Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

o aš visgi balandėlius 5 verdu smile.gif tai pietums bus, o vakarienei iškepsiu blynų
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 23, 19:37)
čia kur buvo kažkada įmestas receptas? jei ne tai gal galima būtų parašyti jį?

Pyne kepiau pagal si recepta:
0.5 stiklinės drugno vandens
7 g. sausų mielių ( 21 g. sviežių )
3 dideli šaukštai cukraus
0,5 arbatinio šaukštelio druskos
2 kiaušiniai
3 - 3,5 stiklinės miltų
2-3 šaukštai ištirpinto sviesto ( nesvarbu riebumas )
1 pokiukas vanilinio cukraus .

Siandien blynu diena 4u.gif ax.gif
user posted image
siandien pusryciams su lelium valgeme makaronus su desrele, pietums kepsime zemaiciu blynus ir virsime ryziu sriuba su darzovemis (morkos, bulves, svogunas, moliugas). Jau verda bulves su lupina zemaiciu blynams ir sultini verdu is 5 sparneliu, sparneliai bus i zemaiciu blynus, o sultinys sriubai. O vakare kepsiu cirviniu blynu keptuveje vaflius-blynus. Planai tokie 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 24 vasario 2009 - 12:52
Taaaigi biggrin.gif Šiandien pusryčiams namiškiai gavo sumuštinių,pietum-vištienos su ryžiais o vakarienei-mieliniai blynukai su trintom šaldytom braškėm ir mėlynėm-Užgavėnės bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien iš Norfos nusipirkau vėl aliejaus su 30proc. nuolaida 15butelių paprasto, vieną alyvuogių smile.gif Mėsai, mėsos gaminiams, žuviai, salotoms, darzovems, vaisiams 10 proc. nuolaida, sviestas 82% 200g 1,49lt
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 24, 19:42)
Šiandien iš Norfos nusipirkau vėl aliejaus su 30proc. nuolaida 15butelių paprasto, vieną alyvuogių smile.gif Mėsai, mėsos gaminiams, žuviai, salotoms, darzovems, vaisiams 10 proc. nuolaida, sviestas 82% 200g 1,49lt

iki kada akcija vyksta?
Atsakyti
iki kovo 2 aliejui, o ta 10proc nuolaida nezinau iki kada.
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 24, 21:04)
iki kovo 2 aliejui, o ta 10proc nuolaida nezinau iki kada.

aciu 4u.gif savaitgaly nuleksiu butinai smile.gif
nors maximoj 25% skelbia aliejui
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 02 24, 20:08)
aciu 4u.gif  savaitgaly nuleksiu butinai smile.gif
nors maximoj 25% skelbia aliejui

maximoj 25, norfoj 30 smile.gif
visada norfa bent keliais procentais daugiau viska ka maxima padaro. maximoj automobilių stiklu plovikliams, ranksluosciams patalynei 40proc, o norfoje 42 smile.gif tik tiek, kad maximoj didesnis pasirinkimas smile.gif pomidorus geriau maximoj pirkti 2,99lt berods, o norfoj virs 4lt, tai pritaikius ta 10proc nuolaida vistiek brangiau gaunasi nei maximoj smile.gif
Atsakyti
isviriau jautienos kauliuku, su bulvem suvalgysim, o is sultiniu raugintu kopustu sriubyte verda ax.gif
Atsakyti
siandien vykau su vyriuku i reisa, tai oi kaip nepigiai gaunas doh.gif vis ir noris ka kramsnoti, tai saldainiu tai cipsiuku, riesutuku... biggrin.gif kita syki sakiau pasimsiu siemkiu biggrin.gif dar vyriukas nulekes i turgeli nusipirko sasysku, sake pusryciams virsis. bet i 100 litu savaitei vis dar telpam smile.gif
taigi grizus apsiemiau blynais. bandziau amerikietiskus, tai skanus labai, tik kad baisiai jau dege ir nejo vartyti, bet i pabaiga visai grazus gavos thumbup.gif iskepsiu dazniau. receptukas is sm, blynu temos smile.gif taip pat pirma syki gyvenime taisiau mielinius blynus - pagal Sonatinos recepta. na mama labai isgyre, vyriokas sukirto gal 20 biggrin.gif (is po amerikietisku biggrin.gif ) vaikis nebevalge jau situ, o as suvalgiau du... atbuliniais dantimis biggrin.gif skanus, bet kai zvilgtelejau i burbuliuojancia tesla sakau, o, gyva tesla. ir uzmusk man nebeskanu, toks jausmas kad rimtai kazka gyvo valgyciau biggrin.gif buciau pasakius taip vyrui ir tas butu nebevalges tai nutylejau biggrin.gif
Papildyta:
ale ot as prikli ant tokiu dalyku biggrin.gif kazkada isdarinejau vista, ta visa vidu, tai taip susislykstejau, kad net kai isvire nebeskanus nei tas sultinys man buvo nei ta vista biggrin.gif nuo to laiko mamai duodu isdarineti.... tas pats ir su kepenelemis. man labai skanu, tiek kotleciukai tiek keptos troskintos su padaziuku, kai paskaitau receptukus seile tysta, bet nedristu apsiimti, kazkaip paciupinejus jas zalias bijau kad nebeskanu paliktu biggrin.gif
Atsakyti
o aš visgi kepiau blynus, taip tyngėjau, bet mergina zirzė kokį pusvalandį aplink, gavau išjungti televizorių ir kepti. tai 4 blynus jai iškepiau kad valgė patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 02 24, 22:44)
siandien vykau su vyriuku i reisa, tai oi kaip nepigiai gaunas  doh.gif vis ir noris ka kramsnoti, tai saldainiu tai cipsiuku, riesutuku... biggrin.gif kita syki sakiau pasimsiu siemkiu biggrin.gif dar vyriukas nulekes i turgeli nusipirko sasysku, sake pusryciams virsis. bet i 100 litu savaitei vis dar telpam smile.gif
taigi grizus apsiemiau blynais. bandziau amerikietiskus, tai skanus labai, tik kad baisiai jau dege ir nejo vartyti, bet i pabaiga visai grazus gavos  thumbup.gif  iskepsiu dazniau. receptukas is sm, blynu temos smile.gif taip pat pirma syki gyvenime taisiau mielinius blynus - pagal Sonatinos recepta. na mama labai isgyre, vyriokas sukirto gal 20 biggrin.gif (is po amerikietisku biggrin.gif ) vaikis nebevalge jau situ, o as suvalgiau du... atbuliniais dantimis biggrin.gif skanus, bet kai zvilgtelejau i burbuliuojancia tesla sakau, o, gyva tesla. ir uzmusk man nebeskanu, toks jausmas kad rimtai kazka gyvo valgyciau biggrin.gif buciau pasakius taip vyrui ir tas butu nebevalges tai nutylejau biggrin.gif
Papildyta:
ale ot as prikli ant tokiu dalyku biggrin.gif kazkada isdarinejau vista, ta visa vidu, tai taip susislykstejau, kad net kai isvire nebeskanus nei tas sultinys man buvo nei ta vista biggrin.gif nuo to laiko mamai duodu isdarineti.... tas pats ir su kepenelemis. man labai skanu, tiek kotleciukai tiek keptos troskintos su padaziuku, kai paskaitau receptukus seile tysta, bet nedristu apsiimti, kazkaip paciupinejus jas zalias bijau kad nebeskanu paliktu biggrin.gif


As persiprasau uz offtopic'a, paskaiciau ir prisimiau kaip kaime diedukas desras darydavo.. Tam reikejo isvalyti kaiules zarnas. Na as irgi jautri tiems dalykams, bet didvyriskai pasiryzau istverti. O diedukas, nebutu diedukas, duoda man zarnos galiuka ir sako: "o, sudukas lenda.." Spekit, kiek ten prabuvau lotuliukas.gif
Atsakyti