Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

o manęs tai neveikia tokie dalykai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 24, 18:42)
Šiandien iš Norfos nusipirkau vėl aliejaus su 30proc. nuolaida 15butelių paprasto, vieną alyvuogių smile.gif Mėsai, mėsos gaminiams, žuviai, salotoms, darzovems, vaisiams 10 proc. nuolaida, sviestas 82% 200g 1,49lt

oho kiek aliejaus pasiemei? kuri pasirinkimas yra?

siandien pusryciams mieliniai blynai, pietums ryziai su vistienos kepniukais ir burokeliu salotos, vakariene pas mama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 02 24, 22:00)
oho kiek aliejaus pasiemei? kuri pasirinkimas yra?

siandien pusryciams mieliniai blynai, pietums ryziai su vistienos kepniukais ir burokeliu salotos, vakariene pas mama thumbup.gif

pasirinkimas tai tikrai kad buvo bent šiandien dar smile.gif bet perka tai dėžėmis žmonės biggrin.gif kokį pasiėmiau dabar nežinau, bet aš paprastą pirkau, kepimui. o jau alyvuogių aliejus bus salotoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2009 02 24, 22:47)
As persiprasau uz offtopic'a, paskaiciau ir prisimiau kaip kaime diedukas desras darydavo.. Tam reikejo isvalyti kaiules zarnas. Na as irgi jautri tiems dalykams, bet didvyriskai pasiryzau istverti. O diedukas, nebutu diedukas, duoda man zarnos galiuka ir sako: "o, sudukas lenda.." Spekit, kiek ten prabuvau  lotuliukas.gif


as mazyte ziurejau ta pati biggrin.gif tik po to ne desras dar o vedarus biggrin.gif man pasiule....... tai spekit biggrin.gif nuo to laiko kazkaip nevalgau vedaru, man jie net smirda, nors ir gerai padaryti biggrin.gif nors net nesu ragavus, bet ne uz ka schmoll.gif
Atsakyti
Šiandien Norfoje vėl kaulų rinkinį nusipirkau pusantro kg, mokėti reikėjo 5,97, bet kai 10%proc nuolaida mėsai, tai mokėjau 5,37lt, pievagrybių 150g 0,94lt
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 02 24, 21:44)
siandien vykau su vyriuku i reisa, tai oi kaip nepigiai gaunas  doh.gif vis ir noris ka kramsnoti, tai saldainiu tai cipsiuku, riesutuku... biggrin.gif kita syki sakiau pasimsiu siemkiu


maniškis irgi kai važiuodavo, tai siemkų prisipirkdavo
Atsakyti
jums gerai kas paciam mieste gyvenate, as gyvenu rajone iki miesto 12 km, tai apsipirkinejam savaitgaliais tai jau tada lentynos tuscios buna, beveik nebuna like akcijiniu prekiu. o jei mieste gyvenciau, tai su lelium visas pardes apeiciau su vezimu, pigiau apsipirkti gautusi, o dabr jau nebendi akcijines prekes svaitgali ir perki ne akcijine.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 02 24, 22:15)
jums gerai kas paciam mieste gyvenate, as gyvenu rajone iki miesto 12 km, tai apsipirkinejam savaitgaliais tai jau tada lentynos tuscios buna, beveik nebuna like akcijiniu prekiu. o jei mieste gyvenciau, tai su lelium visas pardes apeiciau su vezimu, pigiau apsipirkti gautusi, o dabr jau nebendi akcijines prekes svaitgali ir perki ne akcijine.

tikra tiesa, mes va uošvienei irgi kartais kažką akcijinio nuvežame, nes kaimo parduotuvėlėse kainos tai uj uj uj
Atsakyti
Pratęsiant visus išdarinėjimus biggrin.gif Aš darau naminį vištienos viniotinį su džiovintom slyvom, na baisiai skanu, bet ten jau vištą tektų išdarinėti biggrin.gif
Atsakyti
naminis vistienos vyniotinis wub.gif , kai turiu visa siela vista ir as kepu, bet be nieko, na be jokiu priedu.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 02 24, 22:39)
naminis vistienos vyniotinis  wub.gif , kai turiu visa siela vista ir as kepu, bet be nieko, na be jokiu priedu.

jo labai skanu, seniai bedariau, reiktų pasigaminti wub.gif
Atsakyti
sivakar Blynai blynai blynai biggrin.gif

aciu 4u.gif uz reklamyte, kad norfoj nuolaida aliejuj bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti