Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(indria @ 2009 02 20, 13:07)
pietums - vakarykste sriubyte, vakarienei ir vyrui i darba - makaronu apkepas rolleyes.gif

Koks makaronu apkepo receptukas? 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 02 19, 21:11)
mačiau ten yra maišeliuose sufasuota rūkytos lašišos mėsa,gal kuri pirkot? Nes ten po nemažą kiekį sufasuota,tiek nesuvalgysi vienu kartu,o nežinau ką dar padaryt schmoll.gif

mano mama perka smile.gif tai ji ant sumustiniu dedasi, misraines daro ivairias blush2.gif bet kai brolis gyvena su ajis, tai jiems tas maiselis greitai sueina 4u.gif

Pas mus snd free bulves ir namines desreles su pomidorais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 02 20, 18:22)
Koks makaronu apkepo receptukas?  4u.gif  mirksiukas.gif

isviriau du makaronu pekelius, kol vire supjausciau pievagrybiu kiek turejau uzsilikusiu, sutarkavau kiek turejau fermentinio surio, paprika, pora skilteliu cesnako, kelis marinuotus agurkus... tada i skarda isklojau didesne dali makaronu, apkroviau darzovem, aptapiau majonezo ir kecupo padazu, tada paskirsciau kita dali makaronu, apdejau pomidoro riekelem, ir sukroviau fermentini suri (per akcija kaip durne prisipirkau ir stovejo jau poilgiai, tai buvo su daug surio si karta doh.gif biggrin.gif )ir tada i orkaite kokiom 10min 4u.gif nors zinoma galima daryt is to kas saldytove uzsilike, galima svogunu, morku, zirneliu, desreliu ir pan pridet 4u.gif zodziu saldytuvo valymui pats tas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Birutka @ 2009 02 20, 14:21)
As tai sumaliau virta mesyte, isviriau bulviu darysiu zemaiciu blynus, dali ir uzsaldysiu ax.gif


ir as planavau zemaiciu blynus smile.gif mama vakar vire mesos gabala, mums atidave, tai is skystimo - raugintu kopustu sriuba, priviriau kalna bulviu, siek tiek prie sriubos (visada atskirai su tokia sriuba) o is likusiu ir virtos mesos (kurios puse spejo mazasis su mociute suvalgyti) sakiau kepsiu bulviniu blynu. radau saldytuve dar varskes pakeli, tai pafantazavau, kazi kaip cia gautusi su varske zemaitukai. vyras nugirdo, tai tik sako nebeprisimislyk. galu gale gavosi cepelinai biggrin.gif krakmoliukai vadinami smile.gif sakiau prisidarysiu daug daug daug ir uzsisaldysiu... smile.gif aha, vyras sukirto 5, as 4, mama mano 3, mazasis 2... as po to dar viena su varske issiviriau paragaut kas gavos, tai uzsisaldyti beliko tik 6 biggrin.gif bus mum kada su mazuoju issivirti biggrin.gif vyras sake koki syki nuskus maisa bulviu ir patubdys mane i virtuve kad lipdyciau krakmoliukus, labai sake skanus isejo, tai kita syki ateiciai daugiau uzsisaldysim ax.gif

p.s. mano mama ir as gyvenam toj pacioj laiptinej, tai labai daznai dalinames saldytuvu turiniu biggrin.gif bet ir seimos nariu nebe 3 o visi 4 gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 02 19, 20:11)
mačiau ten yra maišeliuose sufasuota rūkytos lašišos mėsa,gal kuri pirkot? Nes ten po nemažą kiekį sufasuota,tiek nesuvalgysi vienu kartu,o nežinau ką dar padaryt schmoll.gif

o kur tu matei? ir kiek kainuoja tas maiselis blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Aš šiandien irgi turbūt darysiu makaronų apkepą, nes turiu makaronų išvirtų. Taip pat turiu pupelių virtų, planuoju padaryti tokią mišrainę: virtos pupelės, virtos bulvės kubeliais ir svogūnų laiškai + majonezas, druska, pipirai. Šita mišrainė labai soti, nebrangi ir skani.
Taip pat kepsiu kalną bandelių, tešla pagal sonatinos mėsainių bandeles, o įdarui - grybai, lašinukai.
Vakar padariau tinginio, nes vyras jį žiauriai mėgsta ir jau pradėjo parduotuvėse dairytis į jau pagamintus. Tai jo savikaina man gavosi 11 lt (indelis kondensuoto pieno 4 lt, 4 pakeliai sausainiu gaidelis (4,80), sviesto pakelis (apie 2,70, nes su akcija pirkau), 4 šaukštai kakavos. Tinginio gavosi apie 1,2 kg. Beje, labai sotus, ne toks kaip parduotuvinis.
Atsakyti
pusryčiams vakarykščiai bulviniai blynai su mėsa, pietums kepsiu kotletus su grikiais arba bulvėmis ir marinuotais burokėliais, vakarienei pasirinktinai: bulviniai blynai arba kotletai, nes ir to ir to liks smile.gif
Atsakyti
Šiandien kadangi šeštadienis, tai kepsiu bandeles su cinamonu ir pudingu, mat šeimyna pageidauja biggrin.gif
O vakare darysiu picą, nes reikia šaldytuvą apkuopti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 02 21, 14:25)
kepsiu bandeles su cinamonu ir pudingu


kas cia dabar g.gif prasom placiau smile.gif o jei cia atskirai bandeles su cinamonu ir atskirai pudinga tai prasau placiau apie bandeles su cinamonu. cia tokios kaip mokykloj budavo? siltos suvyniotos ir cinamonines tokios? nemoku paaiskint, zievele berods vadindavos... g.gif mmmmmm kaip noreciau tokiu....
siandien pusryciams ryziu kose, pietums nezinau, liko virtos mesos nemazai kaip netycia sumaltos jau, tai isvirsiu kokiu makaronu, sumaisysiu, ir uzkepsiu su suriu jauciu po orkaite..
o vakare -- mazylis pas mociute o mes i gimtadieni biggrin.gif ir visi sotus laimingi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 02 21, 14:25)
kas cia dabar  g.gif prasom placiau smile.gif o jei cia atskirai bandeles su cinamonu ir atskirai pudinga tai prasau placiau apie bandeles su cinamonu. cia tokios kaip mokykloj budavo? siltos suvyniotos ir cinamonines tokios? nemoku paaiskint, zievele berods vadindavos... g.gif mmmmmm kaip noreciau tokiu....
siandien pusryciams ryziu kose, pietums nezinau, liko virtos mesos nemazai kaip netycia sumaltos jau, tai isvirsiu kokiu makaronu, sumaisysiu, ir uzkepsiu su suriu jauciu po orkaite..
o vakare -- mazylis pas mociute o mes i gimtadieni biggrin.gif ir visi sotus laimingi biggrin.gif

nežinau kokias bandeles keps aistuzele, bet aš kepiau šias: tai nerealiai skanios
bandelės su cinamonu 104zinutė
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 21, 14:29)
nežinau kokias bandeles keps aistuzele, bet aš kepiau šias: tai nerealiai skanios
bandelės su cinamonu  104zinutė

jo, apie tas pačias 4u.gif
Atsakyti
oi aciu butent tokiu ir norejau biggrin.gif thumbup.gif dekui visagalei Sonatinai 4u.gif
Atsakyti