Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

mes vakarienei pavalgėm jau sumuštinukų
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 02 18, 18:10)
nu cia ne manes klausi , bet as pasakyt galiu kaip as darau blush2.gif  nulupu bulves, perpjaunu per puse, isskobiu siektiek per vidury vidu, pridedu i ta kauburely mesytes ir uzdengiu tuo ka isskobiau ir kepu orkaitej 4u.gif

pirkau šiandien stoties turguje lašišos faršą,buvo dviejų rūšių,pigesnis po 6,50 lt ir kitas beveik dvigubai brangesnis.Brangesnis buvo sufasuotas,tai maišelį buvo 0,5 kg ir kainavo 6,40 lt.Bet tikrai neblogas,išnagrinėjau ,tai gabaliukai tokie stambesnis,jokių ten "šiukšlių".O tas pigesnis ,tai man toks smulkiai sutrintas pasirodė schmoll.gif ,nežinia kas ten sudėta g.gif
Atsakyti
mačiau ten yra maišeliuose sufasuota rūkytos lašišos mėsa,gal kuri pirkot? Nes ten po nemažą kiekį sufasuota,tiek nesuvalgysi vienu kartu,o nežinau ką dar padaryt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 02 17, 15:53)
Bet bulves virtas dėjai ar tarkius? Tipo kaip cepeliną? g.gif
Papildyta:

mačiau ,kad yra pirkti,tik nežinojau ką daryti iš jo,aš vis perku file lašišų dažniausiai.Pardavėja sakė,kad lietiniai skanūs išeina,bet ar tas faršas iškepa jau suvyniotas tai nežinau.Kažkaip rizika g.gif
O kotletukams džiuvesėlių ar krakmolo reikia?

Na aš tai žalią bulvę supjausčiau smulkiais kubeliais, (kitos burokine tarka tarkuoja ) prieskonių, kiaušinį įmušiau. Nu ir visai skanu thumbup.gif sukepė puikiausiai tos bulvytės. Net MB valgė .

O žuvies kotletams aš biški dedu krakmolo, kad geriau sukibtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 02 19, 20:21)
Na  aš tai žalią bulvę supjausčiau smulkiais kubeliais, (kitos burokine tarka tarkuoja )  prieskonių, kiaušinį įmušiau. Nu ir visai skanu  thumbup.gif  sukepė puikiausiai tos bulvytės. Net MB valgė .

O žuvies kotletams aš biški dedu krakmolo, kad geriau sukibtų  ax.gif

aciuks.gif
Atsakyti
pusryciam-ryziu kose, is vakar likusiu virtu ryziu, pietums-nuo vakar like vistienos kepsniukai+salotos pekino kopusto( pekinas, migdolai smilkinti, apelsinas ir obuolys, majonezas, prieskoniai), vakarienei-blynai su desra
Atsakyti
pusryčių eilinį kartą nevalgėme, pietums nežinau ką čia padarius smile.gif tikriausiai keptas bulves su kotletukais, o į vidų kotletų įdėsiu sūrio
Atsakyti
As tai sumaliau virta mesyte, isviriau bulviu darysiu zemaiciu blynus, dali ir uzsaldysiu ax.gif
Atsakyti
vakar dariau guliasa, valgem su virtom bulvem ir raugintais kopustais (i kopustus ipjausciau svoguno laisku ir ipyliau naminio semenu aliejaus), ir viriau burokeliu sriuba, nes trys stiklainiai buvo saldytuve po truputi juose buroku, tai gaila buvo ismesti tai paemiau ir isviriau sriuba. Siandien pusryciams buvo vakarykste sriuba, pietums vakarykstis guliasas, o vakarienei virsiu makaronus ir juos pakepinsiu keptuveje su desrelem, svogunu ir tomatu. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 20 vasario 2009 - 13:30
pietums - vakarykste sriubyte, vakarienei ir vyrui i darba - makaronu apkepas rolleyes.gif
Atsakyti
na o aš pakeičiau meniu, visgi iškepiau bulvinių blynų su faršu, mažoji labai norėjo tai faršo dar liks, reikės ryt ką nors iš jo padaryti
Atsakyti
Iki pietų likučius damušinėjom ax.gif o paskui kepiau apkepą

user posted image

Manų kruopos Maximoje akcija 1,39 ir varškę turguje pirkau 8 Lt/kg. Visada kepu dvigubą porciją pagal receptą, o tai tryse kaip kirtom, tai pusę ir suryjom, dar bus ir pusryčiams
Atsakyti