Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Siandien buvo desrles su keptom bulvem ir pomidoru - svogunu - grietines salotos. vyras gavo tik keptu bulviu biggrin.gif nes desreles brangios, o be to jam ir neskanios (perku visada jei mazajam duodu tai tik JOKIU E - brangoka, bet bent naturalu, uztat vyras ir nevalgo, jam truksta natrio glutamato ar kaip ten jis biggrin.gif ) tai vyras uzkando neaiskios kilmes saslyku saltu vakaryksciu biggrin.gif mat sestadieni pas viena pazistama malkas pjove, veze tai gavo saslyku kibira smile.gif sekmadieni kepe bet kad baisiai daug buvo, liko ir siandienai dar keli smile.gif
Atsakyti
aš vakare išviriau dar kiaušinių, bet nei aš nei merdžina nenorėjo smile.gif čipsų privalgėm em... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 23, 22:05)
čipsų privalgėm em... smile.gif


ot maistelis hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2009 02 23, 22:14)
ot maistelis  hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif

aha nei pigus, nei sveikas blush2.gif bet man tai manija jiems blush2.gif
Atsakyti
jiems labai tinka posakis: karta paragaves- negali sustot

tai manau mums visiems tie cipsai- tai liga, jei jau pradejai valgyt, tai kol neliks lekstej, tol imsi ir kramsnosi biggrin.gif
Atsakyti
As kepiau ir patroskinau kepeneles su bulviu kose ir burokeliais
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2009 02 23, 22:56)
jiems labai tinka posakis: karta paragaves- negali sustot

tai manau mums visiems tie cipsai- tai liga, jei jau pradejai valgyt, tai kol neliks lekstej, tol imsi ir kramsnosi biggrin.gif

drinks_cheers.gif tikrai liga. Jei tik maišelyje dar jų yra, taip ir tiesi ranką ax.gif
Atsakyti
Šiandien gryžus kepsiu blynus vakarienei,o rydienai iškepsiu lašišos kepsniukų,tai bus vaikams pietums ką palikti ir mums į darbą įsidėt ax.gif
Atsakyti
Na šiandien blynų dieną ax.gif tai kepsiu čirvinius blynus mirksiukas.gif galės šeimyna su uogiene kapot ax.gif
Atsakyti
o aš šiandien pietums balandėlių ruošiausi, vakar išsiėmiau iš kameros, bet dabar galvoju, reiktų blynų iškepti su braškėmis. nu vakare parašysiu ką dariau tiksliai smile.gif
Atsakyti
as vakar gaminau dukrytei pusryciams manu kosytes smile.gif
o pietums trintos brokoliu sriubytes ir guliaso su darzovem.
vakarienei cirviniu blynu su saldytom uogom.

Siandien pusryciam kiausinukas, pietum dar vakarykscio maisto yra, o vakarienei vel blynukai, mano mazoji labai juos megsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 02 24, 10:13)
Na šiandien blynų dieną  ax.gif  tai kepsiu čirvinius blynus  mirksiukas.gif  galės šeimyna su uogiene kapot  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
as irgi pietums varskinius kepsiu, o vakarieniai mielinius smile.gif dar burokeliu sriubyte isvirsiu 4u.gif
Atsakyti