Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(Nexta @ 2009 02 20, 21:27)
mano mama perka smile.gif tai ji ant sumustiniu dedasi, misraines daro ivairias blush2.gif  bet kai brolis gyvena su ajis, tai jiems tas maiselis greitai sueina 4u.gif

Ačiū,reika pasiieškoti kokios mišrainės,nes atrodo ten po 1 kg sufasuota,o valgom mes tik dviese su dukra,kiti mėsiniai blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(kisule @ 2009 02 21, 06:51)
o kur tu matei? ir kiek kainuoja tas maiselis blush2.gif  rolleyes.gif

Kaune, stoties turgaus kioskuose.Sufasuota atrodo po 1 kg,kaina lyg virš 10 lt(tikrai nepasakysiu,kažkaip nepamenu,nors tikrai žiūrėjau doh.gif )
Atsakyti
Tos cinamoninės bandelės ir mano mėgstamiausiausios smile.gif Tokias pat darau ir su aguonom. Bet šitas receptas yra iš Beatos Nickolson kulinarinio blogo, ji šitą receptą gavo iš draugės švedės smile.gif
Atsakyti
jau kiap susierzinau su tom bandelem nuo pacio ryto rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif , reikes kada pabandyti. O as vakar pusryciams kepiau hodogines sasiskas tesloje, pietus valgeme tai kas ka rado saldytuve, o vakarienei bulviniai blynai buvo.
Siandien gaminsiu mesos ir darzoviu troskini, nes jau daug saldytuve prisikaupe visokiu darzoviu ir marinuotu ir svieziu.
Atsakyti
Kadangi vakar išvarėm į kaimą, tai nieko ir nedariau valgyt, ten privalgėm. papigiai prasisukom biggrin.gif ir dar lauktuvių iš kaimo parsivežėm tongue.gif Šiandien bus plovas, dar biški svečių laukių, tai reiks kokių kiaušinių pravirt su majonezu, sumuštinių padaryt ir morkų su obuoliais bei šv.kopūstų mišrainių pridarysiu
Atsakyti
pusryčiavome ką tik šaltibarščius su apkeptomis bulvėmis mmm kaip skanu, nepamenu kada valgiau šaltibarščius. pietums kepti koldūnai, vakarienei šaltibarščiai. kefyras 1,76, agurkas 0,9, kiaušiniai 0,8, burokėliai iš kaimo, druska, citrinos rūgštelė 0,1, svogūnų laiškai ant palangės auga smile.gif, tai bendra kaina: 3,56lt, na o bulvės tai maksimum 0,5lt smile.gif. Koldūnai 2lt, aliejus kepimui net neįsivaizduoju kiek ten jo sueis bet tikrai ne daugiau kaip 1lt, nes aliejų esame iš seniau užsipirkę akcijinį po 2,99lt
Atsakyti
user posted image
bulvinukai ,padariau tesla is virtu bulviu,dejau krachmolo,kiausinio,druskos ,truputi miltu,ir pakepiau orkaitej smile.gif
Atsakyti
o mes vietoj koldūnų sumąstėme picą, tai dabar kepa pirmoji, per visą blieką, po to dar pusantros arba dvi išeis smile.gif tai užšaldysime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2009 02 22, 17:22)
user posted image
bulvinukai ,padariau tesla is virtu bulviu,dejau krachmolo,kiausinio,druskos ,truputi miltu,ir  pakepiau orkaitej smile.gif


ant riebalu? ar ant kokio popieriaus sviestinio?
Atsakyti
Bulves su idarytu farsu ir sriuba kruopu
nu tos bandeles tai sudomino ir mane, tik as nz kas tas kardamonas ir ar jis butinas?
Atsakyti
O aš vakar iškepiau didžiule pica, tai dar ir šiandiena dorojam biggrin.gif
Tik dar žuvienės šiandiena išviriau ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 02 22, 17:53)
Bulves su idarytu farsu ir sriuba kruopu
nu tos bandeles tai sudomino ir mane, tik as nz kas tas kardamonas ir ar jis butinas?


nereikia to kardamono
QUOTE(kacius @ 2009 02 22, 18:04)
O aš vakar iškepiau didžiule pica, tai dar ir šiandiena dorojam  biggrin.gif
Tik dar žuvienės šiandiena išviriau ir viskas  mirksiukas.gif

oj aš paskutinę bleiką jau kepu, atsibodo ir bekepti tą picą. trys bliekos išėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 02 22, 19:07)
ant riebalu? ar ant kokio popieriaus sviestinio?


Skardoj,aliejaus ipyliau ir kepiau ,kol parudavo smile.gif
Atsakyti