Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(mickute7 @ 2009 02 17, 14:46)
dar nebandžiau su bulvėmis, bet  kažkatra minėjo, kad gaunasai kaip vėdarai  ax.gif
tai aš irgi daugiau nei pusę pasiruošiau, o kitas dar į kamerą įkišau  ax.gif  tai biški su faršu darysiu, biški su bulvėmis  ax.gif

Bet bulves virtas dėjai ar tarkius? Tipo kaip cepeliną? g.gif
Papildyta:
QUOTE(ziemosugnele @ 2009 02 17, 15:40)
pas mussnd kopustu sriuba,ir lasisos kotletai su bulvemis ,perku lasisos farsa,puse kg (4-5lt)

mačiau ,kad yra pirkti,tik nežinojau ką daryti iš jo,aš vis perku file lašišų dažniausiai.Pardavėja sakė,kad lietiniai skanūs išeina,bet ar tas faršas iškepa jau suvyniotas tai nežinau.Kažkaip rizika g.gif
O kotletukams džiuvesėlių ar krakmolo reikia?
Atsakyti
Šiandiena visi valgysime nuo vakar likusi bulvių plokštainį. Desertui "malkos po sniegu".
Rytojui yra lašiša, reikia šiandiena kaip nors paruošti, nes rytoj nebus kada blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 02 17, 16:53)
Bet bulves virtas dėjai ar tarkius? Tipo kaip cepeliną? g.gif
Papildyta:

mačiau ,kad yra pirkti,tik nežinojau ką daryti iš jo,aš vis perku file lašišų dažniausiai.Pardavėja sakė,kad lietiniai skanūs išeina,bet ar tas faršas iškepa jau suvyniotas tai nežinau.Kažkaip rizika g.gif
O kotletukams džiuvesėlių ar krakmolo reikia?

as perku saldyta,atsildau, idedu prieskoniu,svogunu ir miltu ir kepu kepsnelius , tada patrokinu dar grietineje 4u.gif mes 1k i sav valgom zuvy del mazosios, pagrinde va sita lasisos farsa smile.gif
Atsakyti
na tos malkos po sniegu... sapnuosiu db kelis metus kol prisiruosiu... geriau butumet nerode...
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 17, 14:29)

nu gaminsiu kita savaite ir as thumbup.gif sia ne,nes vysniu neturiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2009 02 17, 19:44)
nu gaminsiu kita savaite ir as thumbup.gif  sia ne,nes vysniu neturiu blush2.gif

as vysniu uogiene be kauliuku naudojau
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2009 02 17, 18:59)
as vysniu uogiene be kauliuku naudojau

kad neturiu ir tokios blush2.gif
Atsakyti
Šiandien sriubytė su vištiena ir makaronais smile.gif
Atsakyti
O aš naudojau daug įvairių uogų, t.y braškes, vyšnias ir mėlynes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 02 17, 19:19)
O aš naudojau daug įvairių uogų, t.y braškes, vyšnias ir mėlynes  smile.gif

na uogieniu as neverdu, man neskanu asmeniskai,.....o saldytu neturiu kur deti tiek daug...mazas saldiklis blink.gif tad nusiperku kai ka sumastau daryti is ju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2009 02 17, 18:01)
kad neturiu ir tokios blush2.gif

bet kokios uogos tinka, aš ir neturėjau šaldytų kai dariau tai dėjau uogienę paprastą labai skaniai išėjo smile.gif
Atsakyti
mažoji spagečius su sūriu ir mėsos gabaliukais valgė, o aš išsiviriau šiandien pirktų iš maximos kauliukų tai su krienais ir duonyte taip skaniai prisivalgiau mmm... buvo karka tark tų kauliukų smile.gif
Atsakyti