą armiją po viena į vonią,nes suleisi po du ,potvynis ir darbas iki nakties garantuotas doh.gif . Kai galų gale suguldai (jau būna ir 21-21.30 val),eini į virtuvę užsidarai, plauni indus ir liuobi virtuvę, per tą laiką dar kelis kartus nulėkdama apmalšinti pagalvių mūšį. Ir tada pagaliau baigus "liuobtis" ir ne kitaip schmoll.gif , slenki į vonią,jei jėgų turi dar gali paskaityti (bet labai abejoju) ar pažiūrėti TV. Galvos plovimas ar nagų lakavimas tampa toks nebereikalingas dalykas ,o galų gale nebežinai net ką reiškia terminas "skirti laiko sau" doh.gif .O jei netyčiom prireikia į polikliniką ar šiaip kokie reikalai sutrugdo,namai griūva iš pamatų doh.gif . Kai pagalvoju,tai gerai,kad dar nereikia po darbo į parduotuvęs lakstyt,užimtų tai mažiausiai valandą ir taip brangaus laiko.\Ir dar,kažlu skaičiau,kad pirmaisiais metais vaikai auga ir valgo daugiausiai.tai ,žinokit,netiesa schmoll.gif .Suprasit mane ,kai pasieks jūsų atžalos 12-17 m. doh.gif
Papildyta:
pavariau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 02 25, 16:06)
Aš tau pasakysiu kaip bus lotuliukas.gif .....


swoon.gif surrender.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 02 25, 15:14)

Dar yra išeitis viena bigsmile.gif .Visam sekmadieniui užsidarai virtuvėje,pridarai maisto,sudedi į dėžutes ir užšaldai. Nėra labai gerai,bet.... blush2.gif . Žodžiu,tampame labiau amerikonai nei leituviai cool.gif
Atsakyti