Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

labas rytas 4u.gif
Siandien pusryciams virsiu grikiukose, o pietums ir vakarienei balndelius, dar nuo vakar liko darzoviu sriubos.
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 02 16, 15:02)
blink.gif ir su kuo valgomi tie kepti burokeliai? su duona? batonu? vieni? man kazkaip vistiek noretusi kokio mesgalio o tada burokeliai kaip garnyras smile.gif  ax.gif  4u.gif


Su mėsa su mėsa drinks_cheers.gif Prisimenu kaip vaikystėje mama triušį troškindavo greitpuodyje, tai visada būdavo kepti burokėliai rolleyes.gif
Ir su sasyskomis tinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš bandysiu išsisukti šiandien su žemaičių blynais.Nes savaitgaliui buvau nupirkus vištų krūtinėlių ir ketvirčių,tai dabar galima ir liesiau kokią dieną blush2.gif . Liko nuo sriubos virtų bulvių su lupyna (prie raugintų kopūstų sriubos išviriau daugiau),šaldytuve yra likusių grybų,tai prasisiuksiu šiandien papigiai ax.gif
Atsakyti
Cukinijas susipjausčiau ir susipriekoniavau. Vis dar savo rūsyje turiu ax.gif su bulvytėmis ir burokėlių, pupelių ir marinuotų agurkų mišraine .
prisipirkau vištos odelių. dabar turguje po 1,5 Lt/kg. Tai bandysiu su bulvėmis daryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 02 17, 11:32)
Cukinijas susipjausčiau ir susipriekoniavau. Vis dar savo rūsyje turiu  ax.gif  su bulvytėmis ir burokėlių, pupelių ir  marinuotų agurkų mišraine .
prisipirkau vištos odelių. dabar turguje po 1,5 Lt/kg. Tai bandysiu su bulvėmis daryt  ax.gif

Aš pirkau aną dieną kg odelių,tai buvo per daug,pasilikau dar šaldiklyje,bet su bulvėmis nesiryžtu daryt schmoll.gif ,kaži koks ten būna skonis g.gif ,kaip bulvės ar vištos lotuliukas.gif
Atsakyti
o kaip jus tas odeles su tom bulvemis darote?
Atsakyti
Indria, gal galima plačau apie lepioškas?smile.gif kiek to krakmolo reikia dėti? ir orkaitėj jei kepi, tai ant kepimo popieriaus, ar reikia kokių riebaliukų dar pilt (aliejaus ar sviestu patept ar kt.)? ir kaip paskui jas užšaldai, ar tik suformuotas, ar jau iškeptas, iš orkaitės?

dar iššifruokit kas tos "malkos po sniegu":)

dabar taip noriu tų lepioškų, negaliu...

Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2009 02 17, 13:23)
dar iššifruokit kas tos "malkos po sniegu":)


malkos po sniegu
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 02 17, 12:59)
o kaip jus tas odeles su tom bulvemis darote?


aha, man irgi įdomu.

pirmą kartą girdžiu g.gif

Papildyta:
QUOTE(mickute7 @ 2009 02 16, 11:07)
aišku pirmiausiai išverdu, paskui per burokinę tarką sutarkuoju ir kepu, biški prieskonių, prieš baigiant kept, grietinės šaukštą  įdedu.  thumbup.gif  mes labai mėgstam


o geras bigsmile.gif kepti burokėliai bigsmile.gif
o tai juos kiek kepti? reiks pabandyti, nes labai jau įdomu. gal užsikabliuosiu. o parduotuviniai išvirti tinka? marinuoti jau ne turbūt?

Papildyta:
jaučiuos visiška piemenė prieš jūsų sugebėjimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 02 17, 12:57)
Aš pirkau aną dieną kg odelių,tai buvo per daug,pasilikau dar šaldiklyje,bet su bulvėmis nesiryžtu daryt schmoll.gif ,kaži koks ten būna skonis g.gif ,kaip bulvės ar vištos lotuliukas.gif

dar nebandžiau su bulvėmis, bet kažkatra minėjo, kad gaunasai kaip vėdarai ax.gif
tai aš irgi daugiau nei pusę pasiruošiau, o kitas dar į kamerą įkišau ax.gif tai biški su faršu darysiu, biški su bulvėmis ax.gif
Atsakyti
pas mussnd kopustu sriuba,ir lasisos kotletai su bulvemis ,perku lasisos farsa,puse kg (4-5lt)
Atsakyti
Šiandien kiaulienos kumpio gabaliukai troškinti su pupelėmis
Atsakyti